Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anetka83']już zaczyna się bawić ale nie z zabawkami tylko z nami:) wskakuje na łózko zaczyna podgryzać wywraca sie na plecy a na spacerku ucieka i chce żeby ją gonic :) jest cudowna:)[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Widać, że to cudowna niunia, o wspaniałym charakterze. Nie straciła wiary w ludzką dobroć[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi:
  2. [quote name='Anetka83']a tu z piłeczką: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/nuka/miga.jpg[/IMG] chociaż tak naprawdę nie wie jeszcze jak się bawić zabaweczkami ale powolutku się wszystkiego nauczy:)[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dokładnie, małe słoneczko jeszcze będzie szaleć[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :thumbs: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]pozna smak zabawy, miłości i pieszczot bez końca.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  3. [quote name='Magda_Miki']Czasami mam ochotę napisać do samego Admina o usunięcie tego Off'a:diabloti: Takie głupoty, że hej![/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Pod zgrabnym tytułem... kryje się niespodzianka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :roll: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Wysyłam kolejną tonę pozytywnych fluidów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]i mizianko dla Mikiego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
  4. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Jest przepiękna :loveu: i widać szczęście w jej oczach :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  5. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]Tak, wszystko czytałam i decyzja mi się podoba. Może na yorkach drugi off się zakończy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :roll:
  6. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Dzień dobry Kasiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Mati w pełni szczęścia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/30a41c011e3c2154.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/155/30a41c011e3c2154.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Jutro Mati na pewno podbije kolejne serce[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :razz:
  7. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Te kwiatki już na zawsze zostaną dla mnie "smalinoskami" z ukochanego babcinego ogrodu, aż obudziły się we mnie najpiękniejsze wspomnienia...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://imageshack.us/"][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9840/tn3pv1.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/URL]
  8. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Witaj Madziu :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Latający nielot[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6145/p6070122zl0.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Madziu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#8b0000]trzymamy za ciebie kciuki! Mizianko dla chorej świneczki.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  9. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Masz rację, czasem to nawet świętemu mogą puścić nerwy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Capri (niecałe 2 latka) waga 2,40 kg [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Fiona (10 tygodni) waga 1.30 kg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  10. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Vici, na głupotę nie ma lekarstwa, jedyne co można zrobić to spróbować się nie przejmować, nie ciebie jedną spotykają niewybredne komentarze pod adresem psiaka, ale czy nie lepiej przyjść na dogo, choćby na offie opowiedzieć o tym, a nie atakować wszystkich innych za karę. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Miałam malutką niunię, a obecnie mam większe kluski, i za każdym razem spotykałam się ze uszczypliwością ludzi, nie ma zmiłuj - zawsze znajdzie się ktoś, kto musi podzielić się swoją wszechstronną wiedzą i palnąć przykrość prosto w oczy. Wcale nie musimy być tacy sami i teraz atakować wszystkich właścicieli yorków na forum.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  11. [FONT=Georgia]Melusiu[/FONT] [FONT=Georgia]Myślę, że cały Tęczowy Most trzyma kciuki za Dżekusia i mu kibicuje, my też jesteśmy z Wami. [/FONT]
  12. [FONT=Georgia]Serce drży na wspomnienie ostatnich wspólnych chwil.[/FONT] [FONT=Georgia]Czas nie zdoła ich zatrzeć...[/FONT] [FONT=Georgia]Raptusku[/FONT]
  13. [quote name='Vici i Jeannie']nie widzialam tych postow, ale o nich myszlę jeszcze gorzej:cool1: dziewczyny, ja mowię to, co myslę:cool1: to jest o wiele lepiej, niz myszlec, ze [B]ten piesek jest ohydny[/B], ale dla oczy napisac, ze och jaki on milutki, ladniutki itd.:shake: lepiej prawda w oczy niz slodkie klamstwa:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred][I]Cóż za słownictwo, chciałoby się powiedzieć, że świat schodzi na psy, ale to dla nich byłaby obraza. Z zasady nie uczestniczę w pyskówkach, ale tego to już nie da się wytrzymać w ciszy. Proszę, postaraj się skrupulatniej dopierać przymiotniki.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Georgia][I][COLOR=darkred](ohydny czyli budzący wstręt)[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Ach, wiesz przez ten cywil i reszte zaliczen, to nawet nie bylo kiedy o fotkach myslec. Postaram sie nadrobic zaleglosci ;) A teraz lecem, pouczyc sie i do szkoly :angryy: :buzi:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Anusia, to ty dziś jeszcze jedziesz?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  15. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Anusia, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]musisz obowiązkowo zrobić nowe foty - obowiązkowo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :laugh2_2: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Alicja jest przepiękna, cudne ma oczęta i kokardka bardzo pysiowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :thumbs:
  16. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Fiona zaczęła się wysrebrzać, najnowszy włos na długości 5mm jest już jasny - dziewczynka siwieje[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :megagrin: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2baad7978214a228.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/151/2baad7978214a228.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec77074d64161aeb.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/151/ec77074d64161aeb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3bb939ac679e6fd6.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/3bb939ac679e6fd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/391f17bf7988504f.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/151/391f17bf7988504f.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Hi hi, Agus. I nie wiem co mam powiedziec :oops:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Nic nie mów, ale pokaż Alicję[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :modla:
  18. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry Anusiu :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]powtórzę się - uwielbiam twoje analizy :sweetCyb: jestem w nich zakochana bez pamięci[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
  19. [FONT=Georgia]Aga :loveu: [/FONT] [FONT=Georgia]super, że piszesz wszystko czytelnie, w razie potrzeby będzie można działać[/FONT] :loveu: [FONT=Georgia]Mam nadzieję, że pieniądze z konta AFNu uda się wydobyć bez dużych opóźnień. Ja (niestety) jestem po większych zakupach i przez najbliższe dwa miesiące nie mam szans na faktury.[/FONT]
  20. [FONT=Georgia]Chciałam złożyć Tobie życzenia urodzinowe spóźnione, ale pełne ciepła i zostawić tu dobre słowo. Chociaż mam wrażenie, że i tak wszystko staje się niezręczne w obliczu tęsknoty, którą nosisz w sobie. [/FONT]
  21. [quote name='PositiveThought']aa, już nic nie mówię i idę jeść/spać/pakować się. paa :calus:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][I]pa dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy[/I][/COLOR][/FONT] :sleep2:
  22. [quote name='PositiveThought']nigdy na wycieczkach klasowych nie byłyście? [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]Ach, kiedy to było... mówię oczywiście wyłącznie o sobie :hmmmm: dawno dawno temu...[/I][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='PositiveThought']buu, tam część męska od damskiej placem oddzielona, przejść po trawniku będzie trzeba, a w nocy rosa jest...[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]Beatko, a co tobie po główce chodzi? [/I][/COLOR][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Jesoooo jeszcze narzeka! Dobrze ze jest jakas meska czesc. A poza tym to dlaczego zakladasz, ze to TY masz lazic przez rose???[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]Anusiu trafne spostrzeżenie! Jak zawsze... [/I][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']A zreszta, niech korzysta z zycia poki moze... Lecem bazarek oblookac :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Zobacz zobacz bazarek, ciekawe jak Be będzie korzystać...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Trzęsacz, wypuszcza... Jeny jak to razem brzmi :-o[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]noo, ja nie wiem co o tym myśleć...[/I][/COLOR][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]Ps. Na bazaru są mini szelki i puszka Royala na karmę. [/I][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...