Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Jak wypadła wizyta, sunia będzie miała tam swój domek? Noreczko, niech i tobie się poszczęści... :santagri: Życzymy dobrych i ciepłych Świąt :tree1:
  2. Kochane moje czekam na was...
  3. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]bardzo śmieszne B wiesz ?:obrazic:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Ooo, fąfel świąteczny :evil_lol:
  4. Cię proszę bardzo: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/araldo.gif[/IMG] [COLOR=lightblue]hihihi[/COLOR] Cudne fotki! I ładne życzenia, dziękujemy.
  5. [quote name='Magda'] Ludzie, przez chwilkę miałam multicytat!! Nie wierzę![/quote] Podziel się :loveu:
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img508.imageshack.us/img508/1264/dsc00205kv8.jpg[/url] Pan Mokradełko :wink:
  7. [quote name='Magda']Jak już wcześniej wspominałam wszystko jest pochowane i nie mam jak zrobić zdjęć:placz: No co... jeszcze Ty mnie dobijasz! [/quote] Co ty do mnie mówisz, że jak, że fotek brak i jedzenia na monitorze nie będzie? Rogalika tyż niet? :grab: kuniec świata... Madzia, pod wpływem byłaś, czy jak? :evil_lol:
  8. I tak źle, i tak niedobrze...tym bardziej, że to taka wyjątkowa sunia.
  9. [quote name='Kasia']a da się żyć, da! :p chciałam dzis po pracy iść po prezenty ale za oknem normalnie tragedia - ulewa z wiatrami i świstami :crazyeye:[/quote] U nas lało jak z cebra, teraz się przejaśnia, tylko nie wiem na jak długo :roll: Byłam dziś na zakupach, kupiłam sobie małe mleko do kawy :evil_lol: jeszcze na jutro mi zostanie, a jutro mam wigilię o 12.00-ej, może ktoś przemówi ludzkim głosem :megagrin:
  10. [quote name='Magda']Cześć! Widzę, że przygotowania idą pełną parą:eviltong: W tym roku chyba obędzie się bez zdjęć potraw, nie? Aguś jak tam?:diabloti: [/quote] Bez zdjęć? Nie może być :shake: :placz:
  11. [quote name='Magda']Mamy zrobione i udekorowane pierniczki, zamrożony makowiec, zrobione rożki w czekoladzie i wczoraj do zamrażarki trafiły uszka. [/quote] I co, i co... nic z tego nie zobaczę? Coś ty Mikiemu zrobiła! :evil_lol: Ps. Fajny kolor podłogi.
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: Całuśna Zuza :razz: Co od kumpla dostałaś? Pozdrawiamy Saro :multi: Cześć Władka :-o rany, nie zapomniałaś jak się pisze, to miło ;) hihihi Mamy stan surowy zamknięty. [quote name='Kasia']cze Aga :loveu: choinka ubrana? przenty spakowane? :lol: u mnie nic nie zrobione, ani jeden prezent nie kupiony, nic nie ugotowane i okna w dalszym ciagu nie umyte (:evil_lol:) i na dodatek jeszcze jutro do pracy...[/quote] Cześć Kasiu, ... i żyć się da, prawda? :grins: Okien nie myję na święta, bo sensu nie widzę, prezenty w listopadzie kupiłam, Tomek trochę posprząta i począwszy od dzisiejszego wieczora będziemy sobie smakowitości gotować...
  13. [quote name='supergoga']W każdym razie domek jest poszukiwany pilnie. Naprawdę - pies ideał.[/quote] Norcia szuka domu... Jak samopoczucie po sterylce? Jest szansa, by sąsiedzi pokochali małą?
  14. [quote name='Pegaza']Za 1400:multi: cze Aga kuli nie ma i nie bedzie m-a wieszac sie jej nie chce:roll:[/quote] Dobry Dario :loveu: A tak mi sie kula marzyła... :obrazic:[COLOR=lightblue]niegrzeczny...[/COLOR]
  15. [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Marzenko, Marto - dziękuję[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] :Rose:
  16. [quote name='ewa2909'] Ja już na długim zimowo-świątecznym urlopiku:eviltong: I mam lenia,nic mi sie nie chce.:evil_lol:[/quote] Ewo, bo to zaraźliwe jest, bardzo bardzo...
  17. [quote name='madziasto4']Czesc Agulińska, Fijona urocza :megagrin:[/quote] Cze Madziu :grins: Noo urocza, właśnie rzuca wielkim frędzlem na prawo i lewo, do tego warczy groźnie, strach się bać.
  18. Noreczko, podbiłaś serca :p Ciekawe co z tego wyjdzie...
  19. 2 tygodnie błogiego lenistwa... toż to niczym w raju... Ewuś, fajny wypoczynek od pracy.
  20. [quote name='Mała Rita']otoz to :evil_lol: jeszcze nie jedne swieta przede mna :evil_lol:[/quote] Dokładnie, i cóż te jedne mają za znaczenie wobec wieczności :roll: phi
  21. [quote name='tigrunia']Ja nie .. już dawno edukację skończyłam :p Biedny renifer :shake: Daliście mu chociaż znieczulenie ? :roll:[/quote] Słodkie to wyznanie było :evil_lol: Nie pamiętam, czy było w pakiecie... NFZ raczej nie rozpieszcza
  22. [quote name='Mała Rita']biedny :-([/quote] Za błędy trzeba płacić.
  23. [quote name='Mała Rita']a co mu sie w ogole stalo?[/quote] Chyba źle spojrzał na Kapryśkę i to był błąd :roll:
×
×
  • Create New...