-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']A ja gumę /do zucia/ raz uzyjesz, to moze uchodzic za nową czy nie??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]buuu beee [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:eviltong: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B] używana niemieszana...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Ojej, dobra, to dalej chlaszcze w te brzydkie paszcze :huh: No ja myślę, że wszystkie wiemy, że to żarty, nie licząc opinii o odżywce [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Capri, tak lubi - spotkania grupowe - nie wiem tylko po kim to ma :crazyeye:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Aguś, ewntualnie siach mach ciach, albo stylem kung fu, cioa lin! dziewczyny, jaki fryzjer/akwizytor podejmie się wyprawy w mroźne, 30sto stopniowe Alpy? ach, no tak, jeszcze Allegro... Anusia, a skąd wiesz, czy nie wzięłam dla Ciebie nr telefonu..?[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]wszyscy leżą i błagają o litość...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Ooo jak juz Aga odzywke poleca, to trzeba sluchac. Wiem, bo Ty wredna małpa jesteś... A poza tym, to używanego NIET :obrazic: Nie sprostał, to teraz sama kombinuj co z tym fantem zrobic...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Odżywkę na poważnie polecam, dla mnie jest najlepsza[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops: :splat:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]miłość kwitnie, aż miło popatrzeć...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Capri i przyjaciele[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/befb44dead53254a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/7f213cbd4a1a48b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/b67f55345611d513.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/3edc0e8356558367.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/21fdc5d6972a2720.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nieważne!! Przesuszone ale były, a gdzie ja takiego drugiego znajde? Ze swica szukac i lipa :placz: Poza tym, mam dobra odzywke do wlosow. Fryzjerka mi polecila- WAX, kupuje sie w aptece, 250ml kosztuje ok 16zł.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Potwierdzam, od lat... wieeelu używam WAX-a regularnie i jest najlepszejszy najlepszejszy pod słońcem i w nocy, zimą i latem, wiosną i na jesień, na długie i na krótkie włosy, naj naj najlepszejszy :sweetCyb: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Anusiu, dla Twojej informacji, te włosy były przesuszone i miały rozdwojone końcówki, nic szczególnego. Aguś, jesteś prawdziwym Strażnikiem Złych Mocy... mogę Ci dać medal... sama zrobię, z kapsla! i jeszcze małą rózgę na pupy małe, bo średnią to Ty je zmieciesz z powierzchni ziemi naszej i innych ewentualnie dziko występujących ziem![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Na włos rozdwojony najlepsze nożyczki, a później regularne stosowanie na resztę pozostawionych kłaków odżywek bez spłukiwania i ze spłukiwaniem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Na małe puuupy, ok, już szukam :handy: komóreczką ciach, boksika bach :olympic: albo kijaszkiem trach :lmaa:... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Arisek w akcji :multi: jaki on silny i bezwzględny w walce :razz: prawdziwy bohater[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje: [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3876/img0909sl7.jpg[/IMG]
-
[quote name='maartucha']ja to dzis tutaj chwilke :( I juz spadam... zmeczzona i to strasznie. Toffis teraz spi, ale zaraz pewnie sie obudzi i bedzie szalenstwo, dlatego Go wymecze przed snem zeby spal jak susełek sobie <oby.. oby> [CENTER][I]Dlatego mowie juz[/I] [COLOR=Red][B]DOBRANOC :loveu:[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Trzymam kciuki i życzę snu w nocy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Kiedy mówiłaś? :hmmmm: I zebys wiedziala, ze Cie nie lubie. Za Yeti. Takie wlasnie sa baby: wstretne, wredne i zazdrosne. Najpierw maja w nosie, a jak sie inna zainteresuje to jest: "MOJ YETI" :obrazic: Sie trzeba zadowalac normalnymi facetami! Ach zeby chociaz wlosy na plecach mieli...[/quote] :roflt::roflt:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]:roflt:włosy włosy, ach te włosy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']mówiłam, że Anusia to mnie już [B]wogle[/B] nie lubi... Aguś... lać cały świat i wszystkich prawie... wszystko jest takie... beznadziejne i bez sensu... nie obrażając dogomaniaków i psiaków, oczywiście...[/quote] :motz:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]już nakrzyczałam, teraz spakowałam wielką rózgę :-x i jeszcze większą na wielkie puuupy :mad: i robię porządek :ylsuper: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='maartucha']Ehhh.. wiem, ze bedzie ciezko... napaarwde sobie wate do ucha wloze... i postanowione ze dzis nikt nie wstaje, no trezba go nauczyc.... a jak bede go slyszalal to nie wiem, serduszko mi peknie chibaa :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]I wstaniesz :happy1: Ja wstawałam póki... po kilku tygodniach, gdy byłam już tak zmęczona, że przestałam słyszeć nocne prośby niuńki :roll: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hmmm... No w sumie Aga to nie pamiętam, żebyś powiedziała wprost, że Capri to suczka. Mogło się Sarze pomylić :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Za późno, już sobie strzeliłam w łeb [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :ghost_2:
