Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia'] Cześć Aguś :loveu: Ile zjadłaś ? :razz: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz081-2.jpg[/URL] Śniegowe potwory :crazyeye:[/quote] Cze Be :loveu: 5 krągłości wyszło :roll: :evil_lol: bój się bój, one w całości połykają
  2. [quote name='ewa2909']:loveu:Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Śliczne sweterki mają dziewczynki,czy one są rozpinane?Bo chciałam Tośkowi kupiś taki wciągany przez głowe co by nie miał rzepów bo kłaczki mu się do nich przyczepiają.:shake:[/quote] Cześć Ewo :loveu: Dużo zdrówka! Golfiki są wkładane przez główkę, rozciągliwe, nie mają rzepów ani nic w tym stylu, bardzo łatwo się je nakłada :cool2: [quote name='Pegaza']Oj no to Liv tez to robi migiem znaczy pierwsze sik a potem zara kopa i juz moze isc do domu:eviltong: za to Pipi to robi wtedy kiedy jest powrot do domu..bo wczesniej nie w glowie jej sa koopy:mad: Soma niestety tez musi miec miejsce do tego odpowiednie a biada jak jej ktos przerwie to koniec po robocie...:mad:[/quote] Kapryśka też tak ma, jak słyszy koniec spaceru to się jej lampka zapala - o jeszcze koopę trzeba zrobić :roll: i oczywiście kółka wywija niczym łyżwiarka figurowa na pokazie zanim strzeli koci grzbiecik...
  3. [quote name='tigrunia']Ale psy brzydkie na brzydkich zdjęciach wychodzą :p Hihi .. może będą Berneńskie fotki też :knuje:[/quote] Coś mącisz :evil_lol: Ale że jak, że mama już ma piesa prawdziwego żywego małego?
  4. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Aguś Ty masz wyczucie:shake::shake::shake:. Od wczoraj boli mnie strasznie brzuch po prawej stronie.Zastanawiam się co mi jest-czy cosik się dzieje z woreczkiem żółciowym(po wczorajszych pączkach) czy może wyrostek robaczkowy daje o sobie znać:-(:-(:-([/quote] Oj, noo :glaszcze:to weekend tym razem musi być spokojny, bez ekscesów... Ewuś żadnych szaleństw, dbaj o siebie :loveu:
  5. [quote name='tigrunia']Cze A :loveu: Kurde głupio tu tak bez fotek :oops: Ale łone takie brzydkie wychodzą z lampą :cool1: Postaram się coś zrobić jutro bądź w niedzielę .. może pogoda dopisze to sesyja nadworna bedzie :loveu:[/quote] Jak mogę i brzydkie oglądać, poza tym to kwestia gustu :roll: Nadworna :cool3: oooj chętnie, bardzo chętnie
  6. [quote name='laurin']:roflt: Fibi to się uchodzi w kółko zanim sie skoncentruje:roll:[/quote] Widać celebrowanie czasem można odstawić na później :evil_lol: ale w innych okolicznościach kółeczka muszą być i często zmiana miejsca, nawet już po odpowiednim ustawieniu ciała...
  7. [quote name='laurin']:roflt:ale się uśmiałam rzeczywiście musiało się jej spieszyć .[/quote] I to na poważnie :evil_lol: ugięcie kończyn i przysiad, hop i złączenie kończyn, grzbiecik - panienka gotowa do transportu.
  8. O rany, przez moment wydawało mi się, że widzę dwa kurczaki na śniegu :evil_lol:
  9. [quote name='Pegaza']No fotencje Guciowe? fajne:pa sweterki cudo:loveu: a ta[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] koopa to juz przegiecie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36113.gif[/IMG] Fionka już tak ma - gdy pojawia się na działce, koopa musi być obowiązkowo, wczoraj też: wyszła przed blok, walnęła klocuszka, szybko do samochodu i na działce znów plum... obowiązek to obowiązek. A wczoraj to już w ogóle strasznie się jej spieszyło, bo w jednym miejscu zrobiła siii i w tym samym miejscu koopę, tylko zmieniła ustawienie łapek :evil_lol: najpierw kucnęła, a za chwilę zrobiła koci grzbiecik i migiem do auta...
  10. [quote name='laurin']Ale superowe mają sweterki :loveu: No nie jak mogłaś:mad: Co byś powiedziała jakby Tobie ktoś takie zdjęcie zrobił :mad:;) [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz089-2.jpg[/URL][/quote] Dzięki :loveu: kupione specjalnie do latania po działeczce. [COLOR=PaleTurquoise]To już nie pierwsze hihihi Fionka chyba się uodporniła [/COLOR] :wink:
  11. [url]http://images35.fotosik.pl/63/be1f8c747fdf9714.jpg[/url] Dziarsko sobie maszeruje :thumbs:
  12. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz085-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz086-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz087-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz088-2.jpg[/IMG] :evil_lol: upss [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz089-2.jpg[/IMG]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Białe szaleństwo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bluepaw::bluepaw::bluepaw: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz080-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz081-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz082-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz083.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz084.jpg[/IMG]
  14. Bardzo radosna niuńka :loveu:
  15. Cze Madzia :loveu: Fajowe foty śniegowe :cool3:
  16. Piękna niunia :loveu: kudłatki są cudne
  17. [quote name='Mała Rita']Bry Aguś :loveu: Nie wpadłaś wczoraj do mnie na pączka :mad:[/quote] Dziś sobie wzięłam jednego - na później :p
  18. Bry Asiu :loveu:
  19. Aga76

    Aksa i Tofi

    A kuku :evil_lol: Jak zdrówko i humorek?
  20. Cześć :loveu: weekendzik już tuż tuż... [B]Majeczka [*] [/B] [B]Biegaj radośnie za TM...[/B]
  21. Dzień dobry, rany jak ja się wczoraj objadłam, w końcu obrzydziłam sobie pączki (ciekawe na jak dlugo?) i jestem zarobiona, nieprzyzwoicie zarobiona, przyczłapię wieczorem na dłużej, a raczej się przyturlam... U nas dziś pięknie: biało i słonecznie.
  22. Aga76

    Aksa i Tofi

    Dzień dobry Ewuś :sabber:
  23. Cze De :loveu: Kreple - fajowa nazwa :evil_lol:
  24. Cze Be :loveu: Wracaj szybko do formy-normy! [COLOR=paleturquoise]boś ostatnio to taka nie bardzo[/COLOR] :shake:
×
×
  • Create New...