Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Wróce,wróce.....chwilunia tylko......pare godzin...... i już....:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]To dobrze :loveu: Już się cieszę... to tylko parę godzin przecież, buuu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grab:
  2. [quote name='nane']jak byłam mała i mieszkałam na wsi to owszem jadłam :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]I tak za twarz jak Pegaza dziś rano? O rany :mdleje: aż strach się bać...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='nane']młodsze mięsko lepiej smakuje :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Cześć Marto, :crazyeye: ty też zjadłaś zajączka? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='Pegaza']Nie, nie jest:eviltong: on już dziadek, a takie ponoć są niesmaczne:eviltong:[/quote] :roflt::roflt::roflt: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Miłego sprzątania. Tylko wróć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi:
  5. [quote name='Pegaza']No panna CAPRI jaka wymuskana, wyczesana, wygładzona a moja jeszcze nie:eviltong: jezu zapomniałam dodać, że żywego mam w klatce eh coś nie tak z moją głową, albo za duzo zwierząt:roll: w domu więc, aż tak zle nie ma Aga, już 5 lat zycie ma darowane:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]I jego życie nie jest zagrożone? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='Pegaza']To już i tak za długo byl trzymany na tej półce jako ozdoba:eviltong: no dlatego jest taki w smaku niedobry, a dzis na spacerku z psami jego kuzyna widziałam, ale żywego,biegającego w polu.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Dobrze, że kuzynowi się udało uratować życie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
  7. [IMG]http://images22.fotosik.pl/100/f351de9981f1cf9f.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/100/8673681ada169715.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/442a3c7639a55be8.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/100/95157a0a9dad6650.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/518d1d7969199e2b.jpg[/IMG]
  8. [quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]Dzień dobry Agnieszko i Capri !!!!!!!:loveu::multi: Pozdrawiam Cię Aguś kochana i życzę miłego poniedziałku.:loveu::loveu: Specjalne, poniedziałkowe mizianko za uszkiem i przytulanko dla ślicznej, maleńkiej Caprusi.:loveu::loveu: Tęsknię za nią...:roll: :oops: :-( Cieszę się Aguś, że jesteś tu ...:multi: :loveu: i, wydaje mi się, że bardzo dobrze rozumiem Twój ból...:roll: :oops: Szkoda, że nie masz gg...:shake: :-( Wszystkiego dobrego, Agnieszko droga dla Ciebie i Twojej cudnej, poczochranej Caprysi.:loveu::loveu::loveu: Kocham Was...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]:iloveyou:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]:iloveyou:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dzień dobry Marzenko :calus: Dziękuję za bardzo ciepłe i miłe poniedziałkowe powitanie :Rose:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Pozwole się wtrącic w rozmowe a ja zajadam zajączkowi bużke:eviltong: ale taka sobie ta bużka:eviltong: ani smaczna ani niesmaczna...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ajajaj, drastyczne opis - biedny zwierzaczek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
  9. [quote name='Alka']aleście mi smaka narobiły , takie pyszności wymieniać...:cool3::cool3::evil_lol: lecę po cukierka, co by mi się chociaż słodko zrobiło...:evil_lol: dzień doberek kochani!:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Witaj Alu :loveu: Sama sobie smaka zafundowałam tą wyliczanką... i teraz muszę coś znaleźć dobrego[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [quote name='Anusia & Alutka']Eklerki :sweetCyb: I sernik z brzoskwiniami tez moze byc. To z winem i owocami kusząco brzmi, a dgm nawala :comp26:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Eklerki, sernik z brzoskwiniami i ciasto z winem - już się pakują... i dodam tylko, że ciasto z winem jest rewelacyjne, moje ulubione, nie jest zbyt słodkie, dobrze wyważone składniki, soczyste, pachnące i jednocześnie delikatne :mdleje: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Cóż, prawdziwy z niego facet i już[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ciasto orzechowe, sernik krakowski z polewą albo z kruszonką, sernik z owocami, szarlotka, kopiec kreta, ciasto drożdżowe z owocami, keks, babka drożdżowa z owocami do wyboru, makowiec, ciasto jogurtowe, ciasto z winem i owocami, WZ-tki, sernik z galaretką, ciasto z toffi, ciasto z kajmakiem, makowiec, sernik domowy, ciasto migdałowe, pączki przeróżnie nadziewane - również z alkoholem, ciasto ponczowe, są jeszcze eklerki, bezy, ptysie i drożdżówki różne, ciasteczka marcepanowe, baletki w trzech smakach, torty, lody i kawa podawana na różne sposoby. :loveu::loveu::loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Alu :loveu: Pozdrawiam. Namiętne spotkanie było... Nawet na zdjęcia widać, że iskrzyło :oops:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6884/dscf1963qor6.