Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Kasia'] rób rób, może ja tez złożę zamówienie na zimowy komplecik...? :cool3: [/QUOTE] zacytuje sama siebie bo znów poprzeskakiwało....
  2. rób rób, może ja tez złożę zamówienie na zimowy komplecik...? :cool3:
  3. [quote name='Jagódka&Uzi'] zrobiłam w końcu zimowy avatar, a co tam:razz: [/QUOTE] a ja właśnie kurka faja nie widze tego avatara :roll: [SIZE="1"] szlag mnie zaraz trafi z tym przeskakiwanie postów![/SIZE] EDIT: Widzę widzę! świetny :loveu:
  4. ............................
  5. ja właśnie widzę tego avatara :roll:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] Praktyka czyni mistrzem :loveu: ciachu, machu i po strachu :evil_lol: [/QUOTE] co by nie wyszło tak jak we wrześniu :diabloti:
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] Mógłby zostać na dłużej. [/QUOTE] no i taki mam plan. na razie nawet nie myślę o strzyzeniu, jest fajny jak jest taki zarośnięty umiarkowanie, firanki i wkoło oczu mu podcinam regularnie, jeszcze tylko łapki przy palcach i myślę, ze jakiś czas jeszcze wytrzymamy :lol:
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] Teraz będzie kucorkowy :loveu: czy jednak ciachniesz włoski? [/QUOTE] póki nie będziemy go strzyc to kitka będzie...a przy strzyżeniu to będzie zależało od pani fryzjerki czy sie nie zapomni i nie ciachnie kucyka od razu :evil_lol:
  9. szkraby kochane :loveu: wesoło i zabawnie teraz macie :lol:
  10. zas ta godzina szaleje :shake:
  11. jakie łapiny ma dugaśne teraz!!!
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] Fidlak ma kucorka, Fidlak ma kucorka !!! :sweetCyb: [/QUOTE] ślepy jest jak mu nie zepnę tych włosów, wchodzi wtedy w różne przedmioty i w nas :cool1:
  13. [quote name='madziasto4'] To są foty po strzyżeniu???? Ja myślałam, że przed! :evil_lol: [/QUOTE] Ślepoto, po pysku przecież widać że po strzyżeniu jest :p
  14. Mati i jego bąki - :evil_lol: Wujcio Hektorek. W końcu! :loveu:
  15. cze Jagoda! co u chłopaków? :loveu:
  16. i kitka zostawiona :loveu: fajowo!!!
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    piszcie piszcie, ja czytam i się uczę ;) recepturka poszła w ruch :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/37/d7405db679f41e63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/37/4c5ab9996ea1900b.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Mała Rita'] średnio pasuje :cool1: chudy sie taki zrobił :cool1: ale trza było [/QUOTE] to że się wydaje chudy to normalka, przyzwyczaisz się :loveu: ale przynajmniej wygodniej wtedy jest. ja to bym Fidlaka też musiała już cichnąć ale on taki fajny zarośnięty, taki poskręcany sie zrobił cały w lokach, że żal mi go ścinać :loveu:
  19. Arnold jest cudowny :loveu: I ten ogon pomiędzy tymi rozłożonymi jak żaba tylnymi łapami :evil_lol: A jak wizualnie Asik? pasuje Fidkowi na krótko?
  20. jeny, one zawsze takie zsynchronizowane :lol: jak jedna śpi to i druga jak jedna leży na dywaniku w słońcu to i druga obok jak jedna stoi na krześle umęczona jak isaura to i druga obok i zawsze obie wtulone w nogi TK! super :loveu:
  21. no to podniesiemy dla odświeżenia wątku...;)
  22. cze narzekacze :loveu: czekamy niecierpliwie na efekty sesji ;)
  23. [quote name='Pegaza'] Przeciez mozna ubrac sie w lazience przy swietle :eviltong: a Kasia pewnie w lozku sie ubiera bo ji nie chce z ciepelka wylazic..:evil_lol: [/QUOTE] no można, ale ja wolę w pokoju po ciemku :evil_lol: w łazience zimno, w pokoju cieplej :eviltong:
  24. [quote name='PositiveThought'] Takie oślizgłe i oblazle :loveu: [/QUOTE] i parzące :loveu:
  25. [quote name='Pegaza'] oszczedzasz na swiatle?:evil_lol: [/QUOTE] ni, nie zapalam aby Łukaszka nie obudzić :cool1:
×
×
  • Create New...