-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dzień doberek :loveu: w słoneczną niedzielę Pozdrawiamy rodzinkę przystojniaków i przesyłamy czułe mizianko dla kawalerów.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images12.fotosik.pl/51/d9b344a9ad51dd31.jpg[/IMG]
-
[quote name='MAREA SHAPIRO']OH TROCHE NAM SIE SCHODZI...WIEM... brak czasu totalny... z dwojga zlego zdecydowalam godzinke poswiecic Mielonce i pojsc pobiegac... we czwartek troszke popstrykalysmy i mamy kilka ktore swietnie sie na dogo nadaja... mam nadzieje dodac je w weekend..oh pozdrovka dla niekaprysnej Kaprylki! zuzy Nane i Madzi Mikuszonkowej!:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Niebawem weekend się skończy :bigcry:a tu fotek jak nie było, tak nie ma. Chcemy Melcię![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry Pozdrawiamy Wszystkich nas odwiedzających i życzymy udanej niedzieli. Beatko, Saro, Kasiu, Mareo, Daguś, Agatko, Madziu, Kamilko, Karolinko i Dario (masz super nowy bannerek) dwa ogonki przesyłają Wam radosne buziaki [/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/kissing.gif[/IMG][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/kissing.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I] Ps. Anusia trzymam kciuki. Ps. Szogunie znów cię nie ma! Ps. Marzenko pamiętam o tobie. Ps. Gosha odezwij się! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Magenta][SIZE=3][I]7 miesięcy to piękny wiek[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/830.gif[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/a68c8a33909df62a.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][I]Czy tam jest nasza nieodżałowana pani żyrafa? [/I][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://images12.fotosik.pl/69/bad7e44232967ebf.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/1557e7b18f1c42f6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/4619411d11707e66.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/3849924df3ae6f43.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/91396993801be0e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/a5dc7de1116eeed6.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/99640b71f89d9299.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/d7cd6ecbc11031c3.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/37ec122e3e7af09e.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/23de67be9b4e5e61.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/980668e58cbfff41.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']tylko tak mówisz.... :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]:bigcry:ale to ja mam zakaz wstępu... a mimo to cię lubię [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']nie... nie traktujesz mnie poważnie :obrazic:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]jak nie, jak tak [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:splat:
-
[quote name='PositiveThought']tam mnie się zebrało na wyznania... kocham też moją deskorolkę :loveu: i taniec kocham! i lody, których nie wolno...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I]i hulajnogę może[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-?
-
[FONT=Georgia]Rastuniu, tyle w tobie ciepła i dobroci... [/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ha, ja to Was koooocham :loveu:[/quote] :cunao::cunao::cunao:[FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]no dobra...[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='Yorkie']Witaj Agnieszko! Aha! Jednak tam jest Fionka :multi: Taka mała kuleczka, że aż jej nie widać :lol: [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]Cześć Saro, [/I][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]Mała pokazał kawałek brzuszka[/I][/COLOR][/FONT] :evil_lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]My Ciebie też Agusiu :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :oops: ... :mdleje: ... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']no to fajniusio :loveu: ja tu sobie patrzę, i patrzę, i stwierdzam, że jak dobrze pójdzie[bardzo dobrze nawet] to drugi ogonek mógłby być rodzeństwem Zuzkowej Bajki...[/quote] :sweetCyb::sweetCyb:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]:sweetCyb:jest tu nawet jego zdjęcie - to znak!!![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]dziękuję Agusiu,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]wiesz jak to baby ciekawskie sa i wszytsko muszą wiedzieć :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG]bardzo was lubię...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Bo... jak to ostatnio bywa, byle co powoduje na dogo niepotrzebne dyskusje i niesmaczne złośliwości - tylko dlatego nie pisałam, więc specjalnie dla Dagi i Beatki: Hebe Bukolika [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Moja siostra też nie lubi Londynu, sytuacja ją zmusiła i z ciężkim sercem opuściła piękne okolice Cardiff. Dla niej Londyn też jest zbyt duży, zbyt brudny i już zbyt polski, o braku morza nawet nie wspomnę... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Obecnie dziewczyny szaleją, każda ma swoją osobistą piszczącą zabawkę, Fionka morduje Kaczuszkę, a Capri zagryza Ptaśka... cóż za piękna muzyka dla moich uszu - ja uwielbiam odgłosy molestowanych zabawek i merdające radośnie ogonki [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Późne Dzień dobry [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Miłych chwil nad morzem przy ładnej pogodzie.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Moja siostra przez dwa lata pracowała w Cardiff i mieszkała w pobliskim Barry, a w maju tego roku przeprowadziła się do Londynu. Najbardziej tęskni za pięknymi widokami... [/I][/COLOR][/FONT] -
