-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry Kasiu :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Jak urlop mija? Pewnie szybko...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Biedny Fidlasty :glaszcze: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9017/tn1mb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2417/tn2no1.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Tak pięknie prosił o dropsika...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Kasiu :loveu: pozdrawiam cieplutko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Rozmowny Matrix :wink: ciekawe co mówił...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8780/wrrgk0.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Słoneczne dzień dobry [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Wiosenny krzyk mody[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :thumbs: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]suuper[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/DSCN2962copy.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cześć Madziu :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Oczy szeroko otwarte...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/208/42fd40d910f61434.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Słonecznie pozdrawiamy i w środę witamy :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Capri jak widać jest przeszczęśliwa w swoim żywiole afro.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ebc56cedb05c9d7.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/207/4ebc56cedb05c9d7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ekspert żywieniowy śpi, a ja po konsumpcji muszę wrócić do nauki :placz: Wpadnę na następny posiłek :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zapraszam kochana - obowiązkowo przyjdź na jedzonko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
-
[quote name='Anusia & Alutka']:comp26: Frytka obszczekana, znaczy się można jeść :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Zatwierdzona do konsumpcji przez eksperta żywieniowego... :comp26::comp26::comp26: wrrr[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Skośne jedzonko :wink: zdrowe jedzonko Skoro tak Alicja uznała widocznie miała powód, ja jej wierzę na słowo. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Mam jeszcze suróweczkę z marchewki i jabłuszka :razz: Panna Alicja, w przerwach od szczekania na frytkę, pozdrawia wszystkich cieplutko :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]W niedzielę jadłam marcheweczkę i jabłuszko :evil_lol: pychotka. Czyżby frytki były niegrzeczne, może się jeszcze ruszają? Odważna Alicja czuwa nad twoim bezpieczeństwem![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Frytkowe dzien dobry mowimy :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Mniam mniam, smaczne bardzo to dzień dobry[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
Tęczowe stokrotki dwie, złamały mi serce swoim odejściem...
-
[quote name='marzenna79'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B][SIZE=4][COLOR=Lime]Dzień dobry poczochrana dziewczynko !!!!!!!:loveu::multi:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Lime]Witaj Agnieszko !!! :loveu::multi: Cudna fryzurka poranna Caprysi.:loveu::loveu::loveu: A jak pięknie siedzi i patrzy na mnie.:roll: :loveu: U nas dzisiaj pochmurno, ponuro, a ja nie mam nastroju na nic...:shake: Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia dziewczęta.:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Witaj Marzenko, Są dni, gdy naprawdę ciężko wykrzesać z siebie pozytywną iskierkę... więc przesyłam ciepłe uściski i dobre przedpołudniowe słowo - specjalnie do Gdyni... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/M3.gif[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Dzień dobry. Kaprysia uradowana, bo nareszcie prawidłowo rozczochrana wita we wtorek. [IMG]http://images20.fotosik.pl/261/af84f3bd84a48e86.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/207/6af8317c5112594e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/261/45c0fa36a9699055.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/207/20fbbe9ceb30b32a.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Dzień dobry :loveu: Uwielbiam takie zdjęcia.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/200/ffaa864acba1b9a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/200/f9a1f10190a9b9f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/200/2cf3b9f4ca36a0cc.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Co do preparatów na kleszcze, ja mam FIPRex, tubkę o pojemności 0,7ml, środek ma działać 4 tygodnie. Nic innego nie było do wyboru u veta.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Kochane słoneczko skryło się na wysoko na półce... Witamy radośnie i pozdrawiamy :Cool!: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/DSCN2902copy.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4'] Toruś zawsze porządkuje nam działeczkę- zbiera patyki, zmniejsza liczbę ślimaków bytujących na naszym terenie, tak samo z dżdżownicami, zawzięcie pomaga w plewieniu...Skarb, a nie pies :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Święte słowa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :saint1:
-
[quote name='PositiveThought']wy cześć, a ja do jutra... miłego wtorku, dzewczęta, dobranoc... :sleep2:[/quote] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][FONT=Georgia][I]Dobranoc[/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] :sleep: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Kolorowych snów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dobry wieczór Madziu :calus:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Toro działkowicz na medal[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1:
-
[quote name='madziasto4']Witamy wieczornie zwariowane, paplające towarzystwo :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]i jedzące :wink: Cześć Madziu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']ja się tu uczę, a te mi krokieta łapią... mójci on! [COLOR=Yellow][I]zaczynam się niepokoić długą nieobecnośćią mojej mamusi...[/I][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Najwyższa pora na powrót do domu, a na razie jedz krokiecik.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]To teraz zbiorowa konsumpcja przed monitorami :sabber::sabber::sabber:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Uwaga: leci rakieta z krokieta [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:scream_3:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Ja też od pewnego czasu mam problemy :comp26: tak za tym tęskniłam...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moniu, przykro mi niezmiernie... -
[quote name='Pegaza']Jakiego smaka mam na krokiety:placz: z kapustą i grzybami:placz: Aga Ty tam zawsze coś umiesz skombinować:eviltong: pomyśl nad tym oki?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Krokiety... z kapustą i grzybami, z grzybami, z mięsem, chińskie i strogonow też się znajdą :cool1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]