Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Niedzielny poranek i na powitanie kilka fotek krajobrazu.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/dfb3fd6c2d42647e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/4bb2bccc46c316d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/3a5c22da93d365bb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/4af6e40dd2397564.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/9ed4921458eda804.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/c9b98b1285d2f1a8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/41a95f52524d08b9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/a4ea87d63653a974.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/e2a4b06729ed1b98.jpg[/IMG]
  2. :new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday: [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/5774/img0807as8.jpg[/IMG] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:
  3. :BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/833/img0886cm7.jpg[/IMG] :laola::laola:
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Lubię Fastum, przyjemnie chłodzi i ładnie pachnie[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
  5. [INDENT][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][FONT=Georgia][I]Dobranoc. Życzymy różowyc[COLOR=Magenta]h snów[/COLOR] :wink:[/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/7e3de126c91dd121.jpg[/IMG]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Melunia piekna sunia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [IMG]http://images21.fotosik.pl/170/d3a0c3f35e25053d.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]U Was w galeryjce od rana widzę ruch jest hihi :lol: My doppiero teraz przybywamy na kwilke, zajrzec co w Waszych galeryjkach piszczy hihi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wszytskiego naj dla Capruni na te 20 m-ce jesio troche i 2 latka jej stuknie :multi: :loveu: :multi: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wszytskie zdjęcia super i te z jedzienia marcheweczki i te z autka, ładnej suni w każdym otoczeniu do pysia :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Daguś dziękujemy ślicznie za miłe słowa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Pozdrawiamy wiosennie piękną parę.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B][SIZE=5] Marchewkowa [/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B][SIZE=5]sesja Capri...:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] [IMG]http://images22.fotosik.pl/97/b6b118162aa3cb5d.jpg[/IMG] [SIZE=4]Kto mi zjadł moją pyszną marchewkę ??????? :cool3: :loveu: Przecież jeszcze przed chwilką tu była...:roll: Uroczo cudna Caprysia zajadała marchewkę...:loveu: Widać, że bardzo jej smakowała... Pozdrawiam serdecznie kochane dziewczynki.:multi::loveu: Życzę wspaniałego sobotniego wypoczynku.:multi::loveu: [/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Marzenko dziękujemy za odwiedziny i życzenia :buzi: Sobota była piękna, spokojna i słoneczna.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Weekendowe i słoneczne dzien dobry Aga![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Z zębami na marchewkę :shocked!:[/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Saruś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Magenta] :loveu: [/COLOR] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Capri zagryzła panią marchewkę :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='MAREA SHAPIRO']marchewkowe pole mi sie przypomina! przeslodka panienka! i blondynka! jak moja Melanka! juz sie lubimy! sliczny pysio![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Marea :Cool!: Chętnie zanucę marchewkowe pole rośnie wokół mnie, w marchewkowym polu jak warzywo tkwię :siara: Dziękujemy pięknie za odwiedziny.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='madziasto4']Cichutko się witamy, bo już noc...:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Dobry wieczór Madziu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi::multi::multi:
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dobry wieczor :loveu: Jak tu pieknie, Mela jest urocza :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6668/tnmelbasketballer020dt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4375/tnmelbasketballer031oy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/7185/tnmela21905020wd8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/220/303de82db3502c3e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/165/315cbcd6a598d71b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/167/3a53a9a945be48d7.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Marto :loveu: Tofficzek jest cudny, maleńkie wielkie szczęście i radość :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/226/f6966da1752497af.jpg[/IMG]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Dobry wieczór. Świetne filmy, znów się uśmiałam do łez. Ach ten Toruś ekspresik i Master oaza spokoju [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Cześć Saro :loveu: Czy tylko ja nie widzę twojego bannerka :-?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. Gabi i Whisky Dziś u was też pewnie pięknie, ciepło i wiosennie. Spacerujecie po łąkach zielonych i podziwiacie tęczowy świat... Tak bardzo boli pustka, którą pozostawiłyście swoim odejściem... Towarzyszę wam całym moim sercem i myślami, jestem przy was, jestem z wami, tak bardzo chciałabym przytulić moje dziewczynki kochane, podrapać za uszkami i po brzuszkach. Spojrzeć w oczy i zobaczyć znów ten niesamowity najpiękniejszy psi uśmiech
