Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=YellowGreen] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=YellowGreen] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=YellowGreen] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='Anusia & Alutka'] Boski kawaler :loveu: Ale wiecie czego mi tu brakuje? Aga Ty napewno wiesz... Kawałeczka białka w oczku :lol: [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Tak tak, białeczko jest najlepsze :thumbs:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:thumbs:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]białeczko super jest i już![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='PositiveThought']witacie wszystkie dziewczynki :loveu: Beatka przyszła, wbyła i chyba wybywa sprzątać, bo mama nie odpuszcza... jeszcze wypiorę Aidka, spakuję się... ajajaj! Aguś! jak dzionek mija? przygotowujesz coś ciekawego? :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Halo kochana :multi: Jak na razie mam wolne i chyba mogę robić co zechcę [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz:
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]LOT- em w obie strony :cool1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/202/bbb10f8e9c62ce7a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/86/d73ce305eb97b902.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Super Toruś perszingowiec działkowy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Ha! Widzisz, bo ja taki tajniak jestem 8)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Agent na dgm[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]... teraz piecze babkę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. [quote name='Anusia & Alutka']Dobry! Wpadłam i zaraz wypadam do baby, znaczy sie robić ją :razz:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dobry dobry Anusiu kochana,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]żeś tak szybko wpadła, że nawet nie wiem kiedy :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  16. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry Madziu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]cieplutko pozdrawiamy i złe chmury stanowczo rozganiamy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigcool:
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Capri łapkę podaje i ze wszystkimi ładnie się wita :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d7678f72fd0c755.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/146/8d7678f72fd0c755.jpg[/IMG][/URL]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B][I]Wielkanoc[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=1][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2102a6c6c4766a07.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/202/2102a6c6c4766a07.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=1][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/SIZE] [SIZE=1][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]ksiądz za stołem już się buja...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Wesołego Alleluja![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/SIZE]
  19. [quote name='Anusia & Alutka'] Tylko troche osiwiala, po dluzszym pobycie z Agą :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Anusia, i ty przeciko mnie, o nieee :placz: osiwiała z nadmiaru szczęścia... hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='*Ania...Niuf*']Dobry wieczór dziewczynki:loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Aniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi: [quote name='PositiveThought']słodziuteńki sceniorek :loveu: ach... one tak szybko rosną...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Tak Beatko :loveu: stanowczo za szybko rosną...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='marzenna79'][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][SIZE=5]Agusiu, Wesołych Świąt !!!!!!![/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/630C.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/027.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/0026.gif[/IMG] [B][SIZE=5]Wesołego zająca, [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]co śmieje się bez końca. [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Szczerbatego barana, [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]co beczy od rana. [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Radości bez liku, [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]pisanek w koszyku. [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania.[/SIZE][/B] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Marzenno, bardzo dziękujemy za piękne i kolorowe życzenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [quote name='Yorkie']Dzień Dobry, Aga :multi: Jej gościnność powala z nóg :-o Nawet biednego Helmuta nie wpuści... i biedak marznie na zewnątrz :shake: Była już liskiem, teraz królikiem... jakie niespodzianki jeszcze Nas czekają? Jakie słodziutkie maleństwo :loveu: Super foteczka :loveu: A co Capri miała na sobie?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Saruś, dziękujemy za miłe słowa i fajne komentarze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Niuńka spała w polarkowym wdzianku, bo nie pozwoliła go sobie zdjąć i paradowała w nim po mieszkaniu...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='bGirl'][CENTER][B][FONT=Garamond][IMG]http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/sec/easter/094.gif[/IMG][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Garamond]aby ten wielkanocny kicuś przyniósł dużo słodkości[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Garamond][SIZE=3]Kolorowych jajeczek, [/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Garamond]wacianych owieczek, [/FONT][/SIZE][/B] [B][FONT=Garamond][SIZE=3]rozkicanych króliczków, [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Garamond][SIZE=3]pyszności w koszyczku, [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Garamond][SIZE=3]a przede wszystkim [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Garamond][SIZE=3]udanego lania w dniu [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Garamond][SIZE=3]"Suchego Ubrania" [/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [LEFT][B][SIZE=3][FONT=Garamond][SIZE=3][SIZE=3][FONT=Garamond]tęczowych pisanek[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][/LEFT] [SIZE=3][FONT=Garamond][B][B][SIZE=3][FONT=Garamond][SIZE=2]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][/B] [LEFT][B][SIZE=3][FONT=Garamond][B][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/jajo1.jpg[/IMG][/B][/FONT][/SIZE][/B][/LEFT] [/FONT][/SIZE][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry wspniała rodzinko Biało - Czarna :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ślicznie dziękujemy za odwiedziny i wspaniałe świąteczne życzenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  20. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Madziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Słoneczne spojrzenie kawalera[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6987/p3300005qe5.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=gray]Balkonowa gilotyna[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :eek2: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3817/p3310015tm2.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Miki przystojniak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :mdleje: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9859/p3310012ao6.jpg[/IMG]
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witamy serdecznie,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]ciepło pozdrawiamy [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]i radośnie ściskamy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!:
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrowienia dla Martixa.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  23. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Sik męski zauważony i pozytywnie oceniony[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8045/img0703iz6.jpg[/IMG]
  24. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrowienia dla przyszłej właścicielki yorkusia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  25. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Halo Saro :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ale ładny masz nowy bannerek i avatar[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
×
×
  • Create New...