Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Be na wycieczkę się wypuszcza. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Anusia & Alutka']Ooooooo tak, tak, taaaaaak!!! Ach Ty zawsze wiesz jak mi dogodzić...[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][I]:buzi: to idziemy w przyjemny i smaczny cug[/I][/COLOR][/FONT] :evil_lol:
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Witam dziewuszki :loveu: Nastroj moj jest dziwnie przelamany, euforyczno-depresyjny. Jaki jest na to sposob? Tylko prosze, nie żadne żarcie...[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Green][I]Witaj Anusiu, jak nie żarcie no to chlup[/I][/COLOR][/FONT] :drink1::cunao::mdleje:
  4. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][COLOR=Sienna]Kasiu - tylko się rozmarzyć i zakochać - cudna fotka[/COLOR] :mdleje:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3285/tnimg0539vn5.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Fidlaczek w wydaniu romantycznym...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Moja ulubiona poza :loveu: Fidlaczek to zawodowy model![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3866/tnimg0529zz2.jpg[/IMG]
  6. [quote name='PositiveThought']mam nadzieję, że będziesz mnie przez następne 400 gościć u siebie :loveu: i dalej, dalej, dłużej :calus: ło materdyjo! Kaprutce łoczy łufo wyssało![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I] Ja również żywię taką nadzieję[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Śmieszne zdjęcie wyszło - ufoludki atakują znienacka![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='PositiveThought']gratuluję 400 strony :megagrin: też się nie mogę doczekać spacerów Fionkowo-Kapryśnych :grins:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I] Dziękujemy [/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/892.gif[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I] to m.in. dzięki Tobie [/I][/COLOR][/FONT]
  8. [IMG]http://images22.fotosik.pl/151/7ba0aef5ee4f61c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/6e3d37630d9b68a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/20b9d226910fc5b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/541c0f65a34e4024.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/ad58203454963534.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/176d9717c3f47327.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Zostawiamy równie słoneczne pozdrowienia [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/149/680e15df39f93033.jpg[/IMG]
  10. [quote name='PositiveThought']witaj Agusiu :loveu: super, że Kapryśce się poprawiło ^^ dzielna kobita. kombinezon mam, ale... już wiadomo, ze w tym roku ogonka na pewno nie będzie... przechodzę załamanie. ale w przyszłym, może... pocieszycielu mój kochany, objaw się![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Objawiłam się[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/18C.gif[/IMG] [quote name='madziasto4']Aguś, jak czujesz, jaka Fionka będzie? Diabełek czy raczej grzeczna, spokojna psinka? :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Cześć Madziu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Sama się nad tym zastanawiam, jak na razie w porównaniu z temperamentem małej Capri Fiona wypada bardzo przyzwoicie (i oby to się nie zmieniło), wydaje się spokojniejsza, ale zobaczymy jak to będzie, gdy kwarantanna dobiegnie końca i horyzonty się poszerzą :wink: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='Kolorek123']Natomiast pani weterynarz mowi ze moze sie zrosnac lub nie:-( Ma na głowce dziurke wielkosci jakies 0,3, - 0,4 cm, zakupilam jej odpowiednie witaminki. Jaka jest wasza opinia ?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Kolorku, dbaj o sunię i bądź dobrej myśli. Najważniejsze, że malutka jest pod opieką veta i już możesz jej podawać witaminki. Na pocieszenie powiem tylko, że rozmiar dziurki w czaszce mojej Whisky [*] był większy. Trzymam za Was kciuki. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Cóż... moja sunia żyła 4 miesiące [*] nie chciałam tego pisać...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  13. [quote name='Kolorek123']Czy ktos pomoze ??? Prosze...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Jakiej pomocy oczekujesz?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Nie moge napisać, że na 100% będzie dobrze, ale trzeba wierzyć, że tak właśnie będzie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  14. [quote name='fidelek2']Dzień dobry w słoneczny wtorek :loveu: :loveu: Poniedziałek za nami więc i radosć większa jest bo bliżej weekendu jest!!!!! Agniesiu, życzymy udanego dnia w towarzystwie pięknych Panienek :loveu: i serdecznie pozdrawiamy!!![/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Słoneczne dzień dobry. Dziękujemy Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi: [quote name='Pegaza']Witaj Aguś:calus: Capri czuwająca nad Fionką:p [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/07c06982bfe8291d.jpg[/IMG] apropo wagi baterie dostępne są prawie w każdym sklepie:evil_lol:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Dario[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]hihihi, dzięki za wskazówkę :megagrin: uratowałaś mi życie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :Rose:
  15. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Halo Daguś :Cool!: Miłego dnia życzę i pozdrawiam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]superaśna fota [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c58503f029ef2351.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/c58503f029ef2351.jpg[/IMG][/URL]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple][I]Najważniejsze, że byłaś u veta, masz potrzebne witaminki - teraz leczenie, obserwacja i oby się udało. To jest wada genetyczna spowodowana nadmierną miniaturyzacją.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Mam nadzieję, że ciemiączko zarośnie, ale nie zawsze tak się dzieje. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Trzymam kciuki za zdrowie sunieczki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :thumbs:
