-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja chyba tez muszem leciec... Troche pmp opracowac. :bye:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]A to już troszkę przyjemniejsze będzie :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]To papa kochane dziewczyny, miły był początek dnia dzięki Wam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :bye:
-
[quote name='Pegaza']o ile czas pozwoli:cool1: ja zawsze wracam:cool1: gorzej jak dogo zniknie co ja poczne wtedy:placz:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Niech pozwoli ten pan czas tobie do nas przyjść :evil_lol: Trzeba wierzyć, że nie zniknie, jak na razie nie ma tylko edycji postów... Miejmy nadzieję, na rychłe spotkanie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Pegaza']:thumbs: właśnie dobra Aguś lece posprzątac po psach i nie tylko...:mad: może do potem :p[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Bu... no to leć kochana, tylko wróć do nas[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
-
[quote name='Pegaza']taa i to jeszcze jaki:angryy: prawdopodobnie to ten sam co go na 48 godz.przypudłowałam pare latek temu akurat ja teraz nie miałam okazji go spotkac ale inna koleżanka wczoraj mi pisała w których miejscach przebywa, szykujemy mu znów niespodzianke:diabloti: a co se chwile posiedzi to odpocznie od tego latania z ( ):diabloti:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Tak trzymać Dario - przytrzasnąć ... choćby na trochę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :mad:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzieki dziewczynki. Boze, jak ja sie balam :-( Jeszcze przez jakis czas bedzie to ze mnie ulatywac. [quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Powolutku, powolutko i będzie dobrze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [quote name='Pegaza']dziękuje:calus: przydają się te pozytywne fluidy heh apropo spacerów właśnie nie moge za daleko sie wypuszczać w pole bo znów chodzi obnażony zbok jeden:mad:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]No żesz, feee[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :shake: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]padalec...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Pegaza']nie wiem Aga tak jakos siakoś nijakoś a co do sprzątania to zaraz znów się biore:angryy: dziennie to samo...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]To w takim razie przesyłam dużo dużo pozytywnych fluidów, ciepłych uścisków i dobrych myśli[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Soma i Pipi niech cię wyciągną na piękny relaksujący spacer.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dobry :) Wrocilam. Kochane moje, zdalam ten pieprzony cywil!!! 7 osob z grupy ma zaliczenie :shake: Przegiecie. [B][COLOR=darkred]Postaram sie przeleciec[/COLOR][/B] w galeryjce kilka ostatnich dni, w miare mozliwosci. Oj...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Anusia :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Jestem z ciebie dumna[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :Rose: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Fakt 7 osób to stanowczo przegięcie, ale cieszę się, że postarasz się...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Witaj Dario[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Poniedziałkowe zmęczenie czy po wielkim sprzątaniu jeszcze sił nie zregenerowałaś?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][COLOR=seagreen][SIZE=4][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Lori - dama w pościeli[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B]:loveu:[/B] [/SIZE][/COLOR][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=seagreen][IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Zdjcie001-2.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [B][I][SIZE=4][COLOR=#2e8b57][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj Martusiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]pozdrawiamy bardzo słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Tofficzek rośnie aż miło popatrzeć[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Pozdrawiamy w poniedziałek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Życzymy dużo uśmiechów i przyjemności.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='fidelek2'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ba19a5fdda2257c.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/4ba19a5fdda2257c.jpg[/IMG][/URL] Co za cudna zabawka? Z czego jest zrobiona? Pierwszy raz widzę taka piłeczkę...;) Witaj Agniesiu!!! Wyściskaj i ucałuj kochane mokre 2 nochalki :loveu: :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Pozdrawiamy słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Fionka leci z plecioną piłeczką z gumy (Trixie), bardzo się jej spodobała. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='marzenna79'][COLOR=darkorchid][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]Witajcie moje ukochane śliczności !!! :multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Wróciłam Agnisiu z długiego weekendu cała i zdrowa. :p[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Sukces naspacerowany :cool1:, napływany :p, wyspany ;), wypoczęty :cool3:, najedzony ;), zadowolony :lol:, a jego pańcia także :eviltong:.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Bardzo za Wami kochane tęskniłam... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Dziękuję Aga za wizyty u Sukcesa,[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][COLOR=darkorchid][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:buzi:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkorchid][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B] jesteś kochana.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Pozdrawiam moje cudne panienki Caprysię i Fionusię oraz ich wspaniałą pańcię. :Rose: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][COLOR=darkorchid][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:calus: [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Wszystkiego dobrego !!! Papa. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][COLOR=darkorchid][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:hand:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj moja Marzenko droga :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Cieszę się, że wyjazd nad jezioro Mausz był udany. Fotki na pewno będą cudne. Sukcesik pewnie jest przeszczęśliwy - nasz leśnik kochany. Dobrze, że i ty wypoczęłaś na łonie natury. Bardzo za Wami tęskniłam. Przesyłam tonę słodkich buziaków i ciepłych uścisków :calus: Dobrze, że już jesteście w Gdyni.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/186786b771bcfd33.