Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Fidlaczkowe pisanki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol: [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/1646/tn1000016rv3.jpg[/IMG]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Nareszcie niuńka zasnęła w suchej budce, a przed chwilą przeszła sobie na łóżeczko...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/154/95a22f6aac85609b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/886e91c293f62ef4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/260dca65ab115515.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/17e08be591a8b2ab.jpg[/IMG]
  3. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']dwu-nożny już śpi a cztero-łapny od wczoraj jest u mojej mamy...stęskniłam sie już za nim :sadCyber:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Kasiu to może chociaż zdjęcie misia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :modla: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B] Fidlaczku wracaj :scream_3:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='Yorkie']W szczególności dla yorka :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Powiedziałabym nieproporcjonalne częściej niż u innych. Dobrze, że kleszcza wypatrzyłaś! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='fidelek2'][I][B][B][I]Sama tak przyszła do Tzta na mizianko czy trzeba było "siły użyć"...?[/I][/B] ;) [/B][/I][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Sama dziewczyna poszła i jeszcze się domagała, że chce na kolanka... czasem ma chwile słabości, na szczęście rzadko :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='Yorkie']Bo była śliczna :loveu: Tylko jak dla Arisa za duża :oops: Biedaczek nie sięgał jej nawet do kolan :oops:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Życie potrafi być okrutne ;)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ale Arisek zapatrzył się na dziewczynkę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]To musiała być niezła ślicznotka.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Chudzielec z niej [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Gacie na suszarce, susarce, szuszarce[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh:
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]A teraz chwila na tezetowe mizianko :-? [IMG]http://images22.fotosik.pl/59/92d966180745d716.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/59/fcad0710719bb1e6.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='PositiveThought']aa! a jak nie dam rady?! panika po prostu... o.O Dusiak przyniósł mi zabawkę na klawiaturę, to chyba dla Was...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Kobieto jak nie dasz jak dasz, ci mówię, że dasz i już[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]A co ślicznego Aiduś konkretnie przyniósł? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Buuu, myślałam, że to dziś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :hmmmm:
  12. :eviltong: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]piękny jęzorek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9840/img0574wk2.jpg[/IMG] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]troszkę słoneczka [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3117/img0577vr6.jpg[/IMG] :painting: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]sam cię zaprowadzi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8704/img0578vz0.jpg[/IMG] :razz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]obowiązkowy sik męski[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1058/img0579bp7.jpg[/IMG] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]jaka śliczna niespodzianka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/6402/img0581pp0.jpg[/IMG] :bigok: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]co za facet[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6906/img0582wd6.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Świetne foty :klacz::klacz::klacz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][SIZE=3][I][B]Halo Beatko, halo Anusiu :multi: Witajcie wieczorem [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:cool: [IMG]http://images20.fotosik.pl/148/e9b885ce088cc0d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/148/3491c915a814a8e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/59/dd0f5145b9aa79d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/99/c5dc5e1908cfe486.jpg[/IMG]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B][COLOR=Olive]Witaj Paulinko :loveu: tak, to ćma kosmitka [/COLOR] :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='Toska']przecudna sunieczka :loveu: takie maleństwo !!! moja Tosia waży prawie 60 kg - chyba bym się bała brać na ręce taką drobineczkę jak Capri , żeby jej nie uszkodzić :evil_lol: jak lalunia ? lepiej ?