Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Bleee padam na twarz :mdleje: Mam za to piątkowego magistra :razz: Dziekujemy za trzymanie kciuków :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B][COLOR=SeaGreen]Gratulacje[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:klacz::klacz::klacz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Borys jest pewnie dumny jak paw ze swojej pańci[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B][COLOR=SeaGreen]Jeszcze raz gratuluję siostrze rewelacyjnej obrony[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose:
  2. [quote name='Yorkie']Pasuje do ozdób :lol: Sam jest jak taka figurka yorka :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]To prawda, jest bajecznie piękny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laugh2_2:
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Byłyśmy w lecznicy. Capri dostała antybiotyk, zastrzyk był na tyle bolesny, że jego podanie rozłożyło się na dwie raty. Ile było płaczu i zawodzenia. Gdy wracałyśmy do domu niuńka wciąż żałośnie wyła... dałyśmy darmowe uliczne przedstawienie. Rano było lepiej, już kiełkowała radość w jej oczach, a teraz znów zrobiła się nieprzytomna i markotna, piątą godzinę leży w budce i śpi, tylko czasem zerknie jednym oczkiem na świat, ale bez podnoszenia główki. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Aris ładnie komponuje się pozostałymi ozdobami stołu... :hmmmm: może nawet jest jego najciekawszą i najładniejszą dekoracją :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1470/img0422mq8.jpg[/IMG]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Ciekawe czy mu smakowało :-?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1414/img0421bt0.jpg[/IMG]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Z czego będzie sprawdzian? Wrzucisz dziś ariskowe zdjęcia?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Yorkie']Za 4 miejsce nic nie było, niestety, tylko za 1, 2 i 3 :-([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Chociaż nagroda pocieszenia :Rose: A poza tym, jak mija Tobie pierwszy dzień wiosny?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Capri buszująca w cebuli...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/8d34dad6020f516a.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Jeśli mam wybierać to wolę Ariska[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Ps. było coś za 4 miejsce?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='Monia70'] (...) I mimo, że Meli nie ma już tak długo Jej MIŁOŚĆ jest zupełnie inna. Pamiętam każdy dzień z naszego życia i Ona całą sobą rozumiała mnie. Od jej śmierci żaden psiak nie zlizał łez nieszczęścia z mojej twarzy. Żaden nie zwiną się w kłębek pod kołdrą , żaden nie zrozumiał na wskroś... Ta miłość jest jedyna i niepowtarzalna i wiem, że nigdy się nie powtórzy. Moniu, tak dobrze Cię rozumiem... i czuję tak samo.
  11. Moniu, w poniedziałek niuńka (ten gremlin z mojego avatara) miała operację, a ja byłam pełna obaw, żeby nie skończyło się tak jak z Gabi
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Złodziejka pluszaków przyłapana na gorącym uczynku. Nie wstydziła się podgryzać misia w biały dzień... [IMG]http://images21.fotosik.pl/99/cfaf03ae447a62fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/99/17d928a12b72a816.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='marzenna79'][B][SIZE=5][COLOR=Plum]Dzień dobry dziewczynki kochane ! :multi: [SIZE=6]Wiosna,wiosna radosna. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=YellowGreen][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=YellowGreen][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=YellowGreen][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=Red][SIZE=5] [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Red][SIZE=5][SIZE=4]A jak tam Agnieszko dzisiaj się czuje nasze śliczne maleństwo ??????? :loveu::loveu: Jest jakaś poprawa ??????? :oops: Zdrówka życzę WAM dziewczęta oraz wiosennego dzionka.:multi::multi: [/SIZE][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B][COLOR=DarkOrange]Witaj szanowna rodzinko przystojnego Sukcesika Wiosennego Ogrodnika[/COLOR] :Cool!: [COLOR=Sienna]Druga doba, niuńka wciąż praktycznie śpi albo leży, jak na razie dziś nie popiskuje, zupełnie nie chce się ruszać, natomiast niezmiennie dopisuje jej apetyt. Dziś idziemy do lecznicy na zastrzyk.[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dzień dobry Kasiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9338/tn5cg7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Cudne jest zdjęcie, Łukaszek tak słodko usnął, a Fidelek zawsze obok przyjaciela, pewnie czujnie drzemie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=Black][SIZE=3][I][B]Sen jest dobry na wszystko...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][I][B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/96/6f2ddeaf40643f39.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/58/f79d361a0fab989d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/96/e99bd7fc67267672.jpg[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='Yorkie']Dzień dobry Ago :multi: Jak dzisiaj Caprysia się ma?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Cześć Saruś :loveu: witaj wiosennie, przynajmniej tak jest w kalendarzu, bo za oknem troszkę inaczej... Capri wciąż śpi, czasem otworzy oko, zerknie i znów zasypia, wynoszę ją tylko na siusiu i z powrotem do domu, bo nie chce wcale tuptać.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Zimowe dosc :roll: Zaraz wyruszam w droge wiec prosze trzymac kciuki. Caprysia mam nadzieje wycalowana wzdkuz, wszerz i w poprzek od cioci Anusi :loveu: Trymajcie sie dziewczynki zdrowo i na OFFa nie zagladajcie, bo tam teraz na topie wirus grypy jelitowki :scared:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Trzymam kciuki za siostrę :bigok: Capri wycałowana i zdegustowana zupełnie moim zachowaniem... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Na zielonej trawce nawet kostka smakuje inaczej... [IMG]http://images22.fotosik.pl/56/cf11c6d6c7787ee8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/93/788621c49d2faf0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/142/c81f87ba5eed0efd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/142/ad75f72582676bea.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Wiosenne dzień dobry :laugh2_2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/2890a81937b29124.jpg[/IMG]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witajcie wiosennie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:bigcool: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Jak się ma Masterek niejadek, czyli romantyczny facet[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/148/4ef9814ed5f4f6ca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/148/5ab73bea063a227d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Torusiowi uszka stoją po prostu zawodowo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Na bezsenną długą noc kilka fotek z radosnych letnich chwil, spędzonych na łonie przyrody... [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/fdba0d4414e83d6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/56/c9f9559654d12477.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/93/8daa65f6593666a8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/93/7f7c3520d369eb45.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/b5d58cc8bf1be347.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/56/4b24da7ff4c23afe.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/56/a6098d1b92987064.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Śpijcie dobrze i spokojnie, życzymy kolorowych snów...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/b6f031c37fbb5523.jpg[/IMG]
  22. Dobranoc aniołom opiekunom moim, Gabi, Whisky śpijcie spokojnie...
  23. [quote name='PositiveThought']Aguś, Caprysia śpi? bo ja tu już też powoli zasypiam przed ekranem... help! i jeszcze straszliwie boli mnie gardło, a za 2 dni gram w przedstawieniu. zaraziły mnie. :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Wszyscy chorzy :-? Niuńka cały dzień praktycznie przespała. Pewnie Tosia najlepiej zrozumiałaby Capri i jej samopoczucie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][B][SIZE=4][COLOR=Red]Łobozie...jaka jestem bidulka padnięta...:loveu::loveu: Dzielna dziewczynka.:loveu::multi: Agnieszko, jutro już będzie lepiej...:roll: [/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Mam nadzieję, że będzie lepiej[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]żeby ten najgorszy ból już odpuścił...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Ze stosunków :oops: międzynarodowych ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Piękna nazwa, taka stosunkowo wieloznaczna [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Powodzenia życzę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Heh jutro jade z siostra na obrone pracy mgr :roll: znowu caly dzien z glowy :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Siostra Agata z czego się obroni, można zapytać? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...