Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Ładniutkie fotki Ci wychodzą wiesz? :loveu: I takie kolorowe zawsze, bajeczne :loveu: [/QUOTE] ten pokój Łukaszka jest taki bajecznie kolorowy wiec pewnie dlatego :lol:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [COLOR="PaleTurquoise"]i ja właśnie przez swoja teściową wcale nie chodzę do niej na wigilię - raz byłam i na tym się skończyło!!![/COLOR] tak więc rozumiem Cię Asik i nie daj się jej ;)
  3. fajowy banerczysław :loveu:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] no mnie tez tesciowka do zalu doprowadzila wczoraj :angryy: szkoda gadac normalnie :mad: [/QUOTE] ..........:hmmmm:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    dzień dobry :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/40/b3297aecc74ecc54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/304/d2d1a8e14586cb71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/304/f77b306ac58b2b49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/419/7389932c9ead475f.jpg[/IMG][/URL]
  6. a Ty gospodynio co latasz po innych podwórkach a do siebie nawet nie zajrzysz, hmmm? :mad:
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: niedzielne buziaczki z pracy :loveu: [/QUOTE] [quote name='Aga76'] Niedzielne cze :loveu: No w końcu widzę avatar :loveu: [/QUOTE] cze już poniedziałkowe :loveu: [quote name='Mała Rita'] Gdzie jestes??? :placz: [/QUOTE] byłam cały czas, czytałam ale nic nie pisałam...nerwy miałam całą niedzielę nawet nie wiem na co albo na kogo ale miałam i chodziłam cały dzień podminowana :evil_lol: [quote name='madziasto4'] W doooopie u pani Malinowskiej :evil_lol: TV pewnie Fidlasta ogląda, albo...strzyże Fidlaka :eek2: :evil_lol: [/QUOTE] cze Gamońcu :evil_lol: Fidlak nie ruszony, i na pewno ja go nie ruszę bo nie mam zamiaru spierzyć tak jak ostatnio :p [quote name='tigrunia'] Cze :loveu: Ależ mnie długo nie było :siara: Widzę zmiany .. :razz: Pikne fotki :loveu: Fiu fiu fiu [/QUOTE] cze Beatrycze :loveu:
  8. 2Be, bo chłopty to takie som nawiedzone :p ja tam swojego nie słucham bo gdybym słuchała to pewnie w zimę w sandałach bym chodziła! cze Asik :loveu:
  9. ja na szczęście nie mam problemu z prezentem dla TZta bo my już se kupiliśmy prezent - aparatos :loveu: cze Aga w najfajniejszy dzień tydnia :p
  10. cze Władziu :loveu: :evil_lol:
  11. z Fidlakiem przy wystrzałach jest podobnie z tym, że on jeszcze do tego zaczyna się cały telepać a serce wali mu tak jakby miało zaraz wyskoczyć. raz to myślałam, że zawału jakiegoś dostał tak zaczął sie dziwnie zachowywać...normalnie się wystrachałam, żal mi sie ogromnie go zrobiło. męczy się bidoczek okropnie a my razem z nim :shake: bry w poniedziałek, Madźki ulubiony dzień :loveu:
  12. [quote name='Aga76'] A może w białej polewie? [/QUOTE] jak już to w [COLOR="Magenta"]róziowej [/COLOR] :loveu:
  13. [quote name='madziasto4'] A Masterito opróżna cały pęcherz tuż za rogiem i natychmiast zawraca do domu, bo od kilku dni słychac pojedyncze wystrzały. [/QUOTE] u nas to samo z tą różnicą, że Fidel to nawet na klatkę nie chce wyjść nie mówiąc o wyjściu z niej na podwórko :shake: cze poza tym :loveu:
  14. [quote name='Mała Rita'] no taką pod kafelki, żeby podłoga była ciepła w łazience :loveu: [/QUOTE] pod kafelki? będziecie podłogę zrywać czy dopiero ją robicie?
  15. [quote name='Mała Rita'] :shake: ten z ryjkiem Fidlaka i kitka :loveu: [/QUOTE] ojej...mi ten bardziej pasi :oops: tamten za ostry był...
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    hej Sara :lol: no, mi tez on tak śmiszne w tym kucyku wygląda ale nie chce go na razie strzyc i dlatego grzywka dłuższa jest...mam taki plan przetrzymać zimę, podcinając tylko łapy i firanki ale czy mi się uda...? :cool1:
  17. [quote name='Mała Rita'] Kasik piekny avatarek!!! :loveu: [/QUOTE] ten co teraz mam? bo to chiba trzeci z rzędu przymierzany :evil_lol:
  18. [quote name='madziasto4'] Projekt plus matma... i titanic kątem oka :p [/QUOTE] a titanic nie leciał czasem wczoraj...? :roll:
  19. bry wieczór Gamonie :loveu: jakie plany na dzisiejszy wieczór i noc? :cool3:
  20. [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: Kupiliśmy chłopakom nowe leżenia ale nie chcą w nich leżeć :evil_lol: [/QUOTE] hehe, tez to przerabiałam w zeszłym roku. więcej przebywał w nim Łukaszek niż Fidel :evil_lol: w końcu legowisko poszło do piwnicy bo tylko sie kurzyło w chałupie....
  21. cze Asik, kobieto pracy :loveu:
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Kasia jaką on ma spinke hehe ale widac ze znudzony tymi fotkami:eviltong: [/QUOTE] na gumkę jeszcze za krótka ta grzywa :lol: dopiero co wstał ze spania gdy mu pstrykałam te fotki... [quote name='ladyyork'] Ale ma fajny jęzor:loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] dzięki :loveu:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/304/33fa5403540cce3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/418/eb80bc6f9444d4a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/303/3bb97eb7bf676eee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/40/ae2d1c7ed053d7d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/40/2c3f39b6180195e5.jpg[/IMG][/URL]
  24. Oby dzis sie pokazał i dał złapać!!!
  25. To kciuki będą zaciśnięte! Ale na pewno wszystko będzie dobrze :lol:
×
×
  • Create New...