Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Kingo :loveu: Słoneczne pozdrowienia dla śnieżnej Kamci :p [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Poza tym - widziałam Lori u Baksymiliana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Bardzo do pyszczka Daisy w różowym :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8049/skarpety2ba7.jpg[/IMG]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Pycholek przesłodki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B] i to rozbrajające spojrzenie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Zdjcie004.jpg[/IMG]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Dzień dobry[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B][I]Pozdrawiam słonecznie.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Świetna fotka, super ujęcie i fantastyczne kolory[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7413/zstawikdaisycr7.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='PositiveThought']ale przynajmniej odwodnienie monitorowi nie grozi :cool3: lecę na imprezę, papujemy :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Baw się dobrze Beatko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
  7. [quote name='PositiveThought']no mam nadzieję, że nie! :o nie żegnamy się, wypluj to![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Tfu tfu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] Ale sobie plunęłam[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong:
  8. [quote name='PositiveThought']bo jeszcze przed chwilą była 230 o_O tajemnicze 50 stron właśnie mi się gdzieś dodało.[/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]o żesz, znów się coś psuje? Atmosfera się popsuła, teraz jeszcze techniczne gruzy i się żegnamy...[/I][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]U nas niebo bezchmurne i słoneczko pięknie świeci :klacz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Chyba 280, a co jest nie tak[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-?
  11. [quote name='PositiveThought'] Adiula wczoraj szalał w stajni i na padoku, dziś organizujemy imprezę - [B]Adiula kończy jutro rok[/B], Kalif skończył 3 lata 2 tygodnie temu, mamy piknik na padoku i każdy znajdzie coś dla siebie :loveu: może zdjęcia pstryknę jakieś... [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Życzę udanej zabawy, fantastycznej atmosfery, uśmiechów i słoneczka [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jutro przybędę z życzeniami dla szanownego jubilata [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  12. [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][I][B]Chwila nad Kanałem Łuczańskim[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/26f01fc814b24e36.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/3bc4c65d2517da8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/199/4e14eac97594af80.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/69511ebc99657c96.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/253/32349de44fc3acc7.jpg[/IMG]
  13. [quote name='PositiveThought']się zgrywa wszystko :p zaraz zmniejszę i wstawię u siebie. w międzyczasie - co tam u Kaprutki? :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Kaprysia szaleje, jest cudowne nieznośna, cudownie zwariowana, zakochana w wiośnie, w końcu to pierwsza jej wiosna. Oczywiście rozczochrana nieziemsko i uśmiechnięta nawet przez sen. [/B][SIZE=1][COLOR=Pink]I *** przez to wszystko czego się naczytałam, nie tylko na yorkach jest o yorkach... cisną mi się złośliwe słowa...[/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='PositiveThought']łojej... choróbska są be i fe, a atmosfery są fcuk. zaraz Agusi poprawimy humorek, odrobiną... Alp... zgadza się Agusia?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dawaj Yeti, ale już[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  15. [quote name='Magda_Miki']I prawidłowo! Trzeba się uśmiechać:p Taka ładna pogoda, nie ma tłoku na dogo:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Jak pięknie powiedziane, aż łza się w oku zakręciła ze szczęścia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose:
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Żeby to ładnie ująć :hmmmm:: *** mi się chciało na to wszystko, anielska sielska atmosfera *** a na dokładkę się rozchorowałam i totalnie choróbsko mnie rozłożyło. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Magda_Miki']Oj Aguś:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Rodzynki, rodzynasy, pisanki i jajca wiosenne - zawsze w cenie u panienek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roflt: [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Nawet chwilowo odzyskałam humor na dogo...[/I][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]W końcu rodzynki wiosenne się pokazały[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :ylsuper: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] czyli to co damy lubią najbardziej podziwiać...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6213/p4120002vm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5524/p4120004to2.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2720/p4120006ap0.jpg[/IMG]
  19. [quote name='maartucha']hihi a dlaczego tak?:P[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Niedziela chyba wpływa na ciebie łagodząco albo brak drugiej Marty... widzę coraz mniej języka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
  20. [FONT=Georgia][I][COLOR=DarkOrange]Opd. na pierwsze pytanie :niewiem: samej ciężko to stwierdzić :roll:[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]Odp. na drugie pytanie [/COLOR] [/I][/FONT]:shake: [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][I](ale swego czasu w moim mieście więcej było zielonych i jednostek JW niż cywilnych mieszkańców) [COLOR=Magenta]Marzenko :loveu: oj wzięło mnie na wspomnienia, poszukam czegoś pięknego...[/COLOR] [/I][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Magda_Miki']:lol::lol::lol: Ja chętnie wybrałabym się nad morze.... ale nie ma taty:placz: Weekend majowy się taki piękny zapowiada to będę chyba cały czas na dworze[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Madziu Modowa :cunao: może jednak uda się wybrać nad morze? Pogoda zapowiada się boooska. Naprawdę szkoda siedzieć w murach... [/B]I fotki byłyby cudne do podziwiania[B] :razz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Hihihi, Martusia dziś słodka jest świątecznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
  23. [quote name='Magda_Miki']Hej Aguś! Śliczne spacerowe foty. Ach jakie piękne miejsce:loveu: Wiosna jest SUPER![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Halo Madziu, już prawie "modowa[/B][/I][I][B]"[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Oj tak, piękna wiosna radosna![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][I]To park w Mińsku Mazowieckim, rodzinnym mieście szanownego TZ-ta. Ja mieszkałam w kilku miastach, jednak moim rodzinnym domem jest Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, gdzie zostało moje serce - na zawsze[/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG]
  25. [quote name='Pegaza']Witamy słonecznie w niedziele o jaki ładny park podobny mamy z stawem u nas :eviltong: a Capri zainteresowana była kaczkami czy raczej pływaniem w stawie?:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Dzień dobry :biggrina: Kaprysia kocha wodę, zawsze próbuje zupełnie przypadkowo wpaść choćby do małego stawu, a na widok jeziora traci rozum... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/881.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...