Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobranoc. Słodkich snów życzymy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep: [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/146/df20161abe561d58.jpg[/IMG]
  2. Gabciu, Wielkanoc to twoje ulubione święto, święto jajka - gotowanego na twardo. To nie będą święta takie jak zawsze, nie wyobrażam sobie, jak to jutro będzie, pierwszy raz bez ciebie. Święta straciły swój smak... cisza, pusta twoja pufa, nie będzie radosnych okrzyków i próśb bez liku, merdania białego ogonka i twoich oczu namiętnie wpatrzonych w pisanki...
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Jaka tu cisza. Wszystkie sie na foty rzucily :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Sesja u Madzi jest naprawdę powalająca[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Czułe szepty też były[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]:razz: romantyczna natura [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:mdrmed: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/207/a5544a09d5bede81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/207/154b32fb184fb1db.jpg[/IMG][/URL]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]:crazyeye: ale jazda :huh: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/153/d06958e9b3ab826c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/153/cb1bead528b87325.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='madziasto4']Proszę jak się zleciały :lol: Chwilunia, chwilunia, fotosik każe 'czekać'...[/quote] :roflt::roflt::roflt:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]słowa nie powiem, co mi się skojarzyło...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ani widu, ani słychu... Madzia smaku narobiła i się zmyła[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :placz:
  8. [quote name='nane']Byle nie rodzynki :lol: bo juz wszedzie są :p u mikusia w serniku w drożdżowym makowcu[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Mam nową myśl... kolejna nazwa to BAKALIE :multi: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Porno??? Wstawiaj szybciutko :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]No to lecimy :evil::evil::evil: migusiem...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='madziasto4']Nie, AŻ tak strasznie to nie...:hmmmm: Przez chwilę poczułam się uosobieniem wspomnianej etykiety :hmmmm:[/quote] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]nasza Madzia kochana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  11. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=Navy][SIZE=3][I][B]Mała niunia i wielki śnieg[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] :grins: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images22.fotosik.pl/86/6e782f24b7cc894b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/ec4f8f99f6e9e763.jpg[/IMG]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Pozdrawiamy serdecznie Rodzinkę Biało - Czarnych[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]I ślicznie dziękujemy za odwiedziny.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Oj Marzenko, ale z tematem wyskoczyłam :glaszcze: myślę, że po świętach, jak czas troszkę zwolni to problem szybko się rozwiąże i nowy adres bannerka przywróci uśmiech na twojej twarzy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus:
  14. [quote name='Anusia & Alutka']:placz: :shake: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :flaming: :grab:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Poproszę ten sam zestaw na wynos[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :jumpie:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B] w jajecznym świątecznym opakowaniu :biggrina:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='marzenna79'] [B][I][SIZE=5][COLOR=Magenta]K[COLOR=Yellow]o[COLOR=SeaGreen]l[COLOR=Orange]o[COLOR=Magenta]r[COLOR=Yellow]o[COLOR=Lime]w[COLOR=DarkOrange]y[COLOR=Yellow]c[COLOR=Magenta]h [COLOR=Lime]k[COLOR=Yellow]u[COLOR=DarkOrange]r[COLOR=SeaGreen]c[COLOR=Yellow]z[COLOR=Magenta]a[COLOR=DarkOrange]c[COLOR=SeaGreen]z[COLOR=Magenta]k[COLOR=Lime]ó[COLOR=DarkOrange]w[COLOR=Magenta].[COLOR=Yellow].[COLOR=SeaGreen].[COLOR=DarkOrange].[COLOR=Lime].[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/76.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Marzenko witaj :buzi: Piękny kolorowy zestaw kurczakowy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Ps. Kaprysia czasem ma dylemat moralny, kim się aktualnie zająć i z niecierpliwością grzebie łapką w pudełku wybierając ofiarę tortur łazienkowych... Marzenno, czy widzisz już sukcesikowy piękny bannerek? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Aura niekorzystna wprawdzie, ale na dzisiejszy wieczór przyodziałam aureolę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :saint1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Alleluja![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='nane']czy Pan Klemens ma wilgotne plecki po porannej toalecie??? :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]On chyba robi się cały wilgotny i do tego bardzo zadowolony [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:
  18. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Poranna toaleta pana Klemensa[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/150/bbf73717874a4d2c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/150/78c2ea2e4e3bc184.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/205/ec4db43133a1eb2b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/150/191824ae5473128f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/150/98bf4b306242d564.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/205/e9acf057f12ed602.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/88/10cefcc89c214467.jpg[/IMG]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dobry wieczór, witamy wszystkie miłe panie i pozdrawiamy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dobry wieczór[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pozdrawiamy serdecznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Bezapelacyjnie uwielbiam ciasta drożdżowe, pyszności :happy1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8021/p4070011td8.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Świetna miejscówka Mikiego :biggrina:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/2107/p4060005zx9.jpg[/IMG]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj Nadziejo, piękne zdjęcia tu dziś widzę słoneczne, radosne i przede wszystkim świąteczne :loveu: Pozdrawiam Was wiosennie :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6543/tnimag0002uz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2360/tnimag0027lz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3696/tnimag0034pl7.jpg[/IMG]
  22. Moje Tęczowe Anioły W ten świąteczny czas, pamiętam i kocham... W ten świąteczny cza tęsknię jeszcze bardziej... W ten świąteczny czas, tak trudno trwać bez Was...
  23. W ten świąteczny czas, pamiętamy, kochamy i tęsknimy jeszcze bardziej...
  24. W ten świąteczny czas, pamiętamy, kochamy i tęsknimy jeszcze bardziej...
  25. W ten świąteczny czas, pamiętamy, kochamy i tęsknimy jeszcze bardziej...
×
×
  • Create New...