-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Słodka Psoniu dobrze, że moje dziewczynki mają cudowne towarzystwo za TM, tylko dlatego mogę być o nie spokojna. Jesteście wspaniałe.
-
Morusku...
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ernusiu, piękne słoneczko, prześlij do pańci słodkie uśmiechy i dotyk swej łapki, niech Iri wie, że Tobie jest dobrze za TM... -
[quote name='Anusia & Alutka']Ok dobrze ;) Muszę jeszcze Dagę zmolestować o jej programik hi hi :evil_lol: EDIT: Ide płakać :([/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Nie płacz, u mnie właśnie lunęło... za oknem :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ech ten artystyczny nieład :cool3: Agus jak Ty robisz rameczki do zdjątek? Zdradzisz tajemnicę??[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green][COLOR=black]Nie pamiętam nazwy programu, wieczorem sprawdzę i napiszę, ok? Na stronie [/COLOR][URL="http://www.dobreprogramy.pl"][COLOR=black]www.dobreprogramy.pl[/COLOR][/URL][COLOR=black] są różności :p [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/b719f58947a37b3c.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Pozdrów ode mnie Alicję. A temu, że Borys ma depresję wcale się nie dziwię, spedział tyle niezapomnianych chwil w towarzystwie ślicznotki to teraz tęskni za tym co stracił, a raczej za tym, co odebrała mu siostra swoim wyjazdem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Czy ja też mogłabym mówić Alicjo? Dawno nie było jej zdjęć, może wkleisz coś ślicznego, teraz to ja sobie zaglądam do tego niebieskiego zdjęcia :loveu: bo dobrze wiem, gdzie jest[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Zwierzaki przynajmniej miały wesoło[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Jak nauka idzie, lepiej się dziś czujesz, myślisz, że poniedziałek to pewny dzień karny językowy? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Gdziezbym mogla na starsza /ode mnie/ osobe dlonie podnosic?? Alicja- moj pies. Nie wiem czy Ci mowilam ale mam yorka o imieniu Alutka, Ala, Alicja itp. Kot- Borys- mojej siostry, ktora to przyjechala do domu chorowac. [SIZE=1][COLOR=white]Kocyk bierz kochana, tylko mi załatw u Molkas /na kiedystam/ kocyk zastepczy z rożem[/COLOR][/SIZE] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Uff i jestem w domu, źle zrozumiałam tekst :shake: pewnie to wina starości i powolnego kumania :wink: Na szczęście wszystko dostępnie mi wytłumaczyłaś, Alleluja! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]A siostra jak się miewa i jej kociak?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]Ps. Bardzo mi się podobuje mówić: Alicjo pozwól na spacer :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=lightblue]Jeśli aukcja ruszy to prawdopodobnie się do niej włączę, ale nigdy przecikwo Tobie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Yorkie'];) A długo nie wiem czy będę chorowała, ale raczej nie. Teraz mam kaszel, trochę kataru i to wszystko :multi: Ale w poniedziałek już do szkoły :placz: No i od dziś zaczyna się przepisywanie tony zeszytów :placz: :mdleje: Jakoś (może) wytrzymam :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]To dla wypoczynku przy przepisywaniu lekcji musisz zaglądać na forum, żeby odpocząć od pisania postukasz sobie w klawisze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]i od razu będzie lepiej.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No! Juz mialam krzyczec ze przeciez Cie widze, a Ty sie nie odzywasz do Anusi :mad: Weekend caly na uniwerku, ale tym razem nie zostaje na noc we Wro, wiec wpadne tu nocą zobaczyc co sie dzieje. Dziadostwo chyba bede zaliczac w poniedzialek. A mnie rano przywitala Alicja szukajaca kotka, ktory to zreszta kotek jest juz w Warszawie :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Nie bij, niej bij :modla: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Zgłupłam doszczętnie: jaka Alicja, jaki kot? Anusia :-?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=lightblue]Anusia, jaki jest twój max bazarkowy, z obcym ewentualnie się policytuję...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Piątkowe, słoneczne i bardzo ciepłe [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]pozdrowienia [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dla szanownego Szarika [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]i kochanej rodzinki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: -
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Jak mija piatkowy poranek?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj słońce :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Anusia cały weekend będziesz na uczelni? Jeśli napiszesz, że tak to od razu zaczynam chlipać... Jak się miewa świat kodeksu, oby lepiej! Kiedy będziesz podchodzić do egzaminu językowo?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]Rano przywitało mnie słońce, 10 stopni na termometrze i śpiew ptaków.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Jej serce nie bije od 4 miesięcy... Szczypta drzemiącego we mnie egoizmu ponownie doszła do głosu, krzyczy we mnie uparta myśl, że chcę mieć ją przy sobie - tylko dla siebie, tulić futerko, czuć zapach sierści i miękkość frędzelków na uszkach, o tym tylko marzę. Patrząc na jej zdjęcia, wyciagam rękę w nadziei, że może jednak wróci... Wszystko pamiętam, jednak to zbyt mało, chcę mieć ją przy sobie, żeby nigdzie nie musiała odchodzić i żeby nikt nie mógł mi jej odebrać. Tego egoizmu nie umiem w sobie zabić.
