[quote name='Aga76']
Mógłby zostać na dłużej.
[/QUOTE]
no i taki mam plan.
na razie nawet nie myślę o strzyzeniu, jest fajny jak jest taki zarośnięty umiarkowanie, firanki i wkoło oczu mu podcinam regularnie, jeszcze tylko łapki przy palcach i myślę, ze jakiś czas jeszcze wytrzymamy :lol: