-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Całuśne dwie damy :loveu: One są cuuudowne :loveu: I do tego kochane białeczko :loveu: Świetna fota :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Maniunia Kaprulinka :loveu: Jaki ma ciuszek :razz: Kiedyś myslalam, ze psiaki sie strasznie zmieniaja, ale widze po naszych panienkach ze wcale nieee. Takie samo spojrzenie i wogole :) Widzialas foteczke dla Ciebie?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Widziałam piękną Alicję[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu::loveu: [quote name='madziasto4']Jaka słodziutka kruszynka :) Jak ten czas szybko leci....[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Madziu :eek3: Oj tak, leci szyyybko, czasem nawet zbyt szybko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Taka byłam :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/d5ae1dbfde311d04.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/146/d0f7f7118b6f1009.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Piękne... [IMG]http://images20.fotosik.pl/204/018649d469a4a5db.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Magenta][SIZE=3][I][B]Justynko pięknie dziękujemy za obrazek, tym bardziej, że własnoręcznie go narysowałaś i za świąteczne życzenia [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:buzi:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='marzenna79']:placz::placz::placz:[B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]Ja niestety nie widzę bannerka.:shake::shake::shake: Całkowicie mi go wykasowało u mnie na serwerze.:placz: Ty go widzisz ??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ja też widzę piękny bannerek :loveu: Twój, Madzi i Sukcesika - tak chyba wypada powiedzieć :-?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2'] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Orange][COLOR=DarkOrange]Aguś życzymy Tobie, Capruni oraz całej rodzince Zdrowych i Pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej i słonecznej atmosferze oraz Mokrego Dyngusa!!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3295/671smy2.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dziękujemy Kasiu za pamięć i piękne życzenia. Pozdrawiamy cieplutko [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaa daj spokój z wypiekami. Cholewa babki cos mi się dziwnie piekły i jeszcze nie wiem jak smakuja ale przynajmniej wygladają ładnie. Defekty zamaskowałam polewą :evil_lol: Królewna Alicja śpiocha cały czas. Ona bardzo nie lubi tych przedświątecznych zamieszań i woli sie usunąć w kąt. Już mówiłam co będzie na bazarku. Tajemica![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Babki są na pewno palce lizać, czuję to przez monitor[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Ach, moja maleńka panna Alicja[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]No już dobrze, niech będzie tajemnica, od razu - w ciemno - biorę za wywoławczą [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:biggrina:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Aga76 replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Justynko dziękujemy ślicznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: -
[quote name='Anusia & Alutka']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wzorowa gospodyni domowa wraca do domu z zakupami. Obie ręce ma zajęte przez liczne paczki i pakunki. Wchodzi na klatkę domu w którym mieszka, potem gramoli się na 2 piętro i gdy już stoi przed drzwiami swojego mieszkania, nagle z ciemnego kąta wyskakuje ekshibicjonista i rozchyla płaszcz. Zaskoczona kobieta wypuszcza z rąk wszystkie pakunki i z przerażeniem stwierdza: - Masz ci los! Jajek zapomniałam kupić![/quote] :roflt::roflt:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]:roflt:super zakupowy dowcip! Anusia jak wypieki? A co w tym dniu porabiała królewna Alicja? I jeszcze nie koniec pytań do ciebie, no żesz uchyl rąbka tajemnicy, co wystawisz na bazarku? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']O mamusiu kawał mi sie przypomniał a propos jajek :oops:[/quote] :modla::modla::modla: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]nie daj się długo prosić, opowiedz opowiedz...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ach jakie piękne królewicze :loveu: Kochane, ja Wam też życzę wesołych, zdrowych i słonecznych świąt oraz dodatkowych ogonków dla tych co chcą ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Halo Anusiu, kobieto od babek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Cool!: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dziękujemy, całujemy i życzymy najpiękniejszych jajek. Ogonki ogonki, chcemy ogonki! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Romantyczny morski bannerek jest świetny [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:thumbs:
-
