-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='PositiveThought']oj, zakopane gdzieś daleko, w mrocznych zakątkach dysku C na pewno nie dziś... ale kiedyś na pewno ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]To cierpliwie poczekam, kiedyś jak znajdziesz czas to bardzo chętnie zerknę na trunkowego Aidusia :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ja mam zdjęcie Aidka przy butelkach po winie...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Czy ujrzą światło dzienne i będą nam zaprezentowane? [COLOR=RoyalBlue]Saruś, niuńka miała wtedy około 10 miesięcy (jak mnie pamięć nie myli)[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Ile mnie dziś szczęścia wieczorem spotkało [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]jakie ciałko![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/109/01db16f3550088c9.jpg[/IMG] -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja kiedys tez nosilam aparat ale taki tylko na noc, ale nie wytrzymalam w nim dlugo :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Agus a wiesz ze za takie zdjecie to Cie moga posadzic o to, ze dajesz dziecku fajki :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] TOZ zaraz do mnie wpadnie, o rany :crazyeye:... :placz: Już nie daje :shake: po nich niuńka też wymiotuje.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']peace and love, sisters! nieletnia, powiadasz? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Chyba wtedy jeszcze była :hmmmm: dla mnie zawsze będzie zbyt smarkata na używki :evil_lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Aguś, napisałam, że pół roku ^^ chodziło mi o to, że przecież nie musisz pytać, czy możesz spytać, kochana ^^ to nie jest żadna intymna sprawa, wręcz przeciwnie - ujawnia się przy każdym moim uśmiechu, więc prawie zawsze jest widoczna ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Nie każdy lubi o tym mówić, jak już zapłaci i przykleją to nosi, ale mówić nie musi, ja to rozumiem. [/B]Mam praktykę 2 lata stały (leczenie) i 1 rok ruchomy (podtrzymanie uzyskanego efektu).[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Niepełnoletnia z cygarem...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/1a2466387f8aa080.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']Aga, co to znaczy 'jeśli mogę zapytać'?! :mad: pół roku... umowę mam na dwa lata, jeszcze trochę się pomęczę :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Perełki - naklejone na zębach metalowe kwadraciki z wyżłobieniami na drucik[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
-
[quote name='Yorkie']No nie ma mojej winy, jego też nie... ale to przykre :-( Ale co ja tam się będę przejmowała, nacieszę się fotkami Aidusia :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B] To cieszmy się razem, bo z takimi pisankami też nie mam do czynienia [/B][/I][/SIZE][/FONT]:roll:
-
[quote name='PositiveThought']o, jak dobrze, że Capri już przeszła te trudne chwile... i że Ty wytrzymałaś, i dobrze w każdym razie, że się przyjemnie skończyło. tak :loveu: słoneczko grzało, aż miło, a ja od 8.00 do 16.00 w tej zakichanej szkole... a poza tym, dziś miałam wizytę u ortodonty i zacisnął mi te metalowe szczęki jeszcze bardziej, strasznie boli... :-( ale ja się nie użalam! :) jest dobrze, będę piekną kobietą z pięknym prostym zgryzem, tak... tak jakby to cokolwiek zmieniało :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Gray][I][B]Ile czasu nosisz perełki? Jeśli mogę zapytać :oops: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Saruś, tak czasem bywa, nie ma w tym przecież twojej winy. Przykro mi, że to nieszczęście spotkało Ariska [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:glaszcze:
-
[quote name='Yorkie']Chyba na widok pisanek Aidusia :evil_lol: A może się mylę...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Nie mylicie się [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:grins: [FONT=Georgia][I][B][SIZE=3][COLOR=Red] Takie rodzynasy zobaczyłam, że ... [/COLOR][/SIZE][/B][/I][/FONT]:mdleje:
-
[quote name='PositiveThought']dziękujemy ^^ jak tam mija środa, i minął czwartek, bo przecież znowu tyle się nie czytałyśmy... jak Caprisia? jak pańcia? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Niunia po ponad dwóch miesiącach zakończyła cieczkę. To dla mnie dobra i ważna wiadomość, niebawem wybiorę się na konsultację w sprawie co dalej... A poza tym, czy u Ciebie dziś też był piękny i słoneczny dzień? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Psoniu, słyszałam, że ty również byłaś specjalistką od otwierania zamków w damskich torebkach... Gabi w swojej karierze zniszczyła kilka zamków, nie było dla niej rzeczy niemożliwych, otworzyła każdą torebkę. Aniołeczki jesteście po prostu cudowne
-
[quote name='PositiveThought']ona jest cudniusieńka i przesłodka <3 hej Aguśś![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj kochana :loveu: dziękuję :Rose: Ja właśnie mdleję na widok... pisanek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:mdleje:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B][COLOR=RoyalBlue][COLOR=RoyalBlue]Popołudniowa drzemka na kolanach[/COLOR] [/COLOR]:sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/ffbf395ef6152070.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/38c26ae959c5ce8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/30/b91d15f2210f8b7d.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]To dobrze, że już dobrze :bigok: Madziu, a jak uszka sobie radzą z samodzielnym staniem? Jesteś z nich już zadowolona?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='goldenka245']:oops::oops::oops::oops::oops: Jutro próbne testy:cool3: hihi.... znó[I]w prosze o trzymanie kciuków :)[/I][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]No dobra, testy ważniejsze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: :bigok::bigok:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ho ho :crazyeye: ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Anusia, hihi [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:oops: [quote name='Yorkie']Wygląda jak diabeł :diabloti: Te uszy, oczy i przede wszystkim spojrzenie :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Saro, dopiero po twoim komentarzu spojrzałam na to zdjęcie z zupełnie innej strony :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96']Cześć Capruniu i Agnieszko kurcze emotikonki mi się nie wyświetlają[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Zuzia, gdzie ty się podziewasz dziewczyno :-x wróć do nas na dłużej.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/38cb5dae396a65cf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/96/eb4d9da72189805a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/96/08625906488d3ff3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/96/42c8e77ca5a3302d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/e473c23aadebccdd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/8610b559ce864ecc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/96/b5b26a64a56886f5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Yorkie']Pluszaki i małe, gumowe piłeczki :p[/quote] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]to moja niuńka ma podobne upodobania, czasem jedna piłeczka starcza na 5 minut intensywnej zabawy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Aris ma piękne kolorki :happy1: A co preferuje w zabawie pluszaki czy gumowe zabawki?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Troszkę romantycznej niuńki... :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/95/93debe976d28abeb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a53ab0091f5b1b74.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/95/ac3cc62893025bc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/95/2e8d13532a8a3508.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Madziu jak się teraz czuje młody bohater smakosz surowych ziemniaków? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='madziasto4']Witajcie :multi:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Madziu :loveu: u ciebie też dziś piękny dzień?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Yorkie']Cześć Aga :multi: Śliczna foteczka Capri :loveu: Na co ona się tak patrzyła? :eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Saro[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]można liczyć na jakieś foty Ariska?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Anusia & Alutka']Alicja odpoczywa ;) A teraz zaczęła hałkać. Matko kochana, moje serce...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Kochana, wysyłam priorytetem kropelki na spokojność :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]