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Słoneczne i piątkowe [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dzień dobry [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:loveu:
-
[quote name='Yorkie']A nie, to nie ja, to moja mała siostra cioteczka ;) Ale trzeba przyznać, że ładna z niej dziewczynka :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Wiem wiem kochana, żeś już starsza odrobinkę hihihi, ale tak mi się zdjęcie spodobało, że nie mogłam się powstrzymać[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Ps. Długo jeszcze będziesz chorować?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witamy w słoneczny piątek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT]:smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/d1bdc961423cc9de.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/2546784cd2d02cfb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/9a07ebe85a142d3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/e9ec1c7de56993a1.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Cześć Saruś [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]hihihi, kochana młodo wyglądasz [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:evil_lol: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5341/img0079xs9.png[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dzień dobry :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]w piękny słoneczny piątkowy poranek :shiny: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#006400]Ps. Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy film :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='PositiveThought']czy Capri też się wtedy zrywa i chce się bawić? :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Zryw nocny robi w tempie niedozwolonym, na dokładkę głośno szczeka i mamy istny cyrk![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] cieszę się niezmiernie, że Cię nie zawiodłam! polarkowych zdjęć na razi nie mam, ale obiecuję niedługo - przed nimi jeszcze będzie czas na zabawy Aidka z najlepszym kumplem Areskiem ^^ [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Poczekam na zdjęcia, ino nie zbyt długo...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] mniam, skąd wytrzasnęłaś tak pysznego psa? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]:eating: I tym komentarzem mnie zastrzeliłaś, uśmiałam się zdrowo!!! :eating: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Kasiu... hihihi ja wiedziałam, że tak będzie, już rano obawiałam się o los przystojnych modeli ... a wciąż nie ma zdjęć [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
-
[quote name='fidelek2']rozrzut ma niezły - cały dywan Jej :lol::lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]To prawda Kasiu... najciekawiej jak zwykle jest w nocy, gdy nadepnie się na piszczącego potwora albo twardy frędzelek... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] A jej rozrzut... raz mało szyby nie wybiła tak sobie kostką gumową radośnie machnęła w górę.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']cicho, chciałam Was troszkę postraszyć :evil_lol: szczerze powiedziawszy, mi podoba się również. ach, i miałam zawiadomić Cię, Aguś, o pewnym dosyć przygnębiającym fakcie. Aidi schował do szafy czarne kombinezostwo i przerzucił się na polarki. granatowo-błękitna i beżowowawo-zielonkawowe.[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]polarki też lubię, nawet bardzo, więc poproszę Aidusia w nowym wcieleniu, muszę nad ciekawą nazwą pomyśleć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Coś na ząb...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/2a2fbd40f5e2c446.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Prawdziwy YorkLew :happy1: [IMG]http://images21.fotosik.pl/40/fac100f75f6f64d9.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='PositiveThought']dobra dobra, proszę mi tu nie odtrącać Aidka, bo poczuje się odtrącony, i jeszcze przez pomyłkę odtrąci mnie, a wtedy ja się odtrącę i stracicie mnie na zawsze... królowa Caprisia w swoim bajecznym królestwowie ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Tu nie ma miejsca na odtrącanie, żadne odtrącanie nie wchodzi w grę. Proszę się nie bać i nigdy tak nie myśleć :calus: Bardzo podoba mi się nazwa KRÓLESTWOWO. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/92/e2e94d552e6a03db.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/1b97f02aab46d07d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/780e3449721147a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/de6caa1eec818ccd.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/eb328e5bcbeeacca.jpg[/IMG]