Jump to content
Dogomania

Macia

Members
  • Posts

    4052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Macia

  1. Szczeniaki piękne, u nas by szybko kogoś znalazły... Byle Kinia się spodobała chętnym... Tylko transport daaaleki, by był do Leszna.
  2. Będę myśleć, bo sprawa pilna. Co prawda myślałam o innych, ale tu nie ma czasu. Wszystko zależy od tego jak szybki mój nowy tymczas znajdzie DS. Jutro pierwsza wizyta.
  3. W jakim są mniej więcej wieku? Są duże? Jakieś zdjęcia? Co z ew. transportem?
  4. Uff... Dzwoniłam i wszystko ok. Dawno się tak nie stresowałam zwykłymi badaniami krwi. Jeden parametr zaniżony, będzie robiony rozmaz. Może to być wynik zarobaczenia. Ogólnie jest dobrze! Wątroba i nerki też ok! Pies szuka DT, szukamy też transportu dla Madzi.
  5. Kinia-Cukinia już po wizycie u weta i dokładnym przeglądzie. Tak więc po kolei: -uszy brudne, ciemna wydzielina, nie ma świerzbu. Cytologia zrobiona, wieczorem powinny być wyniki co w uszach siedzi. -oczy wyglądają jak chore przede wszystkim z powodu takiego pigmentu. Nic poważnego się nie dzieję. Lekko ropieją, jest też mała narośl, która najprawdopodobniej jest wynikiem zapalenia. Mamy na to maść, będziemy obserwować. -Sunia w nocy się drapała, na głowie ma ranki. Są to miejsca po nieumiejętnie wyjętych kleszczach. Również maść, jeśli będzie gorzej - golenie plus wyciąganie reszt kleszczy. -Dużo zaczerwienionych miejsc, małych plamek, kiepska sierść, wyłysienia - wynik uczulenia na pchły. Sunia już zakroplona. -Na jednym sutku guzek, będący wynikiem zapalenia ropnego. Na razie maść, potem ew. dokładne badanie, np. podczas sterylki. -Zęby starte przede wszystkim z powodu krzywego zgryzu. Dolnymi kłami praktycznie starła sobie dwa górne siekacze. Kły też są pościerane. Na razie nie ma z tym większych problemów, do dalszej obserwacji. Warto też jej myć zęby. -Krew pobrana, kompleks badań plus próby wątrobowe i nerkowe. Wyniki wieczorem. Na razie to chyba tyle. Sunia była bardzo grzeczna. Cały czas leżała grzecznie i pozwoliła sobie wszystko zrobić. Jeśli wyniki będą ok, umawiamy się na sterylkę. Boję się co wyjdzie u reszty. Tak więc prosimy o pomoc.
  6. Bardzo prosimy o pomoc. W tym tygodniu na pewno będzie sterylizowana biszkoptowa sunia (moja Kinia-Cukinia), wcześniej badania krwi. Zapewne czarna - Madzia również będzie miała sterylkę + badania. Do tego dochodzą: leczenie uszu, oczy itp. Każda pomoc i wsparcie się przyda.
  7. Przepraszam, że się nie odzywałam. Od jutra ogłaszam. [url]http://labomaniacy.ugu.pl/f[/url] o r u m/viewtopic.php?t=287&postdays=0&postorder=asc&start=0 (usuńcie spacje). Chce ktoś labka?
  8. Mam teraz sporo czasu więc mogę poogłaszać zwierzaki. Proszę tylko o informację które ogłosić i jakiś tekst, by się przydał.
  9. Tak myślałam... Kociaki przepiękne, ale trzeba być kompletnym bezmózgiem żeby wywalić takie maluchy. Szkoda słów...
  10. Chciałabym napisać, że może trochę pieniędzy w prezencie na długi, ale nie będę naiwna. Obstawiam kociaki kolejne.
