-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Raz się zdarzyło, że Capri wyglądała tak prześlicznie... oczywiście trwało to bardzo krótko i ledwie starczyło czasu na kilka fotek.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/41/42e35e71e48c5078.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/117/ebeea26b736e035a.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/41/9e8f6523c1028445.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/117/928c8914c20b5899.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/67/3cb1d1e635477173.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Kochane chłopaki[/B][/I][/SIZE][/FONT] :sweetCyb:[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]nareszcie nowe foty[/B][/I][/SIZE][/FONT] :Rose:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Nowoczesna fryzura na wielkie wyjście... do kuchni[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [IMG]http://images22.fotosik.pl/30/e9522ea127b9eba9.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Niedzielne słoneczne dzień dobry[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Ileż tu szczęścia się rozbiegło[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :megagrin: [IMG]http://images20.fotosik.pl/115/01d4183d7dac769c.jpg[/IMG]
-
[INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Niedzielne słoneczne dzień dobry [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/17c99d6f69e35c60.jpg[/IMG]
-
Maluszku, chyba wypatrzyłaś sobie niebo - własny zakątek szczęścia... Źle mi bez ciebie kruszynko :-(
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Jeszcze odrobina porannej Capri...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/fee7870b639788ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/ce98b4204250671c.jpg[/IMG]
-
Morusku, pójdź z panią na piękny spacer, Ona nosi cię w sercu...
-
Psoniu Psoteczko kochana opowiedz maluszkowi o wiośnie, o jej urokach i tajemnicach.
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dzień dobry Saro :loveu: Czy można liczyć w weekend na nowości fotograficzne? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:modla: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Popatrzyłabym z przyjemnością na nowe zdjęcia Ariska [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shiny:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry w sobotni ciepły poranek :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/4c61ca7554f890c8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/eb329e1446d03139.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/30/0be0f47dc4b64f55.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B] No to się wyspałam...:megagrin: i fryzurka pt. "Tak mi dobrze było, ale się skończyło..."[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ernusiu... u was pewnie piękna tęczowa wiosna w rozkwicie. Bądźcie radosne i szczęśliwe wszystkie tęczowe psinki. -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Tylko kochać i przytulać :loveu: Dobranoc.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/63/bb0611063e0c0ac3.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Dobranoc.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/c166e4bde00a6654.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/b1bffd4a99fc52a4.jpg[/IMG]
-
Witajcie moje kochane anioły. Zabawa zapewne była udana i dziś odpoczynek zafundowałyście sobie na tęczowej polanie... Bardzo chciałabym być z wami, schować się przed ludźmi i ich spojrzeniami. Nietolerancja, pogarda to straszne słowa, jednak tak często goszczą tu na dole i zatruwają powietrze. Odetchnąć pełną piersią, nie bać się spalin i smrodu cudzych myśli. Po waszym odejściu to nie jest już takie proste - opuściły mnie serca kryształowe i dusze nieskazitelnie piękne, teraz tęczowe. Gabi i Whisky kocham was tak mocno, że mocniej nie potrafię, staram się nie płakać, choć jednak czasem płaczę...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dobry wieczór [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Diana jest przepiękna, a Max uroczy - tylko coś mało fotek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]...
-
Amra. Najwspanialszy pies jakiego miałam okazje poznać...
Aga76 replied to kesslee's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Amra na zawsze w sercu... Biegaj radośnie po wiecznie zielonych łąkach za TM jesteś wśród przyjaciół, tęczowe aniołki otoczą cię miłością i przyjaźnią. -
[FONT=Georgia][COLOR=Teal][SIZE=3][I][B]Jak prawdziwa kobieta różne ma oblicza...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/8c1ea6b670aef23b.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images22.fotosik.pl/30/3ba587c842ecd5e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/03ce0facd9bdca09.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/9e49ad37e9d786ff.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/57/0c2bbe4daad9f9d1.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/6b7f1eca307e82d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/57/7e141786369920c5.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]A ja się zastanawiam nad kupieniem nowego domku, tylko nie mogę się zdecydować czy warto i czy to jest potrzebne[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :hmmmm:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B][COLOR=SeaGreen]Cześć Kochani [/COLOR]:loveu: [COLOR=RoyalBlue] Kamciu, ja jeszcze wpadnę na bazarek [/COLOR]:knuje: [COLOR=Red] Saruś, to wciąż budka, tylko drugie piętro się zawaliło tzn. zostało przebudowane zgodnie z fantazją właścicielki[/COLOR] :wink: [COLOR=Magenta] Beatko, nie ma to jak praktyka w zawodzie[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry, pozdrawiam prawie weekendowo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Widzę, że rodzinka powiększa się w mgnieniu oka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink: -
[quote name='Burchardt'] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4312/tuptu1tr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3500/tuptu5op7.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7596/tuptu7naporczyoc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7673/tuptu7naporczypimf5.jpg[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Bardzo fajne ujęcia, świetna palemka na ogonie i to ryzykowne spanie na poręczy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/ad76736169b1e542.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/bb2a29eecb42ab0d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/106/fbe8982f8e7b038c.jpg[/IMG][/URL]