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4182/schowek01aaio3.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3717/schowek01aom6.jpg[/IMG]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry :multi: Cóż za rozbrajające spojrzenie Kamci[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8684/kama2el2.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Ciacho bym jakieś zjadła. Masz coś Aguś?? W zjazdowy weekend usłyszałam, że [B]po co mi ten wzorek, skoro tego i tak nie widać[/B] i gdyby nie ten weekend to nawet by nie wiedzieli, że coś takiego na stopach mam :splat: Nie ma to jak imprezy z czterema facetami :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]A co sobie życzysz? Mam cudowną cukiernię w pobliżu domu, coś świeżego i pachnącego zaraz mogę przynieść i oczywiście przesłać wirtualnie. Asortyment ciast i wypieków praktycznie bez granic. Faceci, małe móżdżki... dobrze, że zdarzają się kulturalne egzemplarze... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Śliczny wzorek na ślicznych stópkach [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  16. [quote name='Anusia & Alutka']U nas wyklady to jest porażka :shake: Tak! Masaż telepatyczny :megagrin: Stópek i karku. I muszem się uczyć. A Alicję może wrzucę kiedyś.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Bu... zapomniałam o stópkach, a tam przecież mieszczą się wszystkie najważniejsze punkty, ośrodki narządów ciała. To teraz pora na stópki, masujemy, masujemy, każdy paluszek z osobna, śródstopie też masujemy... i pachnącym kremem smarujemy... aromat ukoi i uwolni siły witalne, które od samych stóp przejdą aż do głowy - spokojnej i czystej od myśli, otwartej na wiedzę... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Anusia & Alutka']U nas wyklady to jest porażka :shake: Tak! Masaż telepatyczny :megagrin: Stópek i karku. I muszem się uczyć. A Alicję może wrzucę kiedyś.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Uwaga masuję: zaczniemy od karku, pewnie sztywny jest z przemęczenia, rozmasujemy spięte mięśnie i kręgi... ramiona... pomasujemy łopatki i wzdłuż kręgosłupa... rozgrzejemy dotykiem całej plecy i szyję... ręce też rozmasujemy, niech wyjdzie zmęczenie i pójdzie precz od Anusi. Powiedz Alicji, że ją uwielbiam i będę czekać :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Tak tak, weź admin!!! To jest najbardziej dziadowskie dziadostwo jakie istnieje... :placz: PMP jakoś przejdzie, bo łatwe jest.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Adminę chętnie, nie wiem dlaczego, ale bardzo ją lubiłam :hmmmm: chyba z powodu wysokiej jakości wykładów. PMP to przynajmniej coś innego i na całe szczęście nie jest cegłą, całkiem skromne w objętości, oczywiście w porównaniu do innych... Anusia, może masaż telepatyczny Tobie pomoże, ale jakieś fluidy pozytywne puszczę światłowodem? Tęsknię za Alicją...bu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Pegaza']Dzień dobry paniom:p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj kochana o poranku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Samopoczucie moje... Ech lepiej nie mowic. Mam teraz taki zap... znaczy sie bardzo zajety czas, ze nie wiem jak sie nazywam. Non stop jakies zaliczenia bleee. Teraz dziobam karne, pozniej biore sie za rodzinne, cywil, miedzynarodowe i jeszcze admin. Ja nie wiem jak to bedzie...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Współczuję, można się zatracić w papierach... Z tego co wyliczyłaś to ja mogę wziąć międzynarody i adminę, ale wszystko na raz to masakra :glaszcze:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Dzieeeen dobry :loveu: Widze kochana, ze probujemy reanimowac galeryjke. I bardzo dobrze :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Halo Anusiu :calus: Jak samopoczucie Twoje? Próba reanimacji okupiona bólem... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. Szarotko, jesteśmy z Tobą - choćby duchem, ale dobrym, ciepłym i przyjaznym.
  23. [quote name='marzenna79'] [SIZE=-1][B]Kanał Łuczański[/B], nazywany również Giżyckim, ma 2130 m długości. Łączy jez. Niegocin z jez. Kisajno. [B]Kanał[/B] prowadzi zachodnimi obrzeżami centrum Giżycka. [B]...[/B][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Marzenko droga, nic dodać nic ująć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [IMG]http://images21.fotosik.pl/200/a59b3177539eabe3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/200/4a041af2d182134d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/200/66ab6b626741648b.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Port i plaża miejska[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Witamy wieczorową porą i wszystkich pozdrawiamy bardzo kolorowo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol:
  25. [quote name='Madzik13']No bo byłam z Patikujek i Manixsą na spacerku :D[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Lori podrywała Baksymiliana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
×
×
  • Create New...