[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=Purple] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][IMG]http://images22.fotosik.pl/85/b311ea946a59aead.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Nawet króle nas odwiedziły :loveu::loveu: Dziękujemy Marzenko najpiękniej jak potrafimy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose::Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Króliki kochamy bardzo bardzo :calus::calus: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Aga76 replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=YellowGreen] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] -
[quote name='PositiveThought']nie wiem, czy ładne, ale na pewno szczere :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]To się czuje :Rose: i w tym jest zawarte największe piękno.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']ach, to przecudne Capryśne spojrzenie, charakterystyczne dla małej damy :loveu: naszej ulubionej małej arystokratki :loveu:[/quote] :oops::oops::oops: [quote name='marzenna79'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B][COLOR=Olive][SIZE=5]Oto babeczki dla Caprusi i jej paniusi !!![/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.24cukiernia.pl/zdjecia/m2/BABECZKA.jpg[/IMG] [IMG]http://www.24cukiernia.pl/zdjecia/m2/BABECZKA_5.JPG[/IMG] [COLOR=Olive][SIZE=4]Proszę bardzo kochane i smacznego !!!!!!! :p:p[/SIZE][/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Ale zawróciłam Marzence głowę :oops: jeszcze miała czas, żeby babeczki nam przesłać. Ślicznie dziękujemy, zaraz je wciągniemy [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]:roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]i już będziemy grzeczne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:oops:
-
[quote name='marzenna79'][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/wielk-katii.gif[/IMG][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]Dziękuję bardzo!:loveu::loveu: Miło mi niezmiernie Agnieszko. :oops: :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]jaki śliczny kaczuch nas odwiedził [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Marzenno rozpieszczasz nas :mdleje:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4'] Właśnie skończyłam prasować, Master cały czas leżał na praniu-prasowaniu i absolutnie nie przeszkadzało mu to, że wyciągam spod niego kolejną parę spodni czy też bluzki.... Nie mówiłam Was chyba jeszcze, ale tydzień temu wstępnie umówiliśmy się na za miesiąc na wyrywanie 2-óch pozostałych mleczaków, a dziś już został tylko jeden, który się chwieje i zaraz wypadnie :) Także obędzie się najwyraźniej bez zabiegu :) [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] Master zna się na swojej ciężkiej pracy przygniatacza prania :happy1: Świetnie, że obejdzie się bez zabiegu, grzeczne mleczaki, sio mleczaki, sio... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Tak wygląda Capri czekająca na babeczki z powidłami śliwkowymi :razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/146/62830faeaaa67125.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/146/8266005f016fb4be.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/86/530fd4a446fb1f5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/86/18e410398e8fc41c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/a0cfa61c9ef1e872.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=YellowGreen][IMG]http://www.madzik.pl/wielkanoc/linia.gif[/IMG] Dzień dobry Agnieszko i Capri !!!!!!!:multi::loveu: [SIZE=6]WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!![/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://www.madzik.pl/wielkanoc/aniolek_piskleta.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=5]Jak tam przygotowania świąteczne ??? U mnie czekają Cię babeczki z powidłami śliwkowymi.;) [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=YellowGreen][IMG]http://www.madzik.pl/wielkanoc/linia.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Marzenno, jesteś kochana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [quote name='PositiveThought'] chciałam Ci życzyć już wesołych, ciepłych świąt, spędzonych radośnie i szczęśliwie. by spełniły się Twoje oczekiwania, żeby zając się sprawdził i przyniósł Ci to, czego zapragniesz, i nie mówię tutaj koniecznie o rzeczach materialnych :cool3: w poniedziałek dużo lania wody i pamiętaj, żeby wypuścić wszystkie kurczaki! [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Beatko, bardzo dziękuję za piękne życzenia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
-
[FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/2102a6c6c4766a07.jpg[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=RoyalBlue] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkOrchid] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Świąteczne życzenia, [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=YellowGreen] [IMG]http://images20.fotosik.pl/202/4eb50014609102fa.jpg[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]