Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Wlasnie, wlasnie... Przemyśl kwestię. Aguś, a co byś powiedziała na :beerchug:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]:roflt:nie mogę... właśnie w kuchni się robi grzane z sokiem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :beerchug:
  2. [quote name='PositiveThought']bo nie dodałam na razie... mam tyle tego, że ach i och! a to dlatego chyba suczkom się robi kucyki ^^ w takim razie po co one chłopcom?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]No bo wiesz... różnie to bywa, aby zachować poprawność to może powiem tak: każda miłość jest piękna :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='Zuza96']Dzikuje, UWIELBIAM JE :loveu::loveu: Ale kiedy beda te kociaki....:roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Widziałaś kotki na stronie, są booskie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]nie wiem dlaczego nie biegają w twoim podpisie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Że niby rozczochrane włosy na nich działają?? :???: Bardzo mozliwe, ale to raczej przy wspólnym śniadaniu... Zuzka zamknij oczy! [SIZE=1][COLOR=White]Bo czuję że Aga podejmie temat...[/COLOR][/SIZE][/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]powiadasz śniadanie, o nie, zaraz niuńce zaplotę warkoczyk... tylko gdzie... hihihi :crazyeye: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Zuzia dziękuję, proszę stokrotki twoje ulubione [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Widziałam kotki na stronie, są naprawdę śliczne :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Beatko, byłam u Aidika pisanek świeżych nie ma[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Gdzie są pisanki :placz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Anusia, ja to myślę, że nasze dziewczynki znają się na modzie, urodzie i do tego dobrze wiedzą, co działa na facetów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
  5. Kruszynko śnij tęczowo najpiękniejszy sen... Malutki piękny aniołeczku kocham cię. Dobranoc Kraino Wiecznej Tęczy.
  6. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][SIZE=3][I][B]Niedzielne poranne leniwe chwile...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/45ec1d2659ed901a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/95/6672b209329aeec4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a54a83a25e818acf.jpg[/IMG]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Ślicznie dziękujemy za miłe słowa pod adresem rozczochrańca. Tak się złożyło, że i owszem Capri bywa damą, ale bardzo rzadko. Już się pogodziłam z jej rozczochraną główką, przynajmniej nie protestuje przy jej myciu i czesaniu, uff... Fryzurę zawsze musi po mnie poprawić eleganckim ślizgiem po dywanie albo po ulubionych domowych dresach TZta... widocznie taki już urok małej diablicy. Zapewne zawitamy do salonu psiej piękności, ale najwcześniej będzie to późna wiosna. Właśnie przymierzam się do obróbki zdjęć archiwalnych, aby pokazać, jak dama wyglądała z gładką pupcią i uroczą króciutką grzywką.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witaj Agusiu i Capruniu :p Niestety nie mogłam do was zaglądać, ponieważ miałam brak dostepu do netu :placz: Ale już dobrze. :cool3: :loveu: Nie mogłam bez Was wytrzymać...:razz: [/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Green]Zuzia kochana, gdzieś ty była, jak ciebie nie było? Myślałam, że w twoim podpisie będą biegać kolorowe kotki[/COLOR] :-? [COLOR=Green]a tu wciąż jaja...[/COLOR] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/17/f66ec5ba93c9f072.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/44/8d7f40aff683490a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/44/11a367b5cc191555.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/44/8d9d04784c77ce9d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/44/2d8c3e7a86b9b201.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='madziasto4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/19/1a80eb0bda48d2b2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/23/0d809ed34fae3105.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/23/240d25fdde6d0984.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Magdo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Fantastyczne zdjęcia chłopaków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
  10. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]A to jest to okienko, które widać na zdjęciu? To chłopak ma bardzo sympatycznie, światopogląd sobie wyrabia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  11. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]:razz: Capri grzecznie oczekująca na początek szalonej zabawy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/46579946f76e201b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f5b3325cd18190b0.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/f5b3325cd18190b0.jpg[/IMG][/URL]
  12. [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Cześć Daguś,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Słodki gładki tyłeczek :happy1: Dla mnie bomba.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/33e88656f3bbb1f6.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/17/33e88656f3bbb1f6.jpg[/IMG][/URL]
  13. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Słoneczne dzień dobry Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Zdjęcia weekendowe są świetne i bardzo kolorowe. Tylko co Fidlaczek robił na balkonie?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  14. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry słoneczne i ciepłe :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Gordi jest przepiękny, cud mężczyzna :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/32/83ca0537ba366721med.jpg[/IMG]
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=pink]Panienka mokralina mówi dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/95/0b243dd18ae559d0.jpg[/IMG][/URL]
  16. Pierwszy marcowy poniedziałek, Gabciu myślę o tobie ciepło puchatku...
  17. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Witaj Kasiu wieczorową porą[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Piękne kolory, cudowny porządek czyli artystyczny nieład, nareszcie widzę ulubionych modeli całych i zdrowych. Pozdrawiam ciepło.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9135/tn3kr2.jpg[/IMG]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Dobrej nocy i kolorowych snów[/B][/I][/SIZE][/FONT] :smilecol:
  19. [quote name='Yorkie'] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8426/img0320zz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4084/img0322kl4.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B] Aris ma przepiękny pyszczek i cudne nasycone kolorki :loveu: Wydostawanie się z torby było naprawdę męczące! Szczerze sobie odpoczywa.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Yorkie']Nie podoba mu się, z trudem udało mi się go przytrzymać w torbie do zdjęcia, ale w końcu coś wyszło :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Czyli szanowny kolega zlitował się w końcu nad tobą i pozwolił się uwiecznić :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Yorkie']Oby Capri miała więcej takich dobroci, bo śliczna z niej modelka :loveu: A zdjęcie pod nickiem to Aris w nowej torbie, zapomniałam te fotki umieścić w galerii :oops: Później to zrobię ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B] Chętnie poczekam na większy rozmiar fotki :shiny: Aris wygląda bardzo profesjonalnie w torbie i chyba mu sie podoba taki osobisty pojazd. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jakie ja tu piękności różowe widzę, w rozmiarze XXL - cudo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/814/img0317br6.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Yorkie']Hey Aga! :multi: Śliczne portety, ten 'Nie podglądaj mnie' jest taki super, że aż się napatrzeć nie mogę :loveu: Capri tak słodziutko wyszła :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] Witaj Saro, Capri dziękuje za komplement :loveu: (miała chwilę dobroci i poświęciła całą minutę na pozowanie...) Świetne zdjęcie masz pod nickiem [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p
  24. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna] Krajobraz z lotu parterowego ptaka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://images20.fotosik.pl/95/227d170a4722efc7.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B] Nie podglądaj mnie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/d68ae56de190ab43.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Mój lepszy profil[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/cfa92a013dc0a059.jpg[/IMG]
  25. Słońca moje najpiękniejsze i jedyne, moje niuńki tęczowe bądźcie szczęśliwe. Tęsknię za Wami. Moje miłości tęczowe noszę w sercu.
×
×
  • Create New...