-
[quote name='PositiveThought']ja nienawidzieć poniedziałków. ja być smutna. i zła być, oo, bardzo zła... Kaprutkę chcieć ja.[/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Beatko, kogo lać :-x mów, zaraz na miotle przylecę i zrobię porządek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ciekawe, czy będziesz twarda i nie ulegniesz Jego biednym żałosnym prośbom o opiekę nocną :evil_lol: Martusia, bądź dzielna [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
-
Morusku, jesteś w naszej pamięci
-
[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ah, no tak, lisiczką, przecież to [B]ONA[/B] :splat: [/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Hihihi, no żesz Saro... no nie mogę...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :flaming:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Kasiu :calus: aż brak mi słów, przepiękne zdjęcie Fidlaczka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6476/tn1000047pn8.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj... tak płonąć potrafią tylko kobiety... Przypomniało mi się to: "Alicja chciała mieć płomienie co noc. Zapominała, że płomienie co noc mają tylko strażacy." A ja już będę je miała zawsze :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Płomienna Anusia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [quote name='Kasia_zg'][B][I]Witamy Cieplutko piekną Capri i jej właścicielke :)[/I][/B] [B][I]Nadrobilismy juz zaległości obejrzeslismy sliczne zdjecia cudownej Capri!![/I][/B] [B][I]A najbardziej użekła mnie foteczka na której Capri reklamuje zdrową żywność :)[/I][/B] [IMG]http://images20.fotosik.pl/224/717c9ba6159b4c6f.jpg[/IMG] [B][I]Urocza z niej dziewczynka!![/I][/B] [B][I]Miłego popołudnia życzymy i wesołego wieczorku !! Buziolki dla WAS!![/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Kasiu :calus: Dziękujemy ślicznie za odwiedziny i ciepłe słowa. Pozdrawiamy przystojnego Matrixa :p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dla mnie to ona już zawsze będzie liskiem :loveu: [/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Witaj Saruś, niech i tak będzie :thumbs:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']dobry wieczór Aguś! :loveu: baczne boczne spojrzonko! Aguś, wracaj, bo mi dziś chyba nikt już humoru nie poprawi... :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Dobry wieczór Beatko, buu poniedziałek i taki kiepski humorek :glaszcze:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='madziasto4']Lisiczką, Sara, lisiczką :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Madziu :loveu: co fakt to fakt, hihihi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dziewuszki, ja płonę :megagrin:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Och Anusia, jak pięknie i kobieco płoniesz na wiosnę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Madziu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Anusia niebawem będzie jeszcze bardziej ognista, a wrrr[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Marzenko, życzę miłego popołudnia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Love story... Cóż no, jakby to powiedzieć... Tak publicznie??? Aaaa Panny Alicji love story :evil_lol: Ala była poznać swojego "narzeczonego" Dżekusia- yoraska znajomych. Oczywiście narzeczony w sensie duchowym, absolutnie nie fizycznym. I wyobraźcie sobie, że ten prostak śmiał obszczekać Alusię i nawet jej nie obwąchał pod ogonkiem :obrazic: To jest skandal... Niby do miłości nikogo zmusić nie można, ale aż właściciel psiaka go wyśmiał, że takiej panny nie chce :eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Alicjo kochanie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/894.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]widocznie trafiłaś na chama i głupka...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jaka piekna rymowanka :loveu: Aguś jak tam nasza dama :razz:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Która[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :splat: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Pamiętaj o opowieści miłosnej, love story mają być :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Tęczowa wiosna pewnie jest słoneczna i radosna Psoniu
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochamy i pamiętamy... -
Aresku Tęczowa wiosna jest pewnie równie urocza i piękna...