-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']Superancko :multi: Mama dziś jedzie opracować budowę komina .. :cool1: Powiedziałam, żeby duży zrobiła co by gwiazdor się zmieścił :loveu: :evil_lol:[/quote] :x-mas: ... z wielkim worem [COLOR=lightblue]prezentów[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] Grozisz mi?? :nono::evil_lol:[/quote] :obrazic: Myślalam, że będziesz uradowana z faktu, że się zapowiedziałam z wizytą na środę...
-
Goopie posty znów skaczą jak szalone, wieczorne wariactwo :stupid: Zmykam, pa :sleep2: Ps. Jutro tu wrócę :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']byle do wiosny Aguś :lol:[/quote] Z lataniem? :evil_lol: łoj hihihi
-
[quote name='Mała Rita']tak, tak zgadzam się z Aga :loveu: :cool3:[/quote] ... bo dobrze mówię :grins:
-
[quote name='Mała Rita'] ja jutro do pracy po 2 tygodniowym zwolnieniu... coś stresuje sie... :cool1:[/quote] Będzie dobrze :calus: duchowo będziemy z tobą!
-
[quote name='tigrunia']No .. śliczny filmik będzie :loveu:[/quote] Bardzo ci dziękuję, w takim razie muszę się poważnie nad nim zastanowić, wszak mogą to być moje ostatnie chwile po tej stronie tęczy :roll: Jakby nie było stan surowy zamknięty stał się faktem. Jutro ostatnie gąsiory, dokończenie obróbki rynien i okien. W najgorszym wypadku w piątek żegnamy ekipę dachową.
-
2Be czekaj grzecznie Asia zaraz ci znajdzie coś idealnego :loveu: Dziewczyna ma smykałkę do wyszukiwania fajowych rzeczy.
-
[quote name='tigrunia']To mogło by być fajne widowisko :evil_lol: To może zamiast fotek poprosimy filma-lepszy efekt będzie :diabloti:[/quote] Znaczy się z tego lotu łabędziego na dziób, prosto w glinę?
-
[quote name='tigrunia']Zamszowe przemokną :cool1: Zresztą no Asia pomyśl Ty .. w obcasach w góry ?? :evil_lol:[/quote] A co zakazu ustawowego nie ma :megagrin:
-
[quote name='tigrunia']Jak to zastój ? :crazyeye: Na nowym dachu im zrób :evil_lol:[/quote] :megagrin: tia... i zaraz będzie wielkie bum... bo zlecę z hukiem niczym parkujący łabędź na jeziorze
-
[quote name='Mała Rita']kosteczkę :loveu: a obok łokieć dawida :evil_lol: w ogóle remont w pełni,[B] łóżko na środku pokoju[/B] :evil_lol:[/quote] Dobra myśl :megagrin:
-
Ooo szybko się uczysz :loveu: A Fidek memła sobie coś smacznego :p
-
[quote name='tigrunia'] Ja jestem codziennie ale jak nikogo nie ma to co ? Do siebie mam gadać ? :niewiem:[/quote] A niby dlaczego nie? :evil_lol:
-
[url]http://images26.fotosik.pl/301/b5f0c9c90b93dd46med.jpg[/url] Maruś wygląda powalająco !!! :mdleje: I jakie spojrzenie namiętne :razz: [url]http://images38.fotosik.pl/37/90a4e6f0e3160146.jpg[/url] Ależ mnie ta fotka rozbawiała, jest rewelacyjna :roflt: Hektor niczym panna młoda czeka niecierpliwie na swego kawalera...
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER] [I][COLOR=navy]Cześć Aguś:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Modela trzeba nabierać zeby wogóle spojrzał łaskawie w obiektyw[/COLOR][/I] [/CENTER] [/quote] O takiego wystrzałowego dżentelmena to trzeba zabiegać... :thumbs:
-
[quote name='Mała Rita']jejku nareszcie jesteś :loveu: kurde żadnego ludzia przez tyle czasu :shake: a ja czekam i czekam :placz:[/quote] :evil_lol: czyżby zakupy świąteczne?
-
[quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Gdzie Wy się podziewacie????? Ja tu siedze i siedze a nikogo nie ma :shake:[/quote] Ni huhu... normalnie jakby na wyspie bezludnej :roll:
-
[quote name='Zuza96']Hihi :diabloti: Zupełnie nie mamy fotek :shake:[/quote] :evil_lol: Nie nie nie, to ja nie mam fotek, a ty masz :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita'][B]Aguś [/B]nareszcie wziełam instrukcje od sonki dawida i się uczę :loveu: cze Wszystkim :multi: jutro do roboty po 2 tygodniach ide :placz:[/quote] Dobrze ci idzie :loveu: To będzie ciężki dzień...
-
[quote name='Pegaza']jarzynową tylko bo mam ciezka noc za soba.. jestem chora i Pipi tez chora..[/quote] Ojoj, biedactwa, co wam jest?
-
[quote name='Mała Rita']kurde posty tak przeskakują ze ja juz nie kumam :shake:[/quote] Ogólnie mówiąc - MASAKRA ... jak pijane zające w kapuście :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']W tym tygodniu mam wolne od sztalug :eviltong:[/quote] Oooo, to zatęsknisz... mocno oj mocno :evil_lol: za tym sprzętem
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: poka Niuńki :loveu:[/quote] Cześć Asiu :p Nie mam fotek, nastąpił zastój na planie zdjęciowym :evil_lol: