Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Ciii nie gadaj glosno bo moze sie jeszcze wrocic..:evil_lol: (choroba)[/quote] [COLOR=paleturquoise]Po lodach? hihihi[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Niech już nie wraca[/COLOR] :shake:[/COLOR]
  2. [quote name='tigrunia']Zyje, zyje :razz: Paznokcie nowe mam :loveu:[/quote] Co tym razem wymodziłaś :cool3: Piesy miałaś pokazać! [COLOR=paleturquoise]i siostrę![/COLOR]
  3. [quote name='tigrunia']Dobry :loveu: Mnie tez często oczy/głowa boli od komputera :roll: Goopia praca ale przynajmniej prawie godzina przerwy mi się nalezy :evil_lol:[/quote] Cze pracująca niewiasto :p
  4. [quote name='PositiveThought']dzień dobry :loveu: tutaj takie chorobowe klimaty to się pochwalę - mialam torbiel w kolanie, pojechałam na narty i nie mam kolana :evil_lol:[/quote] Cze kochane Be :loveu: Torbę to się na ramieniu nosi albo w ręku, ale że ty jesteś oryginalna to siup w kolano :roll: Dbaj o kolanko, bo się jeszcze może przydać :cool3:
  5. [quote name='Anusia & Alutka'] Sniadanie zjadlam rano, kimłam się chwilę, teraz mysle jak to zrobic zeby kota wpuscic do domu, a zeby przyniesiona przezeń mysz zostala na swoim miejscu :roll: no i za nauke sie zabieram.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przystawka
  6. [quote name='Pegaza']Cze :p aaa wczoraj puscilam sobie relaksującą muzyczkę np spiew ptakow, deszcz i szum fal..oj bylo mi fajnie:lol:[/quote] :loveu: i drink z parasolką :evil_lol:
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Czeeeesc :loveu: [/quote] Bry Anusia Sesyjna :grins:
  8. Cudaki :grins: [url]http://images40.fotosik.pl/53/e0fc10db698bb4f7med.jpg[/url] :loveu: więzi rodzinne [url]http://images30.fotosik.pl/318/5047b73d8782d5c6med.jpg[/url] :roflt: [url]http://images49.fotosik.pl/53/4e3208ed5f83c499med.jpg[/url] :megagrin: ładnie sobie wietrzy [COLOR="PaleTurquoise"]Tak troszkę...[/COLOR]
  9. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień doberek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [quote name='Pegaza']Widocznie ktos chce inaczej..:roll: druga tableta polknieta..leze w lozku i czekam az m-a wroci z roboty.. Wpadlam sie pozegnac dobrej nocy wszystkim..:loveu:[/quote] Cze Dario, i jak, dziś głowa już nie boli?
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Ni wiem jak one się tam zmieściły,ale zgryz ma nadal elegancki[/quote] To dobrze, że chociaż miały miejsce :p Jeśli kły się nie ruszają to trudno, trzeba umówić się na wyrywanie. Fionka miała wyrywanie mleczaków w czasie dwóch zabiegów, kły siedziały głęboko, twardo i bardzo blisko stałych, więc trochę to trwało, ale najważniejsze że wszystko się udało. U Toficzka też wszystko pójdzie idealnie :loveu:
  11. [quote name='Pegaza']chyba tak zrobie... taa Aga ja nie jestem przyzwyczajona siedziec pol dnia przed netem..wczoraj sobie pofolgowalam:mad:[/quote] :evil_lol: Miałaś zdrowieć, a przeszło na oczy :roll:
  12. [quote name='Pegaza']noo czasem se daje zimne oklady na leb prosto z lodowki:roll: nawet oczy przymykam jak strona sie odswieza bo mnie razi wszystko drazni, czuje ten bol nad jednym okiem tak bardziej.. ide sie myc i chyba sie poloze nie bede juz zanudzac cie :roll:[/quote] Może zrób sobie okład na oczy z herbaty albo i z lodówki, może to od wczorajszego romansu z netem?
  13. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Niestety kliska na górze ani myślą się ruszyć z miejsca:-( Tyle co oni się z Aksą powyciągają panem gałganem albo jakąś inną zabawką to człowiekowi już by wypadły.:shake:[/quote] No to klops :roll: Stałe kły już wyszły, miały miejsce w dziąsłach żeby wyjść i zgryzu nie popsuć?
  14. [quote name='Pegaza']zdrowi... taa jutro obudze sie bez bolu glowy(zawsze tak mam) dzis juz nawet tabletka nie pomoze..:/[/quote] Dobrze, że chociaż reszta rodziny się trzyma... Ból głowy jest ohydny, choćby zdjąć ją na chwilę i włożyć do lodówki :evil_lol: niech ochłonie...
  15. [quote name='Pegaza']Nie lubie koni:shake: nie ufam im ehm jutro bedzie lepiej:roll:[/quote] Duuuże są :roll: wielkie ... Najważniejsze to pozytywne myślenie :loveu: ale będzie lepiej - na pewno :grins: Reszta domowników nie choruje?
  16. [quote name='Pegaza']Nie wiem polozylam sie spac bo mnie oczy od wczoraj bola ale to z neta za dlugo siedzialam i jak wstalam o 18 to juz z bolem glowy..moze z tego kataru niby juz tak nie leci ale jednak jest...[/quote] Już myślałam, że kuń na Gubałówce cię zdenerwował :roll: Ta choroba cię wykończy :shake:
  17. Aga76

    Aksa i Tofi

    Bry wieczór Ewo :loveu: To jednak będzie wyrywanie... kły mleczne zaczęły się ruszać, czy twardo siedzą?
  18. [quote name='Pegaza']Mi to jest ciezko sobie wyobrazic ale nie przejmuj sie bo ja tak mam hehhe zobacze jak bedzie gotowe:lol: a dzis juz tym bardziej mam okropny bol glowy[/quote] ok Skąd ból głowy, do tego okropny?
  19. [quote name='tigrunia']Machasz już tego dzieciaka ? :evil_lol: [/quote] Rany :crazyeye: no żeś dała prosto z mostu :mdleje:[COLOR=PaleTurquoise] hihihi[/COLOR]
  20. [quote name='Mała Rita']Kurcze ale pięknie :loveu: już to sobie wyobrażam :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='tigrunia']Ale numer :evil_lol: Czyli to jest stół, który jest piętro niżej ? Super :multi: :evil_lol:[/quote] Takie fotki znalazłam, na dole przy przeszklonej witrynie będzie stół, schody drewno ze szkłem, na stalowej konstrukcji, a sufit będzie dopiero piętro wyżej... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz218-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz219-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz229-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz265.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz269.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Mała Rita']Koszyczki doszły tyle ze listonosz zostawił awizo nawet nie zadzwonil domofonem zobaczyc czy ktos jest w domu :angryy: :angryy: :angryy: i teraz musze zasuwać na drugi koniec Łodzi na poczte głowną :angryy:[/quote] Oj brzydko, brzydko :shake: [COLOR=paleturquoise]Po ostatniej takiej akcji u nas TK poszedł na pocztę i dowiedział się w chwili szczerości, że listonosz roznosi same awiza i nie bierze w ogóle towaru z magazynu.[/COLOR]
  23. [quote name='Pegaza']Noo z nudow to idzie pier..dostac:roll: ilez idzie...[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u lalalala, to brzmi poważnie...
  24. Dobra data na kpa :evil_lol: Pokaż wyrośnięte kluski :loveu::loveu::loveu: [COLOR=paleturquoise]Międzynarodowe fajne było...[/COLOR]
×
×
  • Create New...