Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dzień dobry. Witamy i pozdrawiamy w niedzielę [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/A5.gif[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/261/88720c8a3df928d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/207/57d55c746dd8a2d4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/261/d4ab43114e71cad1.jpg[/IMG]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Cześć :biggrina: normalnie sukces za sukcesem, gratulacje i powodzenia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok:
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Dzień dobry Saro, ranny ptaszku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/M7.gif[/IMG]
  4. Chwila słabości wystarczy, by znów popłynęły łzy, chwila ciszy i zamyślenia, spojrzenie w niebo i znów płacz... Minęło 6 miesięcy, gdy odeszła Gabi, a ja wciąż nie mogę w to uwierzyć.
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Kasiu księżycową porą [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/892.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B] ślicznie dziękujemy za odwiedziny i ciepłe słowa...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Majowe pozdrowienia dla zabieganej studentki i Oskarusia przystojniaka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [IMG]http://images20.fotosik.pl/304/ac7bb205f226c7a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/240/e8ade356de1657de.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/249/afe0bd57bff1a03e.jpg[/IMG]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Hej Marzenko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][FONT=Georgia][I]Wszystkie bogactwa są TZ-ta, to jego osobista definicja porządku...[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]
  8. [IMG]http://images20.fotosik.pl/261/f038aea26cdffc4f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/261/b85c94e90855650d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/207/9fd244e92876ac2c.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Justynko dla ciebie, piękny i delikatny kwiat oraz morze dobrych myśli...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/213/c52a9bfff14ade50.jpg[/IMG]
  10. [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/1.gif[/IMG][B][I][COLOR=DarkOrange]GRATULUJĘ 300 STRONKI !!!!!!! [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/24.gif[/IMG] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/2/37.gif[/IMG] HURRRA !!!!!!! [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/21.gif[/IMG] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/19.gif[/IMG] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/24.gif[/IMG] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/8.gif[/IMG] [/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=DarkOrange][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/8.gif[/IMG] [/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=DarkOrange][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/8.gif[/IMG] SUPER !!! [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/23.gif[/IMG] [/COLOR][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Marzenko, dziękuję[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Wracaj szybko wypoczęta i uśmiechnięta.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96'][SIZE=5][COLOR=Lime][FONT=Comic Sans MS]Wróciłam !! :loveu: [COLOR=Magenta][SIZE=4]Witajcie wszyscy, a szczególnie Aguś i Capri ! :loveu: Niestety nie było mnie na dogo, bo nadal bezradnie szukam suni :-( Teraz mam strrrraasznie dużo zaległości, ale na pewno je nadrobię. :cool3: No i właśnie teraz sobie wchodzę i co widzę 300 stronkę !! [SIZE=5][COLOR=Red]Gratuluję wam serdecznie !!! :lol: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE] :BIG::laola:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Cześć Zuza :Rose: Ciągle cię nie ma i nie ma i nie ma... Teraz znów pewnie pojawiłaś się tylko na chwilę? Ale grzecznie dziękujemy za gratulacje. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='fidelek2']Cześć i czołem Agnieszko i Capruniu :multi: Jak mija długi majowy weekend? Pogoda dopisuje więc pewnie plenerowo....;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Witaj Kasiu :shiny: długi majowy weekend mija całkiem przyzwoicie... i niech trwa jak najdłużej![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]HellO Capri jak zawsze piękna pozdrawiamy milusio [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo[/SIZE] & [SIZE=1]WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dobry wieczór Karinko :buzi: Dziękujemy za miłe słowa i przesyłamy wiosenne buziaki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG]
  11. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Saro, dziewczyno o sokolim wzroku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Pozdrawiam cieplutko.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Kasiu dziękujemy ślicznie za odwiedziny[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Bardzo lubię kwitnące kaktusy, kwiaty są niesamowicie piękne i bardzo delikatne.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cześć Marto :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]przepiękne zdjęcia Tofficzka, słodko sobie śpi mały przystojniaczek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz:
  14. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cześć Madziu :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]cudowna soczysta sesja zdjęciowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/284/d41e1a5f09f6de81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/229/f6f6f02a4f238ac3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/229/e8632e2e5891fd69.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/229/7fe43ce0d7d875f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/284/3ce4c2fa0ba36b1e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/229/be1ff6f996028d2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/284/2615b46a19969e08.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Prosto od fryzjera...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]uczesana-rozczochrana niunia malunia :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5a1c387c368d3e77.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/207/5a1c387c368d3e77.jpg[/IMG][/URL]
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Georgia][B][I]Cześć Saro[/I][/B][/FONT] :smilecol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I][FONT=Georgia][COLOR=green]przepiękne kwiaty, pięknie wiosennie...[/COLOR][/FONT][/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5170/img0958mh9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/278/img0963jq7.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2097/img0964oo8.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Halo, halo :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Mela, śliczna księżniczka, ach... i bach z wrażenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :mdleje: [IMG]http://images21.fotosik.pl/241/628e47367d7b8f85.jpg[/IMG]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Cześć Madziu :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]pozdrawiam majowo-weekendowo.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Ja też nie wiem, czy warto wklejać zdjęcia...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  19. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]pozdrawiamy piątkowo i bardzo weekendowo. Mam nadzieję, że już na trwałe pozostanie ślad po naszej wizycie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  20. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Już sama nie wiem, czy warto wklejać zdjęcia, czy lepiej poczekać, bo znów znikną? Nie jestem pewna, czy mogę już zaufać dogo? Buu...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c52a9bfff14ade50.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/c52a9bfff14ade50.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Marzenko, życzę przede wszystkim ciepłego wyjazdu weekendowego.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Justynko mam nadzieję, że dziś będziesz już w domu :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Pozdrawiam słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B][COLOR=Magenta]Jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Łatwo się nie poddamy, może najgorsze już za nami...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B][COLOR=Magenta]Widzę cudną różę[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/396F.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] I jeszcze bardziej tęsknimy.... ech[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20sad/75E.gif[/IMG]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Znikające pozdrowienia dla Kasi i Matiego[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black]Dzień dobry Kochani, tęsknimy za Wami[/COLOR] [/COLOR]:ylsuper: [/B][COLOR=RoyalBlue]Niegrzeczne dogo[/COLOR][COLOR=RoyalBlue]:placz: bardzo niegrzeczne...[/COLOR][/I][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...