-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='fidelek2'] Jaka piękna grzyweczka zasłaniająca oczka przedzielona równym przedziałkiem :loveu: :loveu: Nie przeszkadza jej to?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Kasiu :bigcool: Pozdrawiam praktycznie już weekendowo.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Capri jest z tych kobietek, które z uwielbieniem noszą się z grzywką.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Anusia & Alutka']Dzień dobry, cześć i czołem :loveu: Kapryśnica jak zwykle uczesana po swojemu :lol: Ach jaki to wspaniały widok, nawet nie wiesz Aguś jak się z tego cieszę :cunao:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Halo Anusiu :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]A jak, grzywka jej najbardziej w smak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]oczywiście własnego pomysłu. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oskarek siedzi tu ze mną na biureczku przed komputerem i tylko wzdycha do monitora kiedy wchodze na Capruni galerie, a jak sa jej zdjęcia to aż serduszko mu mocniej bije, tak mu się dziewczyna spodobała :lol: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A grzywe to ma hohoho, w koncu grzywka jest modna, prawda? hihih[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wymiziaj i wycałuj malutką ode mnie i Oskarcia :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Daguś :calus: Pozdrawiam cię cieplutko i bardzo wiosennie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]To prawda, grzyweczki sa modne, więc niuńka też musi mieć grzywkę, w końcu zna się dziewczyna na modzie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] ;)
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dziękujemy Kochanym cioteczkom za odwiedziny i rewelacyjne komentarze. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]A my mówimy słoneczne dzień dobry, w piątek trzynastego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/858228ec3e787e73.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/163/858228ec3e787e73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f2424e5f1527f588.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/f2424e5f1527f588.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/297e0dc8aad8881d.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/297e0dc8aad8881d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6a25ca838a758158.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/6a25ca838a758158.jpg[/IMG][/URL]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][B][I]Przesyłam specjalnie dla Justynki i oczywiście całej rodzinki tony pozytywnych i ciepłych myśli[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ciekawa jestem twoich wrażeń z pierwszego soczewkowego dnia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Madziu, a ty teraz to soczewkowa jesteś przed monitorem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :confused:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Śliczny klasyczny sik męski :shiny: (i może rodzaj/typ: iglasty/choinkowy, drzewiasty) [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/221/a0485734af24196a.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Słodziaki urocze, a Madzia tu z ryjami wyjeżdża, nieee :huh: no tak nie można i znów z hukiem robię bęc :mdleje:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/219/bd46955dca67b8c3.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Wróciłam od optyka :) Wszystko poszło sprawnie, był mały czasowy poślizg, także zanim weszłam do gabinetu, czakając zdążyłam pozbyć się strachu i właściwie to tylko czekałam kiedy wreszcie wejdę :roll: Także wparowałam całkowicie na luzie :grins: Naukę zakładania i zdejmowania soczewek mogę także uznać za udaną :lol: Pani doktor stwierdziła, że płeć piękna jest o wiele bardziej pojętna w tym zakresie (oczywiście nie tylko w tym...:razz: ) aniżeli płeć...przeciwna- żeby nie napisać brzydka...:cool3: A więc wszystko się udało :sweetCyb: Przed okulistą byliśmy z chłopakami na działce, [B]ryje pobiegały[/B], a teraz odpoczywają w domu :) Torek to już właściwie odpoczął i szwęda się po mieszkaniu, zapewne w poszukiwaniu żarcia, a jak :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Cieszę się, że wizyta soczewkowa była udana i miła[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Tekst o ryjach mnie powalił[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje::roflt:
-
[quote name='nane']cześć Aga:loveu: Na pierwszy rzut oka widać kto tu rządzi :cool3:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Witaj Marto :biggrina: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Tak, i do tego widać, kto prowadzi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok:
-
[INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Kaprysia wyrusza w podróż...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/af00ebdb85b72168.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/af00ebdb85b72168.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c29d91749630b267.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/164/c29d91749630b267.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/37c2cc434f0a498b.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/37c2cc434f0a498b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3bee6728b5b027fa.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/3bee6728b5b027fa.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=green][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Cześć Madziu[/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Pozdrawiam słonecznie[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/220/aacd4e527a69bd94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/165/9889aea983579879.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/220/a44bc2b36f218e88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/165/ee7ead3fe9a8f603.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Po prostu cudowny duet :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Cóż za odważne i sprawne przejęcie piłeczki, Toruś na linii ataku jest niesamowicie skuteczny.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='fidelek2']Dzień dobry Aguś :multi: :multi: W zastraszjąco szybkim tempie rozwija się Wasza galeryjka a ja tak rzadko ostatnio tu zaglądam, że cały czas mam zaległości :lol: Super zdjecia Kapruni z wielgachną kosteczką :loveu: ale zastanawia mnie jedna rzecz: Dlaczego Kaprunia ma tą małą kosteczke na sznurku? To tak specjalnie?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Kasiu, pozdrawiam wiosennie całą rodzinkę szanownego Fidlaczka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigcool: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Wielgachna kochana kosteczka starcza jej na 5-6 namiętnie mlaskatych spotkań. Kosteczka zabaweczka jest malutka, bo jak niuńka była mała to tylko ją miała możliwość i siłę ciągać za sobą, poza tym to była zabawka wspomagająca wypadanie mleczaków. Obecnie jej gabaryty są bardzo wygodne w szybkich gonitwach i szalonych ucieczkach, a także rzutach byle gdzie i w byle kogo...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='marzenna79'] [IMG]http://republika.pl/blog_ii_194763/709601/tr/agnieszka001.gif[/IMG][IMG]http://republika.pl/blog_ii_194763/709601/tr/agnieszka001.gif[/IMG] [SIZE=5][IMG]http://p5.piczo.com/img/i13479516_18031_5.gif[/IMG][/SIZE][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Marzenko, nawet nie wiem jak tobie podziękować, ze te cudeńka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Po prostu śliczne to jest, aż brak mi słów ze wzruszenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: :Rose: :Rose: :Rose: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dziękuję Marzenno![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Madzik13']Ale sie rozprawiła z kością:evil_lol:. Ale ma luksusy. Jedzenie na łóżku:roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Witaj Madziu :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jednym słowem dama na całego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sabber: [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Słoneczne dzień dobry Aga![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Kość na sznurku? :-?[/SIZE][/FONT] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Cześć Saruś :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Ano - kość na sznurku - to jedna z lepszych zabawek, bywa tak, że Capri z nią biega, podskakuje radośnie i nagle robi wielkie hooop i kostka leci leci... i bum w szybę albo w nos[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Niuńka lubi się też bawić w przeciąganie i szarpanie gumowego zwierza.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='madziasto4']Dzień dobry!! :loveu: Sara, im większa, tym lepsza :loveu: Z takiego założenia wychodzą nasze yorki...:lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Dzień dobry Madziu :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Dokładnie im większa tym lepsza :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Na dokładkę niuńka łapczywie je, wciaga pokarm jak odkurzacz i czasem z rozpędu nawet się zasysa... Duże kości są bezpieczniejsze, bo zanim zacznie się dławić już lecę na ratunek. Konsumpcja przysmaków przebiega zawsze pod czujnym okiem głodnego opiekuna, bo inaczej byłoby niebezpiecznie. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Anusia & Alutka']Lecem dziewczynki :bye:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Anusiu, wróć do nas jeszcze piękniejsza i wiosenna, o ile to w ogóle możliwe[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Alicja wie co dobre![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Kochana łobuziaro, taką cię pamiętam taką cię wspominam moje słońce wiosenne schowane za tęczą... Tak bardzo kocham, tak bardzo tęsknię nie ma dnia, żebym nie płakała za tobą, moja Gabi ukochana... :-(
-
[quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=magenta]Dzień dobry w słoneczny czwartek ! :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Pozdrawiam piękne panie i życzę miłego dnia.:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=magenta]P.S.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Mam w końcu dzisiaj lapcika.:loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Widzę swój bannerek ! :multi: Hurra !:multi:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Słoneczne dzień dobry Marzenno, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]bardzo się cieszę, że nareszcie odzyskałaś sprzęt i banner[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Capri uwielbia prasowane kości. Gdy już trzyma w łapkach zdobycz świat przestaje dla niej istnieć, nic innego nie widzi i nic nie słyszy, mlaska namiętnie bez opamiętania, a gdy juz ledwie zipie, to zasypia na kości... żeby tylko jej nie stracić.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='*Ania...Niuf*']Słoneczne dzień dobry:loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry Aniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :siara: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]bardzo wiosennie pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Kosteczka bez sznureczka :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd6dd6d267bc2263.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/163/fd6dd6d267bc2263.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c5c032d5332ac38d.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/c5c032d5332ac38d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3fe6122237acdbe8.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/3fe6122237acdbe8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7ed193020cc1200.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/163/d7ed193020cc1200.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a0a1ed91505bcea7.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/a0a1ed91505bcea7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba9ddac9f6baaf4b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/164/ba9ddac9f6baaf4b.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=seagreen]Witamy na wesoło i domowo[/COLOR] :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/783426d5260dabc9.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/783426d5260dabc9.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Aris wygląda jak zawodowy śpiewak[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :siara:
-
[quote name='*Ania...Niuf*']Nikt nic nie pisze co znaczy że sama będe na AA jeżdzić:placz: co z was za dogociółki nie chcecie mnie odwiedzać:evil_lol: :mad:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B] Ależ odwiedziny zawsze będą częste, huczne i radosne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :drink1::drink1::drink1: :cunao::cunao: :drinking::drinking::drinking::drinking:
-
[INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Nie smuć się Marzenko, Capri cię pocieszy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a00dd80238d7e5f4.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/a00dd80238d7e5f4.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witamy bardzo wiosennie, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]i przesyłamy słoneczne pozdrowienia dla:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen][COLOR=red]Ali[/COLOR], [COLOR=purple]Marzenny[/COLOR], [COLOR=royalblue]Marty[/COLOR], [COLOR=magenta]Anusi[/COLOR], [COLOR=darkorange]Madzi [/COLOR]i [/COLOR][COLOR=navy]Kasi [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :laola: :laola: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9932cc][COLOR=darkorchid]Marzenko, na twoje pozdrowienia jest wielki popyt no dogo, tym bardziej więc jestem wdzięczna, że jestem wśród adresatów tych wspaniałych niepowtarzalnych rymowanek[/COLOR] :modla: :modla: :modla: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Pati i Daisy']Witamy;) :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]witamy serdecznie :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Wpadam i wypadam, bo lece robic stópki. Buziolasy dla Panny Kapryśnicy :loveu:[/quote] [quote name='madziasto4']Dzień dobry Kochane :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Capri romantycznie pozdrawia i przesyła słodkie buziaki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f198c4de6ed5ecfe.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/150/f198c4de6ed5ecfe.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Młodszy braciszek wygląda świetnie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/cce14cbafceb7277.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Saro[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Świetne zdjęcia Ariska i jak zawsze super kokardka.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/8895/img0811wn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6632/img0824pj2.jpg[/IMG]