-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='PositiveThought']no niby... ale obok jest ulica Jasia i Małgosi, więc Baba Jaga niedaleko :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Beatko, coś ty wczoraj piła :hmmmm: to raczej nie było kakao...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']za pola, łąki, lasy... tam był taki Ulic Kubusia Puchatka.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]To powinno być bajkowo, miło i różowo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Be, gdzieś ty polazła wczoraj, że takiego doła przyniosłaś?![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Pegaza']Aga a mi przypomniałaś z tym praniem że dwie bluzki są zamoczone:roll: chyba też skocze do łazienki a przecież Fionka miała taki fajny domeczek z budką nie podobał jej się, że teraz ma nowy? Atka będzie będzie przesyłam Ci pozytywy naładowane dobrą energią[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Hihi - łazienka wita :cool1: Fionka namiętnie wędrowała do budki Kaprysi i trzeba było natychmiast zareagować, żeby Kaprysia nie cierpiała na bezdomność wtórną. Mała budka służy teraz do szalonych zabaw, jak dziewczyny się ganiają to mała do niej się chowa, a Capri łapką ją zaprasza do dalszej zabawy. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']mam taką nadzieję :cool3: ciekawe, jak karne Anusi... :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Mam nadzieję, że do przodu - może jak dziś wróci i będzie miała jeszcze siłę to się do nas odezwie.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']powiedz powiedz, bo muszę sama w to uwierzyć... po takim dniu nic nie przychodzi łatwo.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I] To mówię: dziś będzie o niebo lepiej, a nawet o dwa - tak tak tak[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/3156.gif[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']jeszcze powiedz, że dziś będzie lepiej :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]A mam powiedzieć czy nie? Jeszcze mnie pobijesz, aj aj :errrr: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Oj Be, przykro mi, że wczoraj było aż tak źle :calus:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]W domu zawsze jest coś do zrobienia, i jakby się chciało, to by się pewnie jeszcze więcej rzeczy do zrobienia przypomniało[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Fionka oczywiście szybko dorobiła się nowego M1 - ciężko pracowała na nowy dom :wink: [IMG]http://images11.fotosik.pl/81/6040e173cb29ecce.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/49d89977498989ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/75df81ccc15eacab.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dzień dobry :loveu: zostawiamy słoneczne pozdrowienia i życzymy udanej niedzieli.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Asia&Misia']Dzień dobrerek ^^ Fajniutkie focie :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Witaj :bigcool: Pięknie dziękujemy za komplement. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']lepiej nie mówić :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]:crazyeye: rany - ale miałaś przechlapany dzień...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Witaj Dario :Rose: to chyba mi się pomyliło, bo gdzieś czytałam, że w tygodniu miałaś mycie okien po remoncie :oops: Ach - gotowanie, ja czekam aż się dziś wszystko samo ugotuje, ale zrobiłam pranie :roll: Z młodymi ziemniakami to zawsze niewiadoma, bo mogą się rozgotować, ale wcale nie muszą :wink: oby twoje były grzeczne :thumbs: Na spacerze Fionka póki co zainteresowana jest jedynie grzecznym podążaniem za moimi stopami i ogonem Capri :saint1: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Be, a impreza jak?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/3155.gif[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I]Przykro mi Madziu, kochana świneczka już nie cierpi za TM. :candle: [/I][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']dzień dobry :cool1: Fioncia już spacerkuje, no proszę :cool3: a kaktusiki masz piękne :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Jest Be :sweetCyb: Dziękuję :cunao:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='nadzieja']WItajcie:) Avi chodzi w siateczkowym ubranku, aby nie brudzil sobie wlosa. Ubranko sama uszylam:) Alf jest ostrzzyony na "jezyka prawie". Radzimy sobie. Trzymajcieza mnie kciuki dzis o 17.00. samopoczucie rozne. wyniki nienajlepsze niestety. ale prsacuje nad nowymi fotkami w krotce je tu umieszcze:)) pozdrawiamy[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dziś o 17-ej - a co będzie o godzinie W?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia]Dżeki w pełni zdrowia biega po tęczowej łące...[/FONT] [FONT=Georgia] Odejście przyjaciela sprawia ból, w naszych sercach pozostaje smutek. [/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B][I]Dzień doberek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/88A.gif[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7246/p6080161jk1.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][I]Madziu, widziałam, że znów pisałaś na offie - jestem przerażona wypowiedziami miłośników zwierząt, nienawiść to społeczna choroba bardzo rozprzestrzeniona.[/I][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/136/4a88a579f9c074db.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/458fd7b7a5018f41.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/6cfd2d92e14461f2.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][I]Witaj Nadziejo [/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkOrchid] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/893.gif[/IMG] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][I] co u ciebie słychać? Jak upały znoszą dzielny Avi i dostojny Alf?[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Zakwitły kaktusy [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/15.gif[/IMG] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/6bbbec3c6d78dd17.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/8bb4d139d5ff48ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/eea43a6626a0e436.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/81/7241502b853a8451.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/31176622e68e6630.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Fiona wita śniadaniowo - zabawowo :laugh2_2: [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/3e266fa140a2ecf6.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/d354c39e7ce99e66.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/e5477764b9fe2b11.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/fdb2030a9df97fdb.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/81/748d48720aad3fdd.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/12a1e8e6f69fccc9.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/7f9d5c6992e4b068.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/ea044fddf5ef66a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/05e76673fa602ea6.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/cd39564fc9c9cd99.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/2f8e0f4ca3b61fe5.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia]Dla moich dwóch tęczowych miłości [/FONT]
-
[FONT=Georgia]Przynajmniej Maksi dostała całusa w nochalka :calus:[/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]:sweetCyb:rewelacja[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images11.fotosik.pl/76/f3b931291fd2f6ce.jpg[/IMG]