  13. [quote name='nane']no wiesz to oznaka, że było dobre :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Same pyszności, smaczności [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1: [quote name='*Ania...Niuf*']Witamy:loveu: zostawiamy wam dużo słoneczka na weekend;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dzień dobry Aniu :loveu: dziękujemy bardzo za słoneczko :calus: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='nane']inne Yorki mogą się od niej uczyć :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jakby nie było to mistrzyni bekania[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cześć Marto, a tak, Capri "kulturna" jest że hoho :wink: pozdrawiam Cię serdecznie. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Słoneczne dzień dobry. Życzymy udanej i pięknej soboty. Za oknem jest wspaniale, ciepło, radośnie i zielono. Pozdrawiamy Wszystkim bardzo wiosennie :Cool!: [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/717c9ba6159b4c6f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/722340a2a35ee826.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/97/b6b118162aa3cb5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/c69dc271cfc8c53f.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/97/f6bd6a5346c63112.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/049d3fd28bd2e5b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/169/dc3aed4050795ba3.jpg[/IMG] Była marchewka i nie ma marchewki... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobranoc. Kolorowych snów :sleep:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/fd4bdc7a19d55187.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/150/52e440d0eb0f8faf.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/88/1269b1b34a3e3668.jpg[/IMG]
  18. [quote name='maartucha']No i jestem :lol: juz tylkooo godzzziny :multi::multi: Spoko spoko dziewczynki :loveu: Foteczki i pierwsze wrazenia napewno was nie omina :D Jutro bedzie szal w mojej głowce i serduszko :D :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Już niebawem nastanie piękny, wielki i ważny dzień [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Czekamy razem z Tobą.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='madziasto4']W pierwszym momencie poczułam się nieswojo :smhair2:, bo zdjęcie wcale nie wygląda jak robione zza szyby :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DimGray][I][B]:megagrin: TZ duch, wyłania się niczym dzienna zmora na zdjęciach amatora [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:eek2:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Marzenko pozdrawiamy cieplutko i przesyłamy pozytywne fluidy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :iloveyou:
  21. [quote name='madziasto4']Widzę coś, widzę coś :loveu: Łapki kierowcy widzę :loveu: To Kaprunia ma już....rok i osiem miesięcy :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]To odbicie w rogu fajnie wygląda :evil_lol: Dziewczynka to już prawdziwa kobieta[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Kamciu :calus: jak miło, że galeria znów jest czynna :multi: i można podziwiać białe piękności :razz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8127/kam14zj9.jpg[/IMG]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dokładnie 20 miesięcy temu niunia przyszła na świat[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/1e03da4a0d32c90b.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Kamcia_14'][URL="http://www.glitterkiss.com/"][IMG]http://www.glitterkiss.com/images/build/9680cfa25d9984fef52b5a6db2ab21389a1a868a.gif[/IMG][/URL] Jak tam , notes się przydaje :cool3: ?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj Kamciu :Rose: Pozdrawiam wiosennie Notesik jest super, wszystkim go pokazuję, pozwalam popatrzeć i zachwycać się pięknym czekoladowym labkiem w różach :roll: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [quote name='Magda_Miki']... Teraz mam przerwę w pisaniu pracy zaliczeniowej dla taty na studia. Oj już koniec. No to lecę;) Tak sobie pomyślałam, że na absolutorium [B]wyjdę na środek razem z tatą[/B]:evil_lol: W końcu tez mam wkład w pisanie pracy licencjackiej:diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cześć Madziu :loveu: Będziesz piękniejszą połówką[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
×
×
  • Create New...