-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']Co jojoj .. to dobrze przecież :evil_lol: [/quote] A tak sobie marudziłam :megagrin:
-
[quote name='Pegaza']mi tez:shake: przeciez to poszerza.. chyba sie przejde na sklepy poogladac.. kurcze od paru dni jest mi ciagle zimno..czasem az takie dreszcze mam.. myslalam ze cos mnie bierze..ale nic..wiec nie wiem..skad te zimno..:roll:[/quote] noo :roll: Ja się zamierzam wybrać, na butki popatrzeć, coś wiosennego chciałabym kupić, ale jeszcze nie wiem co konkretnie. Zmęczenie, nerwy, przesilenie wiosenne? A może jednak jakieś choróbsko?
-
[quote name='Pegaza']Widze duzo eko skory.. i fasony z materialu w ksztalcie grzybka..:roll: nie widzi mi sie to..[/quote] Grzybek to tak nie za bardzo mi pasi
-
[quote name='Pegaza']Ja widze duzo zimowek...a gdzie wiosenne..:roll:[/quote] Dziwne, już przecież marzec.
-
[quote name='Pegaza']Tez na nie tak niektorzy mowia..:p[/quote] Tak czy siak, są smaczne :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Tylko nic ciekawego nie widze.. nawet nie wiem co jest trendy:roll:[/quote] Tyż nie wiem :roll: :oops: nie mam zielonego pojęcia
-
[quote name='Pegaza'] Aga cos takiego wprawdzie w sklepie one mialy nazwe inna poznanskie cos tam... [URL]http://www.gotujmy.pl/ri/34267_paczki-angielskie---szybkie_0_2.jpg[/URL][/quote] Dla mnie to oponki :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]Poszukaj moze jakies inne...[/COLOR] [COLOR=#afeeee]a ja tez patrze na allegro za kurtka wiosenną bo nie mam:roll:[/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]Tak, poszukam sobie czegoś innego.[/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Noo, za kurteczką można się już rozglądać[/COLOR] :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Napisz mi to jeszcze raz..[/quote] Że co, że data? [COLOR=paleturquoise]Na tuszu jest naklejkę z datą (chyba ważności) np. 04/2009 i mam nie brać pod uwagę tej daty, tusz będzie dobry mimo upływu tego terminu, jak go w marcu kupię i otworzę? Rany, jakie to skomplikowane, buu[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]mi sie wydaje ze on ma waznosc tylko do marca tego roku..:roll:[/COLOR] [COLOR=#afeeee]a jesli chodzi o kosmetyki ktore ona poleca to z INGLOT[/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]Też tak myślę, i co mi z tego, że dopiero go otworzę...[/COLOR]
-
Co to są pączki angielskie? :roll:
-
[quote name='tigrunia'] Tu nie ma chłopaków :evil_lol:[/quote] Ojojoj :roll:
-
[quote name='Pegaza']Dzien dobry z sloneczkiem przyszlam..:loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jesli chodzi o ten tusz to faktycznie ma on waznosc 3 lata, poki sie go nie otworzy ale jak otworzysz wtedy dostaje sie powietrze i tusz ma waznosc tylko 12 miesiecy lub nawet mniej..[/COLOR][/SIZE][/quote] Cze :loveu: [COLOR=paleturquoise]Dziękuję bardzo, będę mądrzejsza, hihihi[/COLOR] [COLOR=paleturquoise]To co oznacza data na kosmetyku? Niech mi to ktoś wyjaśni, buu[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia']Aaaaa no chyba, że tak :loveu: To ja nie mam nic przeciwko :evil_lol: Idem śniadanie robić ..[/quote] Smacznego [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow3.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Bry :loveu: Urodziny jutro mam :evil_lol:[/quote] Ale prezenty dostajesz już od dwóch dni :loveu: nie martw się na jutro mam coś specjalnego :cool3:
-
Bry Gosiu, Dziś będą fotki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/4AD.gif[/IMG] suuper!
-
[quote name='tigrunia']Cze Agi :loveu:[/quote] Cze Be A u mnie dostaniesz motylka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/897.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Badanie określa poziom progesteronu we krwi :p [/quote] To niech rośnie :cool3: Bry Be, dziś masz kosz urodzinowych kwiatów [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/892.gif[/IMG]
-
Cze De [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3158.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Calkiem zgrabna popcia:eviltong: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz017-3.jpg[/URL] dobranoc Agniecha, nie zdazylam..:roll:[/quote] Też tak myślę :razz: Mówi się trudno, ja już nie wytrzymałam :roll:
-
Słoneczne dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/57.gif[/IMG] Piękny poranek dziś mamy, oby dzień był również tak udany. Miłego czwartku.
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Witam się wieczorowo :loveu:[/quote] Cześć Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36315.gif[/IMG] pozdrawiam już czwartkowo
-
[quote name='laurin'][IMG]http://www.bandyci.org/img/dobranoc.gif[/IMG][/quote] Elegancki nowy zestaw widzę :cool3:
-
[quote name='marzenna79'][B][COLOR=DarkOrchid]Dziękuję Kochana. :loveu:[/COLOR][/B] Ja także za Tobą tęsknię Agnieszko... :loveu: Szkoda, że tak rzadko mogę tu zaglądać... :-( Nawet nie wiem, czy mam Twoje aktualne GG... :shake: Brakuje mi Twoich cudownych komentarzy... :-( A za niecały miesiąc 1 ROCZNICA. [*] :-(:-(:-([/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/flowers.gif[/IMG] Nie zmieniałam GG, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Ja też żałuję, że nie ma już naszych pięknych poranków przy kawie i ciastku, zdjęć spacerowych z lasu, zdjęć ogrodu... Zawsze przypomina mi się Sukces przy pniu drzewa czekający na piwno albo w promieniach słońca na leśnej drodze... W niedzielę pomyślałam, jeszcze miesiąc i pierwsza smutna rocznica [*] Marzenko :calus: I to właśnie od Marzenki ma te super emotki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']ACześć Aguś[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG] Siulki mają się bardzo dobrze,jak zwykle rozrabiaja jakpijane zające:evil_lol:[/quote] Witaj zdolna kobieto [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/gruenweiss.gif[/IMG]