Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Spoko zrobi sie..:lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]będzie sesyja, jupi!
  2. [quote name='tigrunia']Noo i tak ma być :loveu: Strona skończona :crazyeye: W 1 dzień :crazyeye: Tu jeszcze intro : [URL="http://www.forumfotograficzne.com/allegro/terier1/intro.png"]www.forumfotograficzne.com/allegro/terier1/intro.png[/URL] :loveu: Właśnie się ładuje na serwer :multi: Muszę już tylko sama pouzupełniać teksty[/quote] Intro avatarkowe :loveu: :evil_lol: To szybciutko, super! Teraz na uzupełnienie czekamy, Be do dzieła!
  3. [quote name='Pegaza']Be zobaczysz jak wpadne sie jutro przywitac to szczena ci opadnie:evil_lol:[/quote] :evil_lol: Będzie się działo w poniedziałek! Tylko czy my cię zrozumiemy? [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
  4. Wstrętna pańcia!I co mi zrobiła?!Za to się na nią obraże! [url]http://i43.tinypic.com/1zw0zsj.jpg[/url] Naprawdę poważnie obrażona minka :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza']moze sie jutro bardziej postaram przy poniedzialku:roll:[/quote] OK :evil_lol: ale żeby Soma też była
  6. [url]http://i40.tinypic.com/2ag5baa.jpg[/url] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] małe mokre słoneczko
  7. Jaka mokrusieńka niunia :loveu:
  8. [quote name='Pegaza']noo same brzydkie focie.. na drugim kompie cos by sie znalazlo ale tam siedzi Niki:roll:[/quote] Niedzielny wieczór może być i bez fot, tak dla urozmaicenia ;)
  9. [quote name='tigrunia']Jo .. faktiko :cool1: Teraz ? [URL="http://www.forumfotograficzne.com/allegro/terier1/mieciu71.html"]mieciu71[/URL][/quote] Dużo róziu widzę :loveu: tam gdzie tekst jest
  10. [quote name='Pegaza']Taa, Twoje tez sie pojawia?:evil_lol: przegladalam na necie ale nic nie mam ladnego..:roll:[/quote] Tia :evil_lol: Nic ładnego? Nie może być :roll:
  11. [quote name='Pegaza']Nie ma fotow:roll:[/quote] Ale kiedyś będą? :roll: :evil_lol:
  12. [quote name='Pegaza']hm z krem i wanila to sa chyba podobne nie?[/quote] ano, krem chyba ciut jaśniejszy tak ogólnie, przynajmniej w podanym linku
  13. [quote name='Pegaza']Be link nie dziala..[/quote] No właśnie Jak pasuje to kupuj wenge :p
  14. [quote name='tigrunia'] Wanilia z czekoladą ? Czy wenge ? :roll:[/quote] Wolę czekoladę :cool1:
  15. Czekolada ok :thumbs: i muszę się cofnąć do linków... Ps. już wróciłam i wanilia
  16. Foty kce [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/67.gif[/IMG]
  17. [quote name='Mała Rita']co nie zmienia fakty że potrzebuje teraz ławę :angryy: :angryy: :angryy:[/quote] :roll: co prawda to prawda, ławy brak... Dobrze, że marzec się zaczął, bliżej do kwietnia ;)
  18. [quote name='Pegaza']Aga wyrazenia sa tam zajefane ale nie wypada je tu pisac..:roll: z niektorych sie ubawilam :lol:[/quote] Nie wypada :oops: :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]nawet na nebesko nie wypada[/COLOR]
  19. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]robic klocka:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] :evil_lol: no pięknie, hihihi
  20. [quote name='Mała Rita']pod koniec roku maja otworzyc no ale tyle to ja czekac nie bede :cool1:[/quote] Trochę długo... ale fajnie, że w końcu będzie na miejscu.
  21. [quote name='tigrunia']Wymyśliłam .. coś tam :roll: [/quote] O ładnie, bardzo ładnie :bigok: Smacznego :loveu:
  22. [quote name='Pegaza'] wiecie co znalazlam fajny slownik potocznej mowy mlodziezowej hihi sie nasmiewam z tych tekstow.. chyba je wprowadze do swojego slownika:evil_lol:[/quote] Wprowadź, będzie wesoło [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/3155.gif[/IMG]
  23. [quote name='Mała Rita']bardzo duzo rzeczy sobie upatrzylismy.... przede wszystkim lawe i stoliczek no i akcesoria do lazienki, kuchni, dekoracje itp.... no i teraz dopiero jak dobrze pojdzie to w kwietniu dam rade jechac, szlag mnie trafia tym bardziej ze nastawilam sie bardzo ze pojade :angryy::-([/quote] To najgorsze, jak się człowiek nastawi i z planów nici :roll: szkoda, że aż do kwietnia będziesz czekać :glaszcze:
  24. [quote name='tigrunia']Ł wczoraj wymyslił, zebyśmy do Ikei dziś jechali ale jakoś chęci mi brakło :cool1: 150 km mam do Ikei :cool1:[/quote] normalnie rzut beretem :evil_lol:
  25. [quote name='Pegaza']przeszlam szybki kurs :evil_lol:[/quote] Ale skuteczny! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/2829.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...