  11. Sporo ich jest, były tu już chyba takie tematy. M.in. Ted Kerasote - Życie z Merlem do kupienia u mnie na bazarku :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210630-Duuu%C5%BCo-ksi%C4%85%C5%BCek-(fantastyka-m%C5%82odzie%C5%BCowe-o-psach)-na-d%C5%82ugi-BUDRYSEK-do-19.07.2011r[/url]. Oprócz tego Marley i ja itp.
  12. Jasne, bardzo chętnie. Jestem teraz cały czas na miejscu. Mamy teraz bardzo ambitne plany i chętnie bym się poradziła. Postaram się w takim razie ustalić co ze szczeniakami do tego dnia.
  13. Melduję się na wątku. Na razie mam w domu sunie ode mnie ze schronu na DT, ale mam nadzieję, że na dniach znajdzie nowy dom. Miałam u siebie na DT już 26 szczeniaków, a aktualnie mam wakacje. Czy na pierwszej stronie są aktualne szczeniaki do adopcji? Nic nie obiecuję, ale może uda mi się zabrać 2 ew. 3 na tymczas. Najpierw jednak moja Mała musi trafić w dobre ręce. Oczywiście DT darmowe, zapewniam karmę i weta. Jak coś się wyjaśni dam znać.
  14. Zapraszam na bazarek na długi BUDRYSEK! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210630-Duuu%C5%BCo-ksi%C4%85%C5%BCek-(fantastyka-m%C5%82odzie%C5%BCowe-o-psach)-na-d%C5%82ugi-BUDRYSEK-do-19.07.2011r[/url].
  15. Zapraszam na bazarek dla BUDRYSEK. Pomóżmy spłacić długi, które powstały przy pomocy bezdomnym psom! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210630-Duuu%C5%BCo-ksi%C4%85%C5%BCek-(fantastyka-m%C5%82odzie%C5%BCowe-o-psach)-na-d%C5%82ugi-BUDRYSEK-do-19.07.2011r[/url].
  16. Przepraszam, że się wtrącę, ale zapraszam na bazarek dla BUDRYSEK. Pomóżmy spłacić długi, które powstały przy pomocy bezdomnym psom! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210630-Duuu%C5%BCo-ksi%C4%85%C5%BCek-(fantastyka-m%C5%82odzie%C5%BCowe-o-psach)-na-d%C5%82ugi-BUDRYSEK-do-19.07.2011r[/url].
  17. Melduję się na wątku
  18. W jakim wieku jest owczarek, chodzi mi o psa? Pisałam na wątku Brytana, że mamy chętnego na łagodnego owczarka do 4 lat.
  19. Mam po raz kolejny pytanie czy macie jakiegoś owczarka? Bo u nas jak zwykle brak kiedy jest potrzebny.
  20. Nie, Pan nadal szuka, a raczej nas poprosił o poszukanie mu psiaka. Lepiej suka, ale pies też może być. Od roku do 4 lat, łagodny do ludzi i psiaków. W typie ON. Będziemy szukać.
  21. Brytan jest pod kontrolą. Dziewczyna, nasza wolontariuszka, która mieszka w tej samej wiosce już go dzisiaj widziała. Chłopak będzie jedynym psem, ma do dyspozycji dom z ogrodem. Będzie mu dobrze. Przy okazji nasz BDT jednak zmienia się w DS dla naszej innej podopiecznej Tosi. Z jednej strony szkoda, z drugiej wspaniale. Pasmo sukcesów.
  22. U chłopaka wszystko dobrze. Jest bardzo piękny, taki wielki, o wiele ładniejszy niż na zdjęciach. Ostatnio się spodobał jednemu Panu, ale w ostateczności wybrał naszą Tosię (co też jest dobre, bo zwolni nam się BDT). Taki przystojny chłopak jednak szybko znajdzie dom. Jakby się zasiedział to w sierpniu przenosimy się tu: [url]http://elka.fm//content/view/49953/434/[/url] .
  23. Do nas mają przyjechać 3 psiaki. Brytan, wyżeł i maluch, o to mi chodziło.
×
×
  • Create New...