Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Magda_Miki']Ja też chce do takiego bogatego wyra...... mogę iść z Tobą?:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Madziu :eek2: słów mi brak...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Kasia_zg'][SIZE=3][COLOR=blue]Witam Serdecznie!![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i19.tinypic.com/2ir8bxl.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/303kbdf.png[/IMG] [SIZE=4][COLOR=blue]Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świetego i czasu wolnego. Życia zabawnego w jaja bogatego i wogóle wszystkiego, kurcze najlepszego! Wesołych Świąt![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i14.tinypic.com/2upsk1f.jpg[/IMG] [SIZE=3]Gorące pozdrowionka!! Przyjemnej nocki i Kolorowychg słodziutkich snów![/SIZE] [SIZE=3]Buziaczki!!!![/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dziękujemy ślicznie za piękne życzonka :buzi: Kasiu, słodkich snów. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='nane']dziewczynki lece lulu kimonko bo psiaki już czekają na pańcię :loveu: kolorowych snów :sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Marto, dobranoc i śpij dobrze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol:
  3. [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid]Gratuluję [FONT=Verdana]5000[/FONT] postu Agusiu !!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::tort::BIG::B-fly::klacz::buzi::Rose::thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://www.gratissmilies.de/gifs/blumen/a_blum10.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://www.gratissmilies.de/gifs/blumen/a_blum10.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://www.gratissmilies.de/gifs/blumen/a_blum10.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://www.gratissmilies.de/gifs/blumen/a_blum10.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://www.gratissmilies.de/gifs/blumen/a_blum10.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://www.gratissmilies.de/gifs/blumen/a_blum10.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][SIZE=3][I][B]Marzenko, moja muzo :calus: dziękuję za cudne róże, Jesteś niesamowita![/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='nane']tylko nie mów nikomu :nono: .... cicho sza bo nas jeszcze mod zauważy :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Będę zbierać wszystkie gromy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  5. :roflt: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][B][I]znów oplułam monitor, świetny tekst - zabawmy się po polskiemu i coś rozwalmy... aj rewelacja [COLOR=SeaGreen]Marzenko kochana, to ciche śpiewy z okazji 5000 postu [/COLOR][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Jeszcze jeszcze, świetna relacja [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:klacz::klacz::klacz:
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Dobra, to dajemy cicho czadu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laola::laola: :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao: :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B] Świętujemy wszyscy razem: :BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG: lalala [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='Magda_Miki']Aga jeszcze 2 posty i będzie 5000:multi: Już lecę świętować.....[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Madziu, proszę żebyś jutro wkleiła foty, z przyjemnością sobie zerknę na Wasze świąteczne pyszności. A Anusia czego na tekst Twojej Babci... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Przenioslam tu Twoj post Aga, bo cisnie mi sie na klawiature, a tam atmosfera niesprzyjajaca: Chyba TZ na Kamilke, bo ją do wyrka ciagnie :evil_lol: Magdus, Ty mow co ta babcia powiadala...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Tyż tak pomyślałam i chciałam coś napisać, ale się zablokowałam psychicznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Madziu Madziu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :scream_3::scream_3::scream_3:
  10. [quote name='Anusia & Alutka']Nie cieszą oka. Stoja i kumulują roztocza :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Ten tekst nie przeszedłby u mojej mamy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mad:
  11. [quote name='nane']a tak w ogóle to byś sie podzieliła :mad: a nie tak sama napawasz się tym zapachem pieczonego ciasta :facelick: .... Aga a może ona je po prostu już zjadła :confused:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Życie... zgłodniałam od tego wszystkiego :placz: A Madzia sobie idzie :placz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='Magda_Miki']Boże....ja idę spać, bo jak to mówiła moja babcia, jeszcze ocipieję:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Madziu, oj nie rób tego, nieee, my się tobą zaopiekujemy i przy okazji przygotowane przez ciebie pyszności zjemy :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Magda_Miki']Ha! Nie jestem sama:multi::evil_lol: Dobrze, że nie doszło do walki wręcz. Moja ścierka przeciwko blaszce od ciasta:diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Niebezpieczne przedmioty oj oj [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Kiedys te swieta doprowadza do tragedii... W bezpośrednim starciu nie mialabys wiekszych szans...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Walka na kryształ i życie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']To ja siem pytam, PO CO te krysztaly, tyle ich stoi bez sensu. To uslyszalam: Jak to po co?? i bla bla :siara:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]A ja usłyszałam, bo są ładne, a ich zadaniem jest stać i cieszyć oko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='nane']najpierw się odcina :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]A dziś apelowała już o zaprzestanie skracania :oops:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='Anusia & Alutka']Sprzatanie jest najlepsze. Mamuska do mnie, ze trzeba posprzatac, costam costam, szkla w pokoju pomyc, a ja glupia zapytalam po kiego grzyba te krysztaly znowu myc /jest ich od cholery i troche a byly szorowane na Boze Narodzenie/ przeciez mozna przetrzec. Oj jak mi sie oberwalo :oops:[/quote] :glaszcze: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Anusiu :-xniedobre kryształy, niegrzeczne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Chłopak zna się na rzeczy :bigok:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Magda_Miki']NO WŁAŚNIE!! I kiedy to powiedziałam mamie to myślałam, że mnie zabije:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Madziu dobrze, że uszłaś z życiem :thumbs:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Jaki on zadowolony[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]dokładnie po sam czubek ogonka :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Magda_Miki']A tak się właśnie dzisiaj zastanawiałam dlaczego wszyscy tak pucują mieszkania przed świętami... Rozumiem odkurzanie, ale pastowanie itd? Nie można tego zrobić kiedy indziej?:cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Przecież wszystko brudzi się i kurzu tak jak zawsze, i po świętach znów będzie tak samo, ale i brudniej... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Magda_Miki']Chyba pora spać, nieprawdaż?:diabloti: Nie wiem już co mam napisać:lol: Patyk... kijek...a może po prostu kabanos!![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]No właśnie kabanosy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Wszystko dobrze i wszystko pasuje[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: :calus:
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Komercjalizacja, ot co. Dzisiaj się glosno zastanawialam po jakiego grzyba i z jakiej okazji ludzie robia sobie prezenty na wielkanoc :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Kiedyś nie było żadnych prezentów na Wielkanoc i było dobrze, normalniej i spokojniej. Mimo, że to wciąż tylko dwa dni, to bardziej się odczuwało ich świąteczny nastrój niż obecnie. Komercjalizacja zabija smak i sens świąt. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]No żesz i znów oplułam monitor :roflt: wielka parówa, pyszna parówa, trzydniowa parówa [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi:
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Nastroju też niet. Wogóle nie czuję, że są święta :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Sama nie wiem co o tym sądzić [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ciągle czuję zmęczenie i wszystko troszkę takie dziwne jest.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Magda :motz:uspokój się już... ale pała :crazyeye: wielka :mdleje:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. :mdleje:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]już wiem, kto mi się dziś przyśni...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9982/p3310003vv2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...