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/362/186786b771bcfd33.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/40d2e8d2220fc058.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/40d2e8d2220fc058.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b33f0433f855a368.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/b33f0433f855a368.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0649790f03c888d9.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/70/0649790f03c888d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/15a725c620df8901.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/15a725c620df8901.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6c1d998bbdb2c304.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/6c1d998bbdb2c304.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ba19a5fdda2257c.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/4ba19a5fdda2257c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Yorkie']Witaj Agusiu! Trzeba sobie jakoś radzić w życiu :lol:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Arisek jest dzielnym mężczyzną i optymistą o każdej porze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]Szkoda, że tak wcześnie musiałaś wstać.[/COLOR][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Kasiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]pozdrawiam w poniedziałek i życzę udanego dzionka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5584/tnimg0409un2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3419/tnimg0411rg6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1438/tnimg0412np5.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Cudne zdjęcia Fidlaczka, kochany śpiący nochalek. I fryzurka niczego sobie :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Witaj Saro :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [COLOR=sienna][/COLOR] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Ciężka praca pana Arisa - smacznego :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6196/img1479lq8.jpg[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Niesamowity przystojniak z Maxa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :razz:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Doczekałam się[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :cunao: [IMG]http://images12.fotosik.pl/73/8cdea89b336f99c3.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/145/7041ede6f41cad3f.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/73/ac7bc7dab0074b1e.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Świetne zielone zdjęcia. Melcia skrada się jak prawdziwa kocica-tygrysica.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/73/8893ec90d31a12ab.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Hihihi...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :oops: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Ależ Melcia zadowolona...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Magda_Miki'] :evil_lol::evil_lol: Aga poznajesz? [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4013/p6070094xp3.jpg[/IMG] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Witaj Madziu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Oczywiście, że poznaję :megagrin: Cóż za piękne zdjęcie :sweetCyb: bardzo mi się podoba. Przesyłam tonę pozytywnych fluidów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dzień dobry :loveu: Pozdrawiamy niedzielnie[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8207/lupinepu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9376/gilkr1.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=Yellow][COLOR=Black][SIZE=2][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1716/gordekgryziptaykxdbx7.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] Słodki Gorgi pali faję :wink:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Witaj Kasiu :loveu: pozdrawiamy słonecznie i przesyłamy mizianko dla Matiego, żeby pazurek szybko był zdrowy. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/d5ff15d053a4d81a.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Witaj Saro [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/813.gif[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9420/img1427pv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5965/img1428ed7.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5386/img1438ld5.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Ariskowa sesja językowa - uśmiech w słońcu. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Witaj Madziu, świetne zdjęcia, uwielbiam twoje sesje fotograficzne[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8E5.gif[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/894/p6070019ds1.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5438/p6070046ej7.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8562/p6070131ut6.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4840/p6070020ah3.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9200/p6070047bi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5331/p6070018oz6.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Dzień dobry Daga [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F4.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Piękna sesja zamkowa, wspaniałe krajobrazy...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/902ebdf80b6f2160.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/902ebdf80b6f2160.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/55ff804734491cd3.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/55ff804734491cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/23151353674d37e4.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/23151353674d37e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/55c8665baa3d09f5.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/55c8665baa3d09f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a92d0854fdcca419.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/70/a92d0854fdcca419.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07fddeb256c131f6.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/07fddeb256c131f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ae6b1f802c056064.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/ae6b1f802c056064.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/36553e63a33bbdb6.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/36553e63a33bbdb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e248259713491c6f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/362/e248259713491c6f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/382ff0eebc492148.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/382ff0eebc492148.jpg[/IMG][/URL]