-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Nadziejo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Zdrówka życzę i czekam na świeże fotki Aviego. Coraz cieplej [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]i ładniej za oknem to pewnie długich spacerków coraz więcej. Trzymaj się ciepło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witajcie Chanelle i Cori :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Z wielkim opóźnieniem :oops: ale w końcu dotarłam do Waszej galerii :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Corniszonek w świątecznej skarpecie jest rewelacyjny. Co nowego słychać u suni?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Ciekawe co tym razem spadnie nam z nieba, po udanej tęczowej zabawie? Słodkich snów rybeńki kochane, o ile dziś w ogóle odpoczynek jest w planie...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B][COLOR=Navy]Powoli mówimy kolorowych snów[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:smilecol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/373dabf894f14278.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/30/23f1a4b59efe509c.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']ojj Aguś.. ta Twoja mała kobietka... ona ma duszę[i nie tylko ^^] artystki, zdecydowanie.. :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dobrze mówisz kobieto, ta jej dusza artystyczna sięga czubka ogona, a zaczyna się od noska[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Kamciu, trochę popilnuję ślicznych notesików[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
-
[quote name='PositiveThought']ode mnie dla Ciebie, z okazji Dnia Kobiet, najlepsze życzenia[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]i fotka uwieczniająca głęboko posunięty kobiecy artyzm... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/30/ad78de96083661fc.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']o, to podobnie jak my :loveu: niestety, u nas w parku to... *** jakiś facet próbował się przede mną rozbierać, Aiduś go obszczekał na szczęscie ^^ był jeszcze ze mną na lekcjach, na angielskim... cud miód. a jak obchody naszego święta, co? ^^ dzisiaj poszłam do CH żeby dostać kwiatek ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Oglądanie nie każdych pisanek sprawia przyjemność! Szkoda, że nie wszyscy respektują prawo dobrowolności podziwiania [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Aidi był na lekcjach, drzemał smacznie czy słuchał? U nas w sieci piekarni rozdawano tulipany dla klientek, dowiedziałam się o tym przed samym zamknięciem i nie zdążyłam... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']hej Aguś! jak czwartkowo? (; Caprisia jest cudna <33 zmierzwiona ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Beatko tulipankowo [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Dziś byłyśmy na długim spacerze w parku, nareszcie bez żadnych adoratorów [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]i bez wdzianka, czyli prawie na golaska, niuńka tylko w szelki była odziana...radośnie szalała i to było piękne :p [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
W ten uroczysty dzień, pamiętamy Sabuniu... Dominolo :calus:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nooo to jestem po :multi: Nie taki doktor Piotr straszny jak go malują. A i ustnie sie sympatycznie zalicza... Wpadne pozniej na :beerchug: wiec Aga wysylaj TK do monopolowego ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Bardzo się cieszę Anusiu, że karne ustne za tobą :sweetCyb: ... się robi, TK ukierunkowany został na sklep monopolowy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :drink1:
-
[quote name='Yorkie']Cześć Aga :multi: Super foteczki Capri :loveu: A jak fajnie wygląda jak patrzy przez okno, tylko jej firanka zasłania :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Witaj Saro :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]mi również to zdjęcie z firanką się podoba, chociaż zupełnie nie wiem, co ona tam mogła zobaczyć ciekawego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :hmmmm:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/a107dc59289094fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/57/500f91d1ffd1fa66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/57/6ea7d500bcfe884c.jpg[/IMG][/URL]
-
Serce moje się raduje, gdy widzę, jak dziś za TM odświętnie, miło i kwiatowo.
-
Morusku, Szarotko, już sobie wyobrażam, jak dziewczynki piszczą z radości... szarmancki kolega i piękne kwiaty, na pewno rozpływają się teraz ze szczęścia w różanym zapachu, oby jak najdłużej kwiatki nie zmieniły pierwotnej formy. Dziękuję.
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry Alu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Cóż za zniewalające spojrzenie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :razz: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]świetne zdjęcie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :multi: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6540/schowek01hrbj0.jpg[/IMG]
-
Dziewczynki kochane, poczucia humoru wam nie brakuje, więc myślę sobie, że dziś bawicie się wyśmienicie i od samego ranka taplacie się radośnie w morzu dropsów jogurtowych. Dla was wszystko, co najlepsze...
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dzień dobry Daguś [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:Rose: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Pozdrowienia dla Oskarka.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dzień dobry Madziu :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/60/189866ecb48978a9.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Ślicznie widać tu oczko Torusia, uwielbiam takie spojrzenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :jumpie: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Buziaki chłopaki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :eek3: :eek3:
-
[INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry Szanownym Paniom :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/84a9b2b671ad6bfb.jpg[/IMG][/URL]
-
[INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Życzymy spokojnej nocy :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/23fa9053b950bfaa.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Kolorowych snów Kochani [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:smilecol: -
[quote name='PositiveThought']tylko nie pokazuj Capri, żeby się nie zniechęciła... ja Aidkowi nie pokażę mrocznej strony Caprisi (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]czarna otchłań zła bez dna[/B][/I][/SIZE][/FONT] :diabloti:
-
Dobranoc Psoniu
-
Tęczowa noc zaprasza do snu...