Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Mati w letnim męskim wydaniu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [IMG]http://images11.fotosik.pl/79/12766c14572cdfe8.jpg[/IMG]
  2. [quote name='fidelek2']Przydałyby sie takie gumowe rozciągliwe rynce, co nie? :p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]:evil_lol: przydałyby się, w zapasie nawet ze dwie pary [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Asia&Misia']Witam :loveu: I pozdrawiam Śliczniusie Słodziusie pieseczki :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Dziękujemy za miłe słowa. Dziewczynki przesyłają pozdrowienia[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [COLOR=Magenta][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I] ---------------------------------- [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wink/397D.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Szogunie, do raportu - gdzie ty się znów tyle czasu podziewasz dziewczyno? Anusia, żyjesz?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']Z tym językiem to się trochę namęczyłam...chiba ze 30 zdjęć zrobiaąm zanim wyszło TO COŚ :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Ale jak już wyszło... to Mega Różowa Bomba [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20teas/56BE7A7.gif[/IMG]
  4. [quote name='fidelek2']Niech ino poczuje jakiś ekstra zapaszek dochodzący z trawy to łaskotki pójdą w dal...:diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]... a ja nogi pogubię[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]jedna noga będzie ścigać Kapryśkę, a druga Fionkę, głowę zostawię w domu, hihihi [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='fidelek2']Wychodzisz juz z Fionka na spacery? :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Od dziś już Fionka tupta po chodniku, trawa na razie nie jest fajna, bo łaskocze w poduszki :evil_lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Zdjęcie języczka - pierwsza klasa i to uszate również rewelacja[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb:
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Upały są niemiłosierne :shake: chwila orzeźwienia była cudna, choć krótka[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Nawet psy odżyły po deszczu, bo tak leżały w domu jak śnięte ryby.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='Pegaza']:calus: Witam Agusie panienki Capri i Fionke:loveu: miłego popołudnia:p trzymać będe[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/3156.gif[/IMG] Be dawaj te foty:cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Halo Dario, zdjęcia dziewczynek są super[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [quote name='fidelek2']Hej Agnieszko :lol: Co u Was? Jak mija sobota? Wyściskaj kochane dziewuszki i ucałuj w te mokre nochalki :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Witaj Kasiu :loveu: Dziś nareszcie doczekałam się deszczu, aż miło było zmoknąć :p[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']heloł :cool1: głupi dzień dziś miałam. a teraz z Dusiakiem idziemy na urodzinki. pozdrawiamy cieplutko :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Cze Be :multi: ciekawe co oznacza u ciebie przymiotnik - głupi dzień :razz: Wesołego balowania.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='agusiazet']No, niestety na razie nic z tego. Musimy poczekać! [FONT=Georgia]Co się dziś stało?[/FONT]
  10. [quote name='Nadia86']zebym nic nie robila i przyszla za tydzien do kontoli zeby zobaczyl czy guz maleje czy nie[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Popieram [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:thumbs:
  11. [FONT=Georgia]Psotunia, najsłodsze piękności tęczowe... [/FONT] [FONT=Georgia]Szajbusku, proszę - tylko nie płacz.[/FONT]
  12. [FONT=Georgia]Ernusiu, pamiętamy o tobie w kolejną sobotę...[/FONT]
  13. [FONT=Georgia]Maksi, od dziś będzie już tylko lepiej[/FONT] :happy1: [FONT=Georgia]Powodzenia.[/FONT]
  14. [quote name='Nadia86']No to jak w koncu z tym rozcieraniem..rozcierac czy nie rozcierac????[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Podtrzymuję swoją wersję - nie masować. Zauważyłam, że u mojej małej już guz zaczął zanikać. A twój vet co powiedział konkretnego?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dobrze, że bywają szczęśliwe zakończenia. Edna troszkę wydoroślała, ciekawe jak miewa się jej temperament? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Jak dla mnie to super działeczka, zadbana, zielona - tylko korzystać[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]Uciekam, Madziu kolorowych snów, pa[/I][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Naprawdę niezły bajer - jeszcze jeszcze [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  18. [quote name='Magda_Miki']I prawidłowo! Ale nie wiem czy będę we wtorek:placz: To co z działką? Gdzie pokazać? A może nie chcecie?:cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dawaj dawaj[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] ino migusiem[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Oj... Cinszko bydzie. Jak bede spadc to pozegnam sie tylko u Was, nie chce mi sie wszedzie pisac.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Dobranoc Anusiu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']ja się już chyba żegnam... chrapuchrapchrapchraaaap[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Dobranoc Beatko, jutro zdjęcia pokażesz - obowiązkowo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Śpijcie słodko [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Palemka booska, nie umywa się do tej warszawskiej sztucznej [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz: [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9558/p6080142rs7.jpg[/IMG]
  21. [quote name='PositiveThought']Anusiu, ależ Ty myśląca dziś... ja wręcz przeciwnie, bo po Aviomarinie. weź sobie jutro na karny, to jak im tam zemdlejesz to ten. polecam... ano nie, wszwerz :grins: ale z moim wzrostem to bym się i na półmetrowym wyspała...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] Beatka jakaś taka zmordowana, wymęczona - pewnie bieganiem po rosie[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Zaiste jest to jakies pocieszenie.[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/31315.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]łoczywiście, że tak[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='PositiveThought']też bym chciała, tak jak księżniczka Fionka się wyłożyć na swym posłaniu... a moje łóżko ma tylko pół metra.[/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]wzdłuż? o rany...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Ha ha ha. [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:PTtzNFe8iU-T_M:http://www.kapownik.pl/images/ikony/gwiazdka-main.gif[/IMG] Ja tylko na chwilke. Jutro karne a nic nie umiem. Nie moge sie skupic na niczym innym jak tylko na sluchaniu [URL="http://teledyski.onet.pl/10172,2274380,teledyski.html"]TEGO[/URL] i mysleniu, mysleniu, mysleniu. Chyba troszke mi sie zycie zmienia, ale nie wiem do konca. Wiem ze jutro piekna porazka bedzie.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Aaa karne, porażka - nie widzę jej w gwiazdach[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']zdazylam jeszcze???[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Witaj moja gwiazdo [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
×
×
  • Create New...