Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. z tym skakaniem postów to chyba zależy od tego jaką kto ma godzinę ustawiona na kompie...bo chyba takiej samej wszyscy nie mamy, co nie? :roll:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ........................
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] A jaka ma zarosnieta doopke on tak zawsze?:evil_lol: ja moim dziewczynom wygalam w tych miejscach..:evil_lol: ladne musza byc:evil_lol: [/QUOTE] czasami mu wycinam ale ostatnio muszę się przyznać, że olałam sprawę... no i przez to po każdym kupsku doopsko idzie do mycia. bleee, muszę mu to jutro wyciąć :evil_lol:
  4. [quote name='tigrunia'] Dokładnie Kasiu .. ale nie zawsze nie wiadomo ile by się mialo pieniędzy uda się psiakowi pomóc .. :-( [/QUOTE] wiem, dlatego napisałam gdy są szanse na wyleczenie ;)
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ...........
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] [url]http://images29.fotosik.pl/304/80348adf034f98aa.jpg[/url] o i pokazał swoj stosunek do pozowania do zdjec :megagrin: [/QUOTE] dokładnie tak. olał nas sikiem prostym...troszkę dalej oczywiście :p
  7. [quote name='Aga76'] Wydziedziczy :cool1: i choinki nie da :shake: [/QUOTE] nie da bo dla siebie zachowa na ZAŚ :evil_lol: i na czym girlandy zawiesimy?
  8. :roflt::roflt: Władka nas pozabija :evil_lol:
  9. dziewczyny, napiszcie w tytule że potrzebna pomoc na odstrzał dla potrąconego psa.
  10. [quote name='tigrunia'] A za leczenie to już się wypłaciłam sporo .. u bokserki operacja ropomacicza 550 zł, później 3 operacje usówania guza po ok 350 zł każda :cool1: Dziewczynki jeszcze mi nie chorowały .. [/QUOTE] ale jak jest szansa na wyleczenie to wtedy pieniądze się nie liczą, nawet spod ziemi człowiek je wytarga byle tylko pomóc psu. przynajmniej ja tak mam.
  11. [quote name='Aga76'] Nie wytrzyma, znów tu zaglądnie :evil_lol: [/QUOTE] i na to liczę :evil_lol:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Fajna jest :loveu: [/QUOTE] kolejna amatorka Fidlakowego zadka :p
  13. niby Władza a zero pomyślunku :shake: :evil_lol:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] [url]http://images29.fotosik.pl/304/80348adf034f98aa.jpg[/url] Bardzo mi się podoba ta fotka. [/QUOTE] fotka czy zadek Fidlaka? :grins:
  15. dołóżcie do aukcji cegiełkowej więcej zdjeć, to jedno nie ukazuje tragizmu wcale... Justynko już przesyłam wątek i link do aukcji do znajomych!!!
  16. ale masz chude paluchy...fajne takie i duuuugie :lol: zgrabnie ten piździonek wygląda :loveu: Buffy mały postrach śmiszny :loveu:
  17. mnie nie dziwi cena Asik, u nas też drogo jest. ostatnio za znieczulenie i antybiotyk zapłaciłam 90 zeta...:cool1:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/39/85b3d5039740b4db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/304/80348adf034f98aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/39/f884293507bcbe04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/39/ec38a97f37ac6ee9.jpg[/IMG][/URL]
  19. jest sodka, zwłaszcza z tą minką niewinnego kurczaka :loveu:
  20. ...a w lesie tyle iglaków wycina/ła to se za darmochę mogła przebić. sama! no nie? :p
  21. haha, tak zrobię Aga :p ale jeszcze mam pomysłą aby przejść sie po rodzinie i po znajomych i popytać czy by mi nie zamienili, przecież każdy robi zakupy a 50 zeta do wydania (takie mam nominały) to nie tak dużo, co nie?
  22. Madzisławo co robisz na sylwestra???
  23. [quote name='Agata69'] Kasiu, pilnuj jego allegro. Ja postaram sie o nowe dobre zdjęcia. [/QUOTE] allegro Amisia kończy się w środę 17 grudnia. na dzień dzisiejszy ma 2 obserwatorów.... Agatko, fajnie by było gdyby udało Ci się zrobić mu nowe lepsze fotki ;)
  24. Milko wszystkiego najlepszego w nowym domku :loveu:
×
×
  • Create New...