-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza'] ja cwiczylam brzuszki a Liv na Pipi swoj potencjal:evil_lol:[/quote] :mdleje:rany, to się u was działo...[SIZE=3][COLOR=Pink] hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Mała Rita']ale Niunki milosne tej niedzieli :evil_lol: chyba na wlascicieli za bardzo sie napatrzyły i tez chcialy spróbować :cool3:[/quote] One tak same z siebie :megagrin: czasem mają wielką potrzebę bliskości... [quote name='ewa2909']A bo tam nie ma [SIZE=5][COLOR=magenta]RÓZIU [SIZE=2][COLOR=black]i to dlatego nastąpiła taka pomyłka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] Dobrze powiedziane :happy1: hihihi
-
Wieczorową porą pozdrawiam Ewę[COLOR=PaleTurquoise] molestującą Lesia[/COLOR] :evil_lol: Jak samopoczucie?
-
[quote name='Pegaza']... jakbym poszla na sanki to juz chyba by mnie wnosili do domu hihi [/quote] :evil_lol: to jest myśl, zastanów się nad tym :cool3:
-
[quote name='ewa2909']Oj tak:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] I bardzo dobrze !!! :klacz:
-
[quote name='ewa2909']O i niuńki się pokazały:loveu: I chiba kawałek męskiej koszuli:evil_lol:[/quote] :Rose: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]....[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='ewa2909']Aguś kiedyś uwielbiałam siedzieć w kuchni i coś pitrasić.Ale od kiedy zamieszkaliśmy razem coraz rzadziej mi się to zdarza:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Korzystasz z indywidualnej profesjonalnej obsługi :loveu:
-
[quote name='ewa2909']W kuchni tak,ale za to więkrzość męskich zajęć robie ja albo jego syn:eviltong:[/quote] No cóż, coś za coś ;)
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ha! Aga, wlasnie mialam taki pomysk, zeby w tym kolorze dodatki se zafundowac :evil_lol: widzialam ladne te plastikowe poleczki [my na to mowimy kuwety :evil_lol: ] w kolorze roziowym, mam roziowy dlugois i zszywacz :evil_lol:[/quote] :evil_lol: noo i piknie będzie! Róziowy zszywacz - bomba, ja mam fioletowy :sad:
-
[quote name='ewa2909']CZEŚĆ AGUŚ:loveu: Niech idzie precz:cool3:[/quote] Sio maszkaro sio :-x Wałkiem je przegoń! Lesio to skarb :cool3:
-
Cześć Ewo :calus: Choróbsko ewakuuje się kanałami ;)
-
Dzień doberek :calus: Ściskamy i pozdrawiamy.
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Słoneczne niedzielne pozdrowienia dla Wszystkich[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz100-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz101-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz102-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz103-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='laurin']Cześć Aga :multi: Jak minęła noc? bo u mnie coś bezsennie :roll: [/quote] Bry Aniu :calus: Szybko... spałam jak susueł :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś :loveu::loveu::loveu: U nas ładnie słoneczko świeci ,ale jest troszke mroziku.Chyba jeszcze nie wyjde se z pieskami na spacerek:-([/quote] Cześć Ewuś :loveu: U nas dziś też jest słonecznie, przynajmniej na razie :loveu: Lepiej poleż w domku, nie ma co ryzykować :shake:
-
[quote name='Pegaza']Cze Aga:loveu: ja mam na oku roziowe buty ale mysle ze to chyba przesada:roll: wezne inne.. taa urzadzanie mieszkania jest fajne jesli dwie strony chca tego samego..:roll: czyli ten sam kolor te same plytki..itd mnie m-a juz wkurzyl lazienką i salonem..:mad: najgorsze jak facet ma pojecie o remontach..on wie lepiej.. a ja nie.. on wie co na czasie bedzie modne..:roll: co do zdrowia to dziekuje za troske:loveu:[/quote] Cze :buzi: Piękne są na pewno :roll: [COLOR=PaleTurquoise]lekka przesada mogłaby z tego wyniknąć, hihihi[/COLOR] Iskrzące urządzanie mieszkania :evil_lol: rozgrzewające...
-
[quote name='tigrunia']Fajnie :loveu: Jak wyrośnie trawka to też pewnie będzie raj :loveu: Cze Agniesia :loveu:[/quote] :hand: Bry słoneczne
-
Cześć Be :loveu: niedzielne pozdrowionka
-
[quote name='ewa2909']To ostatnie z tego wszystkiego najlepsze:loveu:[/quote] Prawda :shiny:
-
[quote name='Kasia']ciężko będzie bo mamy odmienne zdania.... Aga, a kiedy Wy zaczynanie urządzanie i latanie po salonach meblowych, kuchennych i łazienkowych? :lol:[/quote] Zróbcie pół na pół ;) Ogólnie to już byliśmy pooglądać sobie, wybraliśmy wstępnie wszystko i na razie przerwa, teraz będziemy kłaść instalacje, wstawiać okna (czekamy na wycenę), później wylewka podłóg, ocieplanie dachu, gipsy, oczyszczalnia... (tak z grubsza to chyba wygląda) i jak to będzie za nami to zacznie się zabawa w urządzanie :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']dziś jednego wyciepnęłam, zgnił mi cały...chyba za bardzo go podlewałam :oops: nie mam ręki do kwiatów, zresztą nigdy nie miałam bo nawet kaktusy u mnie gniją i umierają :evil_lol: ino ten jeden co go na klatkę schodową wyniosłam się trzyma bo zapominam o jego podlewaniu...[/quote] Utopił się chyba ;) hihihi - dobry pomysł z klatką schodową
-
[quote name='Kasia']ja na Walentego dostałam [COLOR=Magenta]róziową[/COLOR] piżamkę :loveu: pościeli teraz szukam, chyba flanele chcę tylko nie bardzo wiem jaki kolor bo nie wiem jeszcze jaki kolor będę miała na ścianach sypialni...[/quote] Nie ma życia bez róziu :evil_lol: on jest niczym powietrze Ciekawe na co się zdecydujesz - zdecydujecie :cool3:
-
[url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2844.jpg[/url] Dwa słodziaki :loveu: Kwiatek ze spineczką :evil_lol: superaśny
-
[quote name='Kasia']dziewczyny mają modne wzory na sobie - paski i romby, i nawet troszkę [COLOR=Magenta]róziu [/COLOR]jedna tam miała :loveu: cze Aga :hand: u nas też Fidlak kółka kręci zanim wyśle kupona, czasami to nawet po kilka razy miejsce zmienia bo mu coś tam nie pasuje w tym co przed chwilą ukręcił kółko...:cool1:[/quote] :loveu::loveu::loveu: Róziowy musi być :evil_lol: Dziś widziałam róziową kanapę, booska była :megagrin:
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: [/quote] Ewuś :loveu: zdrowiej, zdrowiej zdrowiej !!! Dario, też wracaj szybko do zdrowia!!!