Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='PositiveThought']oj, Aguś... decyzja oczywiście naleźy do Ciebie, mam nadzieję, że z Myszą problemów więcej nie będzie, powiem tylko tyle - sterylka nie gryzie - tak na poprawę 'humoru', chociaż humor nie ma tu nic do rzeczy. szkoda tylko, że tak długo trzymałaś mnie w niepewności... ale naprawdę, naprawdę trzymam kciuki za Niunię, żeby przeszła przez wszystko, co ją czeka z głową do góry, i by pańca brała z niej przykład :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Wolałabym nie stać pod murem :wallbash: moja starsza dziewczynka miała kilka operacji... (więc doświadczenie zestresowanego właściciela już jest) ale niespodziewałam się, że po upływie dokładnie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B] 4 miesięcy znów temat zagrożenia zdrowia (życia tfu tfu) pojawi się na tapecie. Decyzja jest już podjęta, zostało zaufać weterynarzowi, a to dla mnie nie lada wyzwanie. Inaczej będę śmigać prawie 300km... :painting: [/B][SIZE=1][COLOR=White]mnie raczej zabolała forma niż treść przekazu[/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='PositiveThought']oj kochana. u mnie podobnie, Zuzowato, sprawdzanie wiedzy w najróżniejszej postaci o_O mam dość i protestuję, ale co to da... cicho, nie użalam się! i tak nie jest najgorzej, prawda ^^ mam Dufika ^^ a co u Was? :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Hihi, nawet się Zuza nie spodziewa jaka się popularna zrobiła na różne sposoby [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Miałam spokojny i cichy dzień, nawet na kawałek pizzy się załapałam dla pobudzenia sennego nastroju. Teraz już na spokojnie muszę pomyśleć o przyszłości Capri, ponieważ niuńka ma problemy hormonalne na tyle poważne, że trzeba rozważyć szybkie przeprowadzenie sterylizacji. Anomalie w trakcie trwania cieczki, wprawdzie inne przy 1 i nne przy 2 nasuwają podejrzenie, że kolejne będą równie ciekawe, a raczej mało ciekawe. Na razie nie dostała kolejnego zastrzyku, ponieważ bardzo obciążą organizm i wątrobę, a niuńka ma wrażliwy przewód pokarmowy... Nie chciałam o tym pisać w poniedziałek, potrzebowałam czasu, aby ochłonąć i złapać dystans do sprawy.Zajęłam się lekturą o sterylce tak, żeby wyrobić sobie własny pogląd i chociaż pewne rozeznanie w problemie. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/ab3207d7154f0b6c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/b15c4e615d0844a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/fc77f7e5fbd4bc1d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/583ba007ba35109a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/373bc1b4c34ee671.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/f07a358c761293ff.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :( ja juz nie mam sily :placz: :placz: :placz: no ilez mozna czekac na otwarcie strony? znowu sie zaczyna???[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Anusia, dopiero mi się twój post otworzył... znów dramat na dgm :shake: brak mi słów i cierpliwości :wallbash: Czy jutro jest dzień językowy? Bo ja kciuki rozgrzewam do pozytywnego zaciskania :bigok::bigok: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='madziasto4']Dzień dobry :multi: Te zdjęcia są aktualne? :) Capri ma śliczną, jasną główkę :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Główka zrobiła się jej naprawdę jaśniutka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Zdjęcia "fryzjerskie" są najbardziej aktualne :loveu: czyli z ostatniego weekendu.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']dzieńdoberek! atakuje Caprisia słodkiego misia ^^[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][I][B]Witaj słońce :bigcool: Jak się sprawy mają w środku tygodnia? :motz::comp26::motz: [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]A co tam Arisek mówił ciekawego? [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1728/img0090qo1.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='madziasto4']Może jakieś zdjęcia? :cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Madzia dobrze mówi :klacz: przydałyby się nowe foty Ariska. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='madziasto4']Raczej stawiam na pogodę, ja też jestem jakaś rozbita dzisiaj ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Przy takich warunkach atmosferycznych każdy ma prawo czuć sie fatalnie... wczoraj u mnie lało cały dzień, a dziś dla odmiany śnieżyło, ja mogę spać nawet na stojąco[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ps. na dgm pogoda też działa destrukcyjnie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] ;)
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/3bf11f5de0e73c61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/9d7ea3212e2c95e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/08da7d16ba27a245.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/e2821ea54f06c028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/a7f3b1880f729d27.jpg[/IMG][/URL]
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Może Toruś ma dzień wyjątkowej dobroci dla Magdy i Masterka? No chyba, że już coś wyjątkowego zmalował[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz:
  11. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześć Saruś :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]pozdrowienia dla Ariska[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]zakątku ciszy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] ;)
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Madziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dziś napisanie posta graniczy z cudem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :motz: :wallbash: :huh: :mdleje:
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]pozdrawiam ciepło całą rodzinkę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
