Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']Tak - właśnie te :cool1: :mad:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/armata06.gif[/IMG] to bardzo dobrze świadczy o niuńce, ma dziewczyna gust i wie co wybierać, żeby wywrzeć największe wrażenie...
  2. [quote name='tigrunia']Szef chyba sobie jeszcze sprawy nie zdaje :cool1: A Ty w pracy? [COLOR=paleturquoise]Odpisałam Ci u mnie, ale wyżej :razz:[/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z szefami to już tak bywa... Ano, ciałem i owszem, a duchem to hohoho :evil_lol: daleko...
  3. [quote name='tigrunia']Buffy była obrażona :evil_lol: Już mi ze złości nowe kozaki pogryzła :diabloti:[/quote] Mądra dziewczynka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/winky.gif[/IMG] Te brązowe, co ostatnio pokazywałaś?
  4. [quote name='tigrunia']Spokojnie .. mój współpracownik właśnie zadzwonił, że się rozchorował i dziś nie przybędzie :cool1:[/quote] Powiedz szefowi, że sama boisz się siedzieć i w związku z tym też musisz opuścić miejsce pracy :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Ale jednak wolę, żeby szef się nie zgodził, bo smutno mi tu będzie...[/COLOR]
  5. "[B]The server is too busy at the moment. Please try again later."[/B] Tęskniłam za tą informacją, brakowało mi jej jak tlenu... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG]
  6. [quote name='tigrunia']Nie strasz.. ja sie łudze, że jednak obniżą :roll:[/quote] :roflt: oj, rozbawiałaś mnie Ale ok, będę się łudzić razem z tobą, to przyjemniejsze niż rzeczywistość :p Niuńki nie były obrażone za tymczasowe porzucenie?
  7. [quote name='tigrunia']Ale super pomysł :multi:[/quote] :cool3: hihihi Tylko nie idź na wagary, bo nie chcę zostać tu sama!
  8. [quote name='tigrunia']Ojj taaakkk... zimą w górach, latem nad morzem :loveu: Żyć nie umierać :loveu:[/quote] Tylko trochę przeraża mnie praca do 60 r.ż. albo i dłużej, jak jeszcze podniosą poprzeczkę :roll:
  9. [quote name='tigrunia']:loveu: Chwilowo .. Teraz to mi się spowrotem w góry zachciało :roll:[/quote] Upss... piękna zachciewajka :cool1: Otwórz internetową kamerkę z Zakopanego i sobie popatrz, szybciej się nie da przenieść w góry :wink: choćby wirtualnie, hihihi
  10. [quote name='tigrunia']:mad: :diabloti: Planowałas już co będziesz na emeryturze robić ? :loveu: :evil_lol:[/quote] O ile jeszcze wtedy będzie dostępna naturalna przyroda to będę się nią cieszyć :cool1:
  11. [quote name='Mała Rita']ło tam biedni, te psy to tylko spią, no i jedzą... :cool1: a potem znów śpią, dziwne... :hmmmm:[/quote] :evil_lol: prawidłowo :evil_lol:
  12. [quote name='tigrunia']Dotarłam :mdleje: Było tyle gadać ?? :splat: Ale niuńcie słoneczne widziałam :sweetCyb: Już mi lepiej :loveu:[/quote] Dzień dobry Be :grins: Najważniejsze, że już ci lepiej :thumbs:
  13. [quote name='tigrunia']Cze Aguś :multi: Ty i tak masz bliżej - to niesprawiedliwe :obrazic:[/quote] O żesz ty :evil_lol: ale co racja to racja :evil_lol: hihihi
  14. [quote name='agata51']Hej, hej - spacerki z Betką przestają być stresem, zaczynają być przyjemnością! :multi: No tak, zapeszyłam - pewnie jutro pojawi się zając. :mad: [B]A niech tam! Zajęcza jego mać![/B][/quote] :evil_lol: świetne powiedzonko
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu::loveu::loveu: My niestety zaliczamy się do tej gorszej kategorii:placz::placz::placz:[/quote] :hand: Żeby wytrwać do piątku.. ojojoj :roll: Ewuś, jak miewa się pewne słynne jajo?
  16. [quote name='tigrunia'] Bry we wtorek :cool1: Nie lubię wtorków :cool1: Ja chce już emeryture :placz:[/quote] Cześć Be :loveu: No nie mogę... dziś rano też o tym samym pomyślałam :roll:
  17. [quote name='Patikujek']Oboma sposobami, a teraz maleństwo przypełzło do mnie i leży mi na kolankach:)[/quote] Dzielny mężczyzna :calus: Już się lepiej czuje?
  18. [quote name='AmiX']42 dzień...mamuśka spioch:loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/440/8254f67cbb7ad9edmed.jpg[/url] [/quote] Rozkoszny śpioch, słodziak na całego :loveu:
  19. [quote name='iberia']B jak ty na wiosne chcesz do domu wrócic?? a ja w czwratek pod namiotem u ciebie na podwórku mam spac??[/quote] O rany, zapowiada się ekstremalna gościnność :evil_lol: Be jak tam, zamki w drzwiach puściły?
  20. Ufff :loveu: Pati, ząbki czyszczone były mechanicznie znaczy się sprzętem na prąd :evil_lol: czy ręcznie?
  21. Aga76

    Metamorfozy

    Szczęśliwy chłopak [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
  22. [quote name='Mała Rita']Na łóżku Arnold, na fotelu Fido, zaraz odkurzam meble i chłopaki beda musieli na swe leżenia wyemigrować :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: biedni emigranci
  23. [quote name='Pegaza']Kobieto daj im sie juz najesc do syta:mad::evil_lol: aa Aga bym zapomniala mam tasme!!!:cool3: tylko wena mi potrzebna heh ate go sie juz kupic nie da:evil_lol:[/quote] Ogony pozbawione sa hamulców !!! Żrą jak ćwinie bez umiaru [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/12.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/12.gif[/IMG] Chciałam się zapytać o taśmę, alem odwagi nie miała we wnętrzu swym. To teraz zostało [COLOR=magenta]Wenę[/COLOR] przywołać: [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Face/ywizard.gif[/IMG]
  24. [quote name='Mała Rita']ja wychodziłam to wszyscy żyli :evil_lol: A juz mi sie nie chce w łóżeczku leżeć :( Jakoś tak sie czuje taka bleeeee[/quote] Ewentualnie w fotelu... o ile oczywiście nie jest zajęty ;) Odpocznij sobie, wypij coś smacznego i ciepłego... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/teevee.gif[/IMG] A może drzemka popołudniowa? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/sleepbed.gif[/IMG]
  25. [quote name='Mała Rita']wlasnie wrócilam od lekarza, jeeessssuuu co tam sie dzialo, ludzi pełna przychodnia, od 8 czekaja na swoją kolej a wchodzi taki przystojniaczek i mówi ze on teraz bedzie wchodzil bo pani w rejestracji umowila go na 10:50 :angryy: no i awantura na całego. Co ja tam dzisiaj przeżyłam :evil_lol: Mam jakiegos wirusa no i znow na zwolnienie :cool1:[/quote] Odważna z ciebie kobieta! Są jakieś straty w ludziach? [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]To teraz szybko do łóżeczka i odpoczywaj.[/COLOR][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E984.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...