-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='MAREA SHAPIRO']pozdrowionka dla Kaprysi z poduchowa...hihi[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Kochana :loveu: Dziękujemy ślicznie za mięciutkie pozdrowienia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']a gdzie tam... to przy powrocie do domku, na trawniczek postawiłam... a z domowych rzeczy to mam zasikane spodnie, kołdrę, ręczniki dwa... Adiuś jest bardzo feksibul. szpagacik machu ciachu.[/quote] :loveu::loveu::loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]elastyk - gimnastyk[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']toś się uwinęła z tym spacerkiem chyba na jednej nodze był:eviltong: Capri chodzi spać z zegarkiem godzina 22:00 sunia juz grzeje pańci łożeczko:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Niuńka to już kimono poważne odstawia... i udaje, że nic nie słyszy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[FONT=Georgia][COLOR=SeaGreen][SIZE=3][I][B]Rozmarzona Kaprysia życzy słodkich snów...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/237/163777a01df65636.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/104/d3992ce2244a34ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/237/c862741aa4d061f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/183/ae8e6f9612c9cbd8.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/104/b562402f1c1a8307.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']nie, chłopak idzie na łatwiznę... kucnął se. 8)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Aidi jest boooski i umie się odnaleźć w każdej sytuacji [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1:
-
[quote name='Pegaza']taa a jak będzie słaby to mu łapke potrzymiesz:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]i jeszcze sik nakierujesz w odpowiednią stronę... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ale mu w domku temperaturkę podniosłam, jeszcze jeden kocyk załatwię... i teraz dy[I]m[/I]e[I]l[/I]at. iść z nim na dwór, czy nie iść... oto jest pytanie...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Wystawić można... może będzie chciał sobie siuśnąć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Po narkozie organizm bardzo się wychładza, ciepełka mu pewnie potrzeba[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Bobel.... i nasza pijana parka:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :drink1::drink1::drink1: :cunao::cunao:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Wyobrażam sobie, jakby we dwoje wyglądali - zataczające się dwa ogony na chodniku :roflt: Boberrr... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Cześć Aga![/SIZE][/FONT] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Saruś :loveu: Pozdrawiam.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pati i Daisy']Capri słodziudka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Cześć Pati :buzi: Dziękujemy ślicznie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Jestem chwilunie, ale zaraz lece na fitnes tego zajączka zrzucic z wagi:eviltong: Capri ma Klemensa a Pipi ma pana Leona, dziennie z nim rano ćwiczy,czyli się sexuje :eviltong: wieczorkiem tez się zdarzy:eviltong: oj jak ten Leon ma się dobrze:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Leon musi mieć piękne życie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [quote name='PositiveThought']witaj Agusiu. ślicznotka, panna Kaprysia... gładziutka. czyżby to na Aidusiową imprezę się tak odpicowała? :cool3: [I][COLOR=Yellow]teraz mam drugą fazę - ryczę jak bóbr... nawet gorzej...[/COLOR][/I][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Halo Beatko, boberrr :grins: A jak, niuńka wystroiła się na imprezę, a kawaler już się uwalił... Teraz ona też siedzi i beczy, boberrr...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cześć zabiegana Marto :loveu: Szkoda, że nie ma fotek...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Arisku kochany proszę nie chorować :scream_3:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6534/img0900qm1.jpg[/IMG]
-
[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Taką mamy cichą nadzieję, Agusiu droga.:loveu::loveu::loveu: Tylko, żeby pogoda nam dopisała.:roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Zamawiamy cudną pogodę na wyjazd nad wodę: raz dwa trzy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:comp26::comp26::comp26:
-
[quote name='Kamcia_14']Twój Yorczek jest taki łagodniutki , piękniutki i słodziutki :loveu: :diabloti:.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Tak Tak Tak[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I] (hihihi)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Olive] Tak, Sukcesik jedzie z nami, jak zwykle zresztą.:loveu: Tylko tym razem nie jedziemy do swojego domku, ale do mojego szwagra, który ma domek też nad jeziorem Mausz i rzeką Słupią.:roll: Dla Sukcesa to raj na ziemi...:loveu::loveu::loveu: Przywieziemy mnóstwo pięknych fotek dla Was.:multi::multi::multi: Ale będziemy bardzo tęsknić.:shake: :-( [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Fotki na pewno będą rewelacyjne, i dużo dużo pięknej przyrody[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Może zmiana otoczenia wpłynie kojąco na zakochane nieszczęśliwe sukcesikowe serce[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Nie wyprowadzaj :shake: mi tak dobrze [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Aj tam, milusia i miodzio[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
-
[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Purple]Hihihi...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No niestety Aguś miła, miłość jest jak sr...ka, jak mawiała moja ś.p. babcia Stasia, przychodzi zawsze w niespodziewanym i nieodpowiednim momencie...:oops: :roll: Teraz rekonwalescent powinien nabierać siły, a nie je tracić...usychając z miłości.:shake: :loveu: Mam nadzieję, że iniekcja jednak nie będzie potrzebna. :roll: A jak troszkę schudnie, to tylko na zdrowie, gdyż ma chłopak lekką nadwagę...;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B] Powiadasz, że ma lekką nadwagę :hmmmm: ja zupełnie nic nie widzę... po prostu idealny kawaler na wiosenne randki. Sukcesik jedzie z Wami nad jezioro? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/237/20200f877e1d411b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/104/8b0c9ceb9ae75aaa.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/237/ed828055068c2edc.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/237/efc7bb4bc54b0aa8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/183/40766bdd5e574a31.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/104/425f5a5de0464dc8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/183/43c1156f8bb6cc49.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Pozory są najlepsze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Kamcia słodka dziewczynka...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Hurra !!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Wyczesana Caprusia !!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Poza Caprutki iście filmowa...:cool1: :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=DarkOrange] Nasza ślicznotka na "memłonie".:oops: :roll: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/442a3c7639a55be8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/518d1d7969199e2b.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]A tu Caprusia ma w końcu swój kucolek !!! :cool3: Nasza śliczna blond-Wenus.:loveu: Ma tak przyjazne spojrzenie kochana dziewczynka.:loveu: Sukces zakochał się w niej bez pamięci...[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/6DC.gif[/IMG]:oops: :roll: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/3972.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dziękujemy pięknie za komplementy, odwiedziny i pozytywną energię[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Biedny Sukcesik, mam nadzieję, że chłopaka nie będzie trzeba dożylnie wzmacniać... bo z tej miłości to nam jeszcze schudnie i osłabnie. Sukcesiku kochaj się w dziewczynach do woli, tylko nie trać apetytu![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Amelko, bądź szczęśliwa w tęczowej krainie...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Poniedziałkowe uściski i słoneczne pozdrowienia dla Biało - Czarnej Cudownej Rodzinki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Marto i Vasco - gratulacje :klacz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/196/2c2cd1e29c09dd75.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Dobra to z tym zającem to było tak, ja go tak pomalutku se jem nie tak odrazu, wczoraj poszły uszka, dziś bużka a jutro reszta rączki,nożki:eviltong: I teraz już ide bo się nie wyrobie papa[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Dawkowanie przyjemności[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
-
[quote name='nane'][B]ja jadłam żywego króliczka[/B] :cool3: a te czekoladowe to jem do tej pory nie potrafię się opanować :evil_lol: najlepiej głowa smakuje - to fakt :cool3:[/quote] :eek2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]razem z ogonkiem?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]