-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Dobry wieczór Daguś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose: -
Dziewczynki kochane... :-(
-
Psoniu...
-
Bono...
-
Muszko bądź szczęśliwa za TM...
-
Atosku...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj Aguś dokładnie tak sie czuje. Tylko dodatkowo, zeby bylo zabawnie, potrafie rozplkac sie z minuty na minute :-([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]No kochana to już pełny wachlarz wyczerpania...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :glaszcze:
-
Rastuniu...
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Melciu... -
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ernusiu... -
Morusku...
-
Tekluniu...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witajcie wieczorową porą póki dogo działa :loveu: Madziu, Beatko dziękuję za pozdrowienia, wyściskałam niuńkę i chciałam jeszcze, ale uciekła i nie zamierza już do mnie podejść w najbliższym czasie, znając życie przyjdzie dopiero gdy w domu zgasną światła.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja sie tak zastanawialam co mi jest, ze z niczym sobie nie daje rady, a to przecie przesilenie wiosenne moze byc, nieprawdaz? A jak Ty sie Agus trzymasz? TK stopy masuje??[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Oj Anusia, że tak powiem dobrze trafiłaś... odkąd pamiętam przesilenie wiosenne to dla mojego organizmu koszmar, cały marzec zawsze byłam na zwolnieniu, poczynając od zerówki... przesilenie jesienne nigdy nie powalało mnie na kolana tak jak wiosna radosna, tradycyjnie chodzę półprzytomna, zasypiam na stojąco, wczoraj zasnęłam czytając ciekawą książkę - zwyczajnie głowa mi poleciała - zupełnie się nie dziwię, jeśli piszesz, że nie dajesz sobie z niczym rady... jak ja ciebie dobrze rozumiem. Teraz załatwienie nawet najdrobniejszej sprawy jest dla mnie niezłym energetycznym wyczerpaniem, a co dopiero poważne problemy do rozwiązania... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Też tak się czujesz: połamana, rozbita, nieprzytomna, zmęczona, rozkojarzona i praktycznie nieobecna w rzeczywistości?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
Znów potrzebuję waszego wsparcia. Gabi, tak bardzo brakuje mi twojej siły, tęsknię...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Bonjour :loveu: Aguś udała Ci się ta modelka :happy1:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Allo allo Anusia :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dziękuję[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Że też ta przebudowa forum trwa i trwa, włosy z głowy wyrywam, a tu ciągle nic się nie poprawia... działa jakby nie działało[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :shake:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Na dowód i uspokojenie moich zszarganych nerwów :wink: proszę wstaw fotki świeżynki :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Capri pozdrawia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/INDENT] [/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/d61ee73bfab6354c.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Podobno idzie do nas wiosna...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dziś przywitanie się na forum graniczy z cudem... uff ale się w końcu udało, życzę udanego czwartku kochani. Najnowsze zdjęcia są bombowe, mam nadzieję, że modele wciąż mają się dobrze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p :eek2: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]R[/COLOR][COLOR=magenta][COLOR=magenta]atunku[/COLOR]!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2152/tn6fu6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PositiveThought']tak ci chuchnęłam, że aż monitor zwiało na drzewo ^^ skoro odkryłam takie zdolności w tym kierunku, zastanawiam się poważnie nad przyjęciem roli wilka w "Trzech świnkach"... hmm....[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Beatko ale żeś chuchnęła :crazyeye: nie to że twój monitor wylądował na drzewie, to dgm odmówiło mi posłuszeństwa, choćby minimalnego na powiedzenie dobranoc. Wczoraj chyba pobiłam własny rekord wysyłania 1 postu, trwało to 35 minut, siedziałam sobie cierpliwie i próbowałam usilnie wysłać wiadomość...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :huh: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jakby nie było teraz dgm uczy również wielkiej cierpliwości i pokory[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] ;)
-
[quote name='PositiveThought']jeśli cokolwiek z mojej strony Cię zabolało, to przepraszam...[/quote] :mad: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][I][B]piłaś cóś czy jak? Ja bardzo lubię z tobą pisać i oglądać przystojniaka w czarnym kombinezonie. I zupełnie nic mnie nie zabolało z twojej strony, normalnie chuchnij w monitor, bo zaczynam się zastanawiać czy z trzeźwą osobą rozmawiam :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Dobranoc skarby tęczowe, śpijcie słodko kochane aniołki.