Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='PositiveThought']Ale łopatki ma tak jaśniutkie, i pod spodem, na główce też... jak Caprysia :loveu: i cóż, nie wygraliśmy... spróbuję w przyszłym miesiącu (:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dla mnie jest idealny :klacz::klacz::klacz: chociaż kolor na pewno się jeszcze zmieni. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. Właśnie chciałam ją przed tym uchronić, czas pokaże, czy słusznie postąpiłam i czy będziemy mieć szansę... Tęczowym Aniołkom
  3. [quote name='PositiveThought']nie wiem... mam nadzieję, że złoty, bo to tak słodziutko wygląda. strasznie się bałam,że Aidul bedzie jaśniutki, ale jeśli tutaj odbywają się takie metamorfozy, to kto wie..?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Na zdjęciach Aidi wygląda jak król złoty[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Po niuńce widzę, że to naprawdę się zmienia w długim przedziale czasowy, kolor chyba własnym rytmem sobie żyje... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='PositiveThought']ale Capri była wtedy srebrniutka... <33[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Łepetynka to było samo sreberko, później było beżowo, a teraz pysio robi się złoty... ale nie wiem jaki będzie finał :-? masz może jakieś podejrzenia co do koloru ostatecznego?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [INDENT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Plum][I][B][COLOR=Plum] Letnie wspomnienie beztroskiego snu... [/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][IMG]http://images22.fotosik.pl/58/5894b843d9aea3c8.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Aguś o niczym innym nie marzę...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Mam nadzieję, że uda się spełnić to marzenie :loveu: w końcu wiosna radosna zawitała, trzeba się jakoś pozbierać do kupy i uśmiechnąć do ludzi. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Anusia, wypocznij, nabierz sił i ponownie nam tu zalśnij[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Beatko, ona źle wygląda po tym antybiotyku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
  8. Niuńka ma (nie wiem czy mogę napisać miała) problemy hormonalne, ze wskazaniem szybkiej sterylizacji. Poza anomalią budowy narządu miała też cieczkę trwająca już ponad dwa miesiące i mimo jej trwania zalecono zabieg operacyjny.
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Capri wieczorem, tak wygląda po powrocie z lecznicy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/bffa184448af954f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/40b85ca6dd9ac20c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/941816c4109a256d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/6b6d0729a89a4bed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/90afad02ffe65b5e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/7bcaa76c8ff409d6.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/1a02e275e6175a99.jpg[/IMG]
  10. [quote name='PositiveThought'] wdzianko jest super, i z tego co zaobserwowałam u Tośki, nawet wygodne... chyba się nie wpija aż tak bardzo w grzbiet.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Też tak myślę, kaftan pooperacyjny :wink: bawełniany, lekki, miękkie tasiemki do wiązania i ściągacze też mięciutkie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='Anusia & Alutka']Nasze maleńkie obolałe kochanie :loveu: Wracaj szybko do zdroweczka! Cmoki od Alutki :buzi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Tak, niech niuńka wraca do zdrowia, bo mi ta sytuacja w ogóle się nie podoba[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Z choróbska został katar :angryy: Próbuje go przepedzic psikaczem do nosa. [COLOR=DarkOrchid] Zaciagam sie co jakis czas jak nie przymierzajac narkoman[/COLOR] :roll: Kot Borys dalej grzeje kości, a panna Alicja po malej rodzinnej uroczystosci spi z mamuśką ;) [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon][COLOR=Yellow]Królestwo za jeszcze jedna butelke szampana[/COLOR]!![/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Poezja, normalnie poezja... Anusia wracasz do formy :sweetCyb: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Capri dziś po śniadanku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/cb4f7865d5e66d5a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/e06daad935729c6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/c4a760bae1f39c52.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/3d49b308bb5f3de3.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/efcd807d589c1f30.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/8baf3702742bd236.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/313a66ae459843a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/e889701d5a19fada.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/507f6a5b422cf35c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/964ef070632af0aa.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/3d5c9f5c768a06a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/60/a38f3b7e441231ee.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Tak to juz :megagrin: Niestey szampan sie skonczyl :-( A szkoda bo ja uwieeelbiam :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]No żesz, bezczelny, że się skończył [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:-x [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]A jak twoje zdrówko Anusia, choróbsko poszło precz? Co słychać u panny Alicji i kota Borysa? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='madziasto4']Beaciątko się dąsa :evil_lol: Zaraz dam Torka, ale Love story i tak nie będzie :p[/quote] [quote name='PositiveThought']czekam tu, czekam, Madziątko jedne.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Jak tu miluchno i słodziuchno[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :megagrin:
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Anusia już się uroczyście bąbelkujesz?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='PositiveThought']i teraz się zastanawiam, czy do tej akcji doszło ^^ uśmiechnęła się Caprysia?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Na sekundę podniosła główkę i wykazała zainteresowanie, teraz znów odleciała ... dziękuję za internetowego całusa :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Niewątpliwie Aidusia języczek szykował się do akcji całowania :eviltong:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Aris w dżungli[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  20. [quote name='PositiveThought']nie wiem, czy mogę tutaj wstawić, ale znalazłoby się jakieś zdjęcie z buziaczkiem ^^[/quote] :modla::modla::modla: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Błagam Pani Beato, ślicznie proszę :modla::modla::modla: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ona pewnie chce buziaczka od Aidusia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Zaspana Capri dziś o poranku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/c29e2c6100f285b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/0218205a7cb0e70c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/150/79a3c21e56ec0f49.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/c47fdcc8d1433f65.jpg[/IMG]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Pani Beatko - fajnie napisałaś, aż się uśmiechnęłam [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus:
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Niech się decyduje szybko na powrót :motz:bo inaczej ja zejdę w takiej :grab:czy innej formie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:mdleje: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]W domu pewnie dziś wielkie święto i radość[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :BIG: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]życzę udanych szampańskich bąbelków. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Masterek tęsknie wypatruje swej miłości wiosennej :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/101/a8f5b3dd862abec8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...