  15. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Cześć Agnieszko i Sweet Capruniu ! :loveu:[/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]A ja dzisiaj jestem PRAWIE wolna, bo jutro mam tylko jeden sprawdzian z historii...:evil_lol: :p[/COLOR][/FONT][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witaj Zuziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dlaczego u was ciągle są sprawdziany? To brzmi jak jakaś paranoja :huh: nie można mieć normalnych lekcji? U nas wczoraj padał deszcz, dziś dla odmiany pada śnieg... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Czy jutro będziesz miała dwa kociaki w podpisie?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Arystokratko, ślicznie dziękujemy za odwiedziny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Saruś, ulżyło mi, że zdjęcia się otwierają i oczywiście bardzo się cieszę, że się tobie podobają :Cool!: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Beatko, pytasz o łopatkę? Była na bazarku dgm, jednym z działów na PwP - licytacje na rzecz potrzebujących psiaków [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][I] kocyk polarowy by Molkas jest też z takiej aukcji, teraz odebrałam przecudne kubeczki Toski z aukcji na Szarika... [/I][/COLOR][/FONT] :comp26::comp26::comp26:
  17. [quote name='PositiveThought']uu, to kiepściutko... nie lubimy deszczyku, błotka, wcale a wcale nie lubimy! mi też dosyć wolno działa :roll: miałam dodać nowe zdjęcia, ale do mnie i tak nikt nie zagląda...................[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]O żesz Ty :motz:jam nikt? Ewentualnie mogę być panią Nikt :megagrin: Byłam, widziałam i już Ci tam napisałam! Pogroziłam paluszkiem i się tylko zastanawiam, jak odpicowałaś budkę... kropki ręcznie malowałaś? A deszczyku 15 godzinnego nie lubimy :shake: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='PositiveThought']zgaduję - obojętnością w stosunku do biednych, samotnych ludzi, którzy oczekują trochę zrozumienia i akceptacji? [mina kotka ze Szreka][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Nic dodać nic ująć i jeszcze minkę kocią na koniec zapodać![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']o to to :lol: ludzka obojetnosc... CZESC AGA!![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Anusia, dziś rano chciałam sobie łopatkę Winiary kliknąć i 3 sprzed nosa mi uciekły![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='PositiveThought']Caprisiuńcia. powodzenia w nauce obsługi pilota, niedługo chyba pralkę za Ciebie będzie włączać, nie? mądra panieneczka ^^ a jak tam wtorek? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj :calus: Ty to masz pomysły kochana, dokładnie teraz czas na naukę obsługi praleczki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Cały dzień padał deszcz...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Na forum zapanowala cisza... Wiecie moze czym jest to spowodowane??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Halo :loveu: Fakt, siedzę około 1,5 godziny na dgm i jest cichutko jak makiem zasiał, spokojnie sobie pisałam :roll: ale mi teraz wolno działa forum :wallbash:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. Jesteście blisko, a jednocześnie tak daleko, nie znam dokładnego adresu psiego nieba... Często zastanawiam się, jak to jest możliwe, że potrafię żyć bez was, że potrafię funkcjonować w pustym świecie, czasem nawet się uśmiechnąć? To wydawało się niemożliwe, jednak człowiek dużo może znieść, do wielu trudnych sytuacji się przyzwyczaić. Chociaż głośno o tym nie mówię, moje myśli każdego dni są przy was... Lubię wspominać nawet najmniejsze fragmenty z naszego wspólnego życia. Lubię wspominać mimo gorzkich łez, bo miałam wielkie szczęście w życiu poznać i kochać najcudowniejsze dwie dziewczynki.
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Pozdrawiamy zabieganą studentkę :loveu: i szanownego pana Oskarka :loveu: Gratulujemy wspaniałej 4 z egzaminu :klacz::klacz::klacz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][COLOR=DarkSlateBlue][SIZE=3][I][B] ~~Capri dzielnie uczy się obsługi pilota tv...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/23/bbe0cea7cdffad36.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][SIZE=3][I][B]~~Hmm... a co tam jest takiego ciekawego?[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/784e63e04c4ac440.jpg[/IMG]
  23. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Małe śliczności czekają na miłość...[/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4476/schro022007016acf1.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Dziewczynki proszą o domek...[/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2170/schro022007017ayy3.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Yorkie']Mi się tylko ta 2 wyświetla, a tak to wszyskie to czerwone krzyżyki :angryy: No a foteczka fajna :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Witaj Saruś, jak zdrówko?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]:shock: Nie wiem dlaczego nie wyświetlają się Tobie wszystkie zdjęcia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :niewiem: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Już[/COLOR][COLOR=red] tak zawsze będzie :grab: czy to chwilowy problem?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :help1:
  25. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/c287b69755b093f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/53667a2f31e298d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/de0dcafc23acdd14.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/8a98a790b3c82149.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/fdc24cd422a455f2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...