[quote name='PositiveThought']będę się starała, nie chcę mu zrobić krzywdy... [IMG]http://images12.fotosik.pl/68/191474d094be2e16.jpg[/IMG] one się chyba naprawdę w chowanego bawią :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Poważnie :megagrin: one się bawiły w chowanego, a później w berka.[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='Daga_i_Oskar']Cześć Agusiu :multi: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja również się cieszę, że mam dostęp do komputera i przede wszytskim do internetu, bo nie wiem co bym bez tego zrobiła hihi 3 m-ce bez zadnych wiadomosci, chyba bym zdziczała :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]O tak o Oskarciu myślę cały czas, a rodzice zdają mi relacje na bieżąco jak ten urwisek kochany się miewa :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Śliczne zdjęcia wstawiłaś, kurcze co dwa yorki to nie jeden hihi A powiedz, Fioneczka z rodowodem jest? Widzę, ze panienki się dogadują między soba? Kochane maszkiety :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Pozdrawiam Cię i Twoją gromadkę :loveu: :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Witaj Daguś :buzi: Między dziewczynami naprawdę nie jest źle, dziś mija drugi tydzień, gdy Fiona mieszka z nami. Mała ma jedną dziarę i TZ się śmiał, że ma koleżankę z dobrym gustem, on też ma dziary, więc stan0wią dobraną parę :stupid: hihihi. [/I][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://images12.fotosik.pl/68/191474d094be2e16.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/e15d20906d26527a.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/68/ac2c1847dfe739da.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/68/2a5f93ec20f2afa5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/361/87bdc78658b4e2b4.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/5af8f5bd580c8bce.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/1e79837ffbcf7568.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/40dde77a165df500.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/1ec6c32a75ace2cd.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']goudą, edamskim? :hmmmm: nie wiedziałam, że opieka nad telefonem jest taaaka pracochłonna...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Można się zdziwić[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :question: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Wierzę w ciebie, na pewno poradzisz sobie na szóstkę! Pamiętaj, żeby ser kroić w kwadraty 1*1cm.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ojej, czesać go często? :hmmmm: i co z żarciem?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Czesać grzebieniem, karmić wyłącznie żółtym serem[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
-
[quote name='fidelek2']Z jednej strony to fajnie mieć tak całkowicie zasłonięty balkon, ale przy dzieciach i psiurkach to jednak wolałabym mieć szczebelki albo cuś podobnego :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Przegięcie w każdą stronę nie jest dobre, przydałoby się coś po środku. Przyznam, że ja bym chciała mieć całkowicie zasłonięty bok od sąsiada, bo to krępujące - kawałek szkła (a balkony mamy na jednej wielkiej podlodze, tylko przedzielone szkłem) a szparki do patrzenia na ulicę są bardzo przydatne, Capri czasem sobie siedzi i zerka na świat :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']jak już dojdę, co i jak, to oczywiście ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Tylko go na spacer nie wyprowadzaj, to nie pies to telefon, i nie kąp go pod prysznicem - on woli w umywalce w kuchni popluskać się w płynie do naczyń :grins:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
:oops::oops::oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Ano... i to wieczne potykanie się o wszystko, teraz jeszcze o małą Fionę, bo włazi pod nogi albo łapie za stopy. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']Wiesz Aguś...na początku to i może było prywatne ale teraz to musiał się nim dzielić z Łukaszkiem :loveu: Jak Oni będą patrzyli na podwórko przez grubą, [B]brązową blachę[/B]? :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I]Fakt... w końcu to przyjaciele[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I]U nas balustrady są szklane - zero intymności.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]