[quote name='Juszes']
oo już są już są!!! Piękne, jaki macie fajowy ogródek, czy to moze gdzieś na działce? :>:multi::multi::multi:
[/quote]
Tak, to jest ogródek mojego dziadka i babci. :loveu:