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Po zastrzyku przeciwbólowym zaczyna przypominać żywą suńkę, a nie marne rozczochrane ciałko :roll: Mam nadzieję, że to "tylko" stres pourazowy... Dla niej wystarczy jedna wolna rączka, ale niuńka nie lubi być brana na ręce, teraz mam pierwszą okazję przez tyle czasu ją tulić i nosić, normalnie jak widzi wyciągnięte w jej kierunku ręce to zmyka, uparcie unika czułości. Jeśli jej choroba ma być jedyną okazją do przytulania to ja dobrowolnie rezygnuję... niech sobie lata jak szalona, może kiedyś przyjdzie się przytulić. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='Kasia_zg']Witam...trafiłam własnie na wasza galerie i podziwiam foteczki pieknej Capri która naprawde jest niesamowita i od dziś bede tu zagladała czesciej. A ostatnie foteczki rewelacyjne hihi :) Pozdrawiam i miłego popołudnia życze.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dzień dobry Kasiu :loveu: Dziękujemy Witamy i zapraszamy zawsze, gdy będziesz mieć czas i ochotę :p [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Rano padał śnieg, w tej chwili świeci piękne słońce, ale na horyzoncie widać już kolejne czarne chmury... Teraz chwila na uśmiech i wspomnienie spotkania trzeciego stopnia, które zakończyło się udaną ewakuacją niezidentyfikowanego obiektu zainteresowania Capri. [IMG]http://images22.fotosik.pl/56/3096d9a540d26113.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/216d8ba86dce39f3.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/db60b2799cfd425c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/26f4846993568081.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/93/30bac5045aad17c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/0d8c935789c93f79.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='Toska']Witaj Aga :lol: wreszcie trafiłam na waszą galerię :lol: i mam zamiar być częstym gościem :evil_lol: -jeśli mogę oczywiście :lol: ależ mam zaległości w oglądaniu :oops: zabieram się więc do roboty! zdrówka dla Twojej maleńkiej Niuni :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj :Rose:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Bardzo mi miło, że zaglądnęłaś do nas[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zawsze serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Yorkie']Ojej biedactwo... ile takie maleństwo musi przejść :-([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Cześć Saruś :buzi: mamy troszkę cierpienia i bólu... Niuńka wcale się nie rusza, tylko leży, oby to siusianie pod siebie przeszło. A jutrzejszy antybiotyk będzie bolesny, znów mi będzie płakać w czasie drogi powrotnej. Oby zaczęło się jej w końcu poprawiać, bo przedstawia sobą naprawdę żałosny widok. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Byłyśmy w lecznicy. Caprysia dostała zastrzyk przeciwbólowy, nie ma gorączki, dziąsła też są w porządku, a na biegunkę na jej nieszczęście będzie głodówka. Ogólnie może jest zbytnio wrażliwa i delikatna... Jutro jednak znów mamy przyjść, tym razem na kolejny antybiotyk. [IMG]http://images20.fotosik.pl/153/a2cfb57d9bb7b73b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/153/ad056cb89d66572a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/103/4ca4d5352a269fcd.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/103/18171fa254ecf90c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/153/2414a4204ee18c76.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witajcie, to zdjęcie bardzo mi się podoba [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/61/85dc6ea47a27b89a.jpg[/IMG]
  22. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Mamy nowy dzień[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/a7f5018be9c0ceb1.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Po wczorajszej dawce antybiotyku niuńka jest dziwna, wciąż oszołomiona i nie do końca kontaktowa. Niestety przestała trzymać mocz, w nocy o drugiej miałam pierwszą wielką awarię, bo wstałam sprawdzić jak się czuje, a ona tonęła w morzu uryny, teraz była kolejna wielka powódź, znów się cała zasiusiała i przy okazji mnie. Nie wiem, czy to naturalne objawy tego antybiotyku i dziewczynka jest tak zwiotczona, że nie panuje nad mięśniami, czy to jednak sygnał ostrzegawczy o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu jej ciałka? Biedactwo teraz śpi na ręczniku, bo wszystkie polarki (łącznie z budką) się suszą. Zadzwonię do lecznicy, mam nadzieję, że nam pomogą, doradzą i uspokoją. U nas pada śnieg...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] :sleep: :sleep: :sleep: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/143/d868b2285542eebb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/93/0e72e7bd73ae681d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/143/b2b79cc5f292dced.jpg[/IMG]
  24. W moim sercu wiecznie płonie ogień pamięci, miłości i tęsknoty...
  25. [quote name='PositiveThought']Dusiaczek się zarumienił :oops: idę się uczyć, bo ciężki sprawdzian z realioznawstwa mnie jutro czeka, potem spać, spać, spać... jeszcze to przedstawienie... oj. dobranoc dziewczynki :loveu: :sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Przedstawienie mnie bardzo interesuje :multi: a do matematyki się nie zgłosiłam, bo jej nie lubię wcale, zupełnie i na amen [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Udanego dnia Wam życzę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
×
×
  • Create New...