  18. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Halo Kasieńko :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29b204a524a36423.html"][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://images12.fotosik.pl/76/29b204a524a36423.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/URL][/LEFT] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Oj, impreza musiała być bardzo udana[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :megagrin: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Pozdrawiamy słonecznie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  19. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dzień dobry Daguś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a472f4f5e09ed8c.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/3a472f4f5e09ed8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9cee9fbab4f0f684.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/9cee9fbab4f0f684.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8a4f392924293fed.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/8a4f392924293fed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/63e596f3061133f0.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/63e596f3061133f0.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Uwielbiam takie obrazki, woda i piasek...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :shiny: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]relaks...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  20. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień doberek Madziu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Cudowna jest ta sesja, foty przepiękne - rewelacja![/COLOR][/FONT][/I] [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/148/cad61bf0e283316b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/366/d2bfcfd9557551ce.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/120c81f641d42e05.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/362/120c81f641d42e05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf56615cf0be3fea.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/70/cf56615cf0be3fea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9cf3f0ac4ddac1d.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/f9cf3f0ac4ddac1d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b1878f4d3ada0d82.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/b1878f4d3ada0d82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c7629a5240dded65.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/c7629a5240dded65.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ba5004647b76489.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/362/2ba5004647b76489.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6163adc89c42fc0.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/e6163adc89c42fc0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/09e7c764db32d067.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/09e7c764db32d067.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07c06982bfe8291d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/362/07c06982bfe8291d.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Dzień dobry Agniesiu!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Witam cieplutko slodkie dziewczynki Kaprysie i Fionke:loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Słodziachno bawi sie Fionka rozkoszna jest :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Tulaski dla niej i oczywiście dla naszej kochanej Kaprysi :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Miłego dzionka zycze Wam dziewczynki Pozdrawiamy [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_102.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj Kasiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]przesyłam serdeczne pozdrowienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :Rose: [quote name='PositiveThought']witaj Aguś :loveu: Fionka cudna i bystra, widać, że mała pięknie się rozwija i zabawę uwielbia :loveu: co tam u Kapri, w porządku? ^^ pozdrawiamy :calus: PS. ja kiedys zboczeńca w parku spotkałam... masakra :shake:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Cze Be [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy](a kombinezon to gdzie?)[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000080]Mała idzie jak burza :grins: a z Kaprysią jest lepiej (tfu tfu) i chyba stał się cud, bo moja niunia nareszcie nabrała ciałka - tak naocznie i naręcznie wnioskuję, bo mi baterie w wadze łazienkowej padły i nie mam jak tego sprawdzić, a do kuchennej nijak nie mogę jej zapakować. Dziękuję za zainteresowanie :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000080][SIZE=2]Panowie w płaszczach...[/SIZE] proszę się leczyć![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Slodkosci Kochane z tej Twojej Fioneczki :loveu: Taka dzidzia mala ajj :loveu: ja tez kcem :loveu: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Daguś :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Myślę, że Oskarek nie miałby nic przeciwko powiększeniu rodziny[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :roll:
  23. [quote name='Magda_Miki'] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9877/p6070104po8.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7426/p6070105gp7.jpg[/IMG] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Bobmowe ujęcia :bigcool: Ależ ten mężczyzna jest fotogeniczny![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  24. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Dzień dobry Daguś[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :Cool!: [quote name='Daga_i_Oskar'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a tutaj kupiliśmy sobie pyszną rybeczkę z fryteczkami :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f7fc492429fe0983.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/f7fc492429fe0983.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Też bym zjadła takie pyszności... ale zgłodniałam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :sabber:
  25. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Dzień dobry w poniedziałek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Pozdrawiamy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [LEFT][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Optymistyczna sesja fotograficzna, bardzo słoneczna i soczyście zielona.[/COLOR][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/89923d6ac97b8013.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/75/89923d6ac97b8013.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7d006e5e1fa7b929.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/75/7d006e5e1fa7b929.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/957fa5d3c1447580.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/147/957fa5d3c1447580.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Kasiu, pisałaś kiedyś, że już niebawem zrezygnujesz z podklejania uszu, i jaka jest twoja dezycja, jeszcze będziesz walczyć? Dla mnie Mati i tak wygląda cudnie[/COLOR][/FONT][/I] :eek3: [/LEFT]
×
×
  • Create New...