-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Ciekawe co będzie, gdy Mati zechce zamieszkać w klatce przyjaciela? :evil_lol:
-
Cześć Saruś, witaj Kasiu :loveu::loveu: pozdrawiamy [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz025-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz026-1.jpg[/IMG]
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że w nowym domku jest zrozumienie i cierpliwość. -
[quote name='rita60'][COLOR=Red][B][SIZE=3]Dziewczyny wypijcie toast za zdrowie mojej wnuczki lub wnusia:multi::multi::multi: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG] [SIZE=2]Kocham ta Fasolke i corcie:calus:[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][/quote] Takie bąbelki chętnie wypiję za zdrowie Fasolki! No to zdrówko!
-
[quote name='Mała Rita']Tak oficjalnie to dzisiaj gdy uslyszalam bicie serduszka :loveu: no a pierwsze przypuszczenia pojawily sie z trzy tygodnie temu :)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/152pregnent.gif[/IMG][COLOR=PaleTurquoise] [COLOR=DarkOrchid][COLOR=Magenta]Jeszcze raz gratulacje dla tatusia i mamusi[/COLOR] :grins:[/COLOR] [/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']Babcia Małgosia w szoku :crazyeye:[/quote] Oj :evil_lol:
-
Pozdrowienia dla Babci Małgosi :loveu:
-
Kosz kwiatów dla mamuśki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/892.gif[/IMG]
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Widzisz, ja to wszystko niby wiem, ale to nie zmienia faktu że jest mi źle. Ale wierzę, że bęzie dobrze. Tyle że tymczas u nas na razie odpadl - Agula już nie chce. Mówi że już nie da rady. Rozumiem.[/quote] Nie dziwię się :shake: Rozum to jedno, a uczucia i serce to zupełnie inna bajka. -
Kati super wygląda w słonecznej zimowej aurze :loveu:
-
[url]http://img293.imageshack.us/img293/1791/dsc00399pw6.jpg[/url] Niesamowicie smakowite klocki :evil_lol: Dawaj Ewuś, jeszcze jeszcze!
-
[quote name='Mała Rita'] [COLOR=Black]Niesamowite uczucie :loveu: widzialam 16mm fasolke i slyszalam bicie serduszka :loveu:[/COLOR][/quote] :Cool!: pięknie
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gosiu, znalazłaś jej dobry kochający domek, dałaś jej nowe lepsze życie. Nie możesz tak pisać o sobie, jest zupełnie odwrotnie. :calus: Czekamy na wieści z nowego domku. Będzie można liczyć na wiadomości i fotki z nowego domku Norci? -
[quote name='Mała Rita']dziękuje :oops: [COLOR=PaleTurquoise]jaki plan Aguś??? :cool3:[/COLOR][/quote] [COLOR=LightBlue]Ano, kiedyś tam... pisałaś...[/COLOR] :Rose:
-
Lśniące kluski, słodziaki :sweetCyb: cóż za pięknoty !!!
-
[quote name='Mała Rita'] [B][COLOR=Red]Otóż chciałam podzielić się z Wami wiadomością, że będziemy mieć z Dawidem DZIDZIUSIA[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :calus: Czyli plan się udał :sweetCyb: Gratulacje!
-
[quote name='Mała Rita']Chłopaki na wygnaniu, jeden u jednej babci, drugi u drugiej :evil_lol:[/quote] Kiedy jest planowany wielki powrót?
-
[quote name='ewa2909']Ja dzisiaj bylam w odwiedzinkach w hodowlii "IWON"mam troszke foteczek.Chcecie zobaczyc tygodniowe yoreczki?????????[/quote] Chcemy bardzo :shiny: pokazuj Ewuś!
-
[url]http://images38.fotosik.pl/45/df20bfcf398f8860med.jpg[/url] To mi się podoba, Mati ciężko pracujący :cool1:
-
[quote name='Kasia_zg'] [I][COLOR=navy][/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]A Mati własnie leży wyprany i wysuszony pod kocem i śpiewa coś sobie a własciwie przypomina to miałczenie :evil_lol:[/COLOR][/I] [url]http://images49.fotosik.pl/45/43d96087706a804bmed.jpg[/url] [url]http://images35.fotosik.pl/45/baeb6f52fac2931amed.jpg[/url] [/quote] :roflt: taki talent muzyczny trzeba wyeksponować! i do tego uprawia sporty ekstremalne - ślizg na mokro :loveu:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy] hihi przekupstwo :evil_lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] spożywcza łapówka :megagrin: taka malutka, skromna, chrupiąca...
-
Łóżko odpowiednich rozmiarów :evil_lol: Jak miewa się Mati, zapomniał o chorobie?
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Piękne szczęśliwe stadko :loveu: -
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Aguś zazdroszcze Ci...takie grzeczne masz te Niuńki i te ich niewinne mineczki:lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] :evil_lol: to po prostu magia ciasteczek...