Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Spojrzenie z białeczkiem to najpiękniejsze spojrzenie :thumbs:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/191/a269ed39cd75c996.jpg[/IMG]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Witaj Kamciu, witaj Saruś :loveu: Na liście ulubionych potraw kaczki zajmują ostatnie miejsce... wcześniej są ukochane wiewióry, gołębie, ewentualnie wróbelki no i ostatecznie kaczki z braku laku :-? Natomiast łabędzie zupełnie nie przypadły niuńce do smaku. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witam słonecznie śliczną Martusię i cudnego Tofficzka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  4. Reksiu, bądź szczęśliwy wśród nowych tęczowych przyjaciół...
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG]Spacerkiem po parku...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/b8851ce226f30c82.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/100/cd9cdd59344932ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/5828ae510fc9fbde.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/278bc1de3462d896.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/8e4d1526e514a56c.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/100/b039176e6950113e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/f77428ccd1d916db.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/640e597f61051947.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/d50788c65b548093.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/f07a326092dfc61d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/700c0072279c5255.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/ab445e7129ba4ea1.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/73aedf575a0069e2.jpg[/IMG]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dzień dobry. Dziękujemy za pamięć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20shy/6BE8FF.gif[/IMG]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Saro :loveu: Precz z dołami... i pozdrawiam słonecznie. Trzeba brać przykład z Ariska i wspinać się radośnie :p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7619/img0897mi4.jpg[/IMG]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Pati :calus: Pozdrawiam cieplutko. Widzę :-o dwa w jednym: Lori i Baksymilian :multi:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/192/4e6522944ca95dde.jpg[/IMG]
  9. Rozłąka z wami to ciągły ból i tęsknota. Jednak jest we mnie również świadomość, że jeszcze się spotkamy, razem pobiegniemy przez las i łąki zielone, będziemy słuchać śpiewu jeziora, jeszcze będzie pięknie, choć teraz tak łatwo znów płaczę... Jesteście i będziecie w moim sercu...
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Luck, bądź szczęśliwy za TM...[/B][/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images14.fotosik.pl/47/6b4916520dc4cb89.jpg[/IMG]
  11. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Na tym zdjęciu Melunia ślicznie zerka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz: [IMG]http://images20.fotosik.pl/241/241ddef88e7cb69b.jpg[/IMG]
  12. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Słoneczne pozdrowienia dla tych co na urlopie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu:
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]To pewnie tak specjalnie, w ramach ochrony przed szkodliwym promieniowaniem :wink: Trzeba Maksowi zakupić balsam z filtrem ochronnym, wtedy będzie mógł spokojnie wychodzić na słoneczko :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pozdrowienia dla rodzinki szalonych yorkowych brytanów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Maksiu wygląda słodko, gdy grzeje sobie duupcię w wiosennym słoneczku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Anusiu :bigcool: Świetne zdjęcie Maxa :happy1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/223/a67343c03f697c2e.jpg[/IMG]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pozdrawiamy Mikiego vel Sreberko i zabieganą Madzię[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1822/p4080017it5.jpg[/IMG]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dobry wieczór Beatko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Cześć Kasiu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B][I]Świetna sesja zdjęciowa [COLOR=RoyalBlue]Matrix zniewalający przystojniak w łóżku[/COLOR] :razz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6264/szczurekpokompankucm8.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Zabawa w dentystę :hmmmm: ładna zabawa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops: [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/93/zabawawdentystecn1.jpg[/IMG]
  20. [quote name='nane']:loveu: Caprisia ma taki fryz jak nasza Megi:crazyeye: - kita musi być na oczach :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Tajemniczą być... to podstawa kobiecości[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1:
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]A co Tofficzek teraz porabia? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Będą dziś świeże zdjęcia brykającego maluszka?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Rozumiem Ciebie jak najbardziej i to, że chcesz dla Tuffcia jak najlepiej[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  23. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Ja ci dam stare hihihi, o żesz ty hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :motz: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Co człowiek to opinia, na yorkach też możesz o tym poczytać i ewentualnie wykąpać swoje czarne złotko, jeśli uznasz to za stosowne.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  24. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Polecam poczekać, ale to wyłącznie moja opinia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Fajna galeria, można się wieszać i bujać na sznurku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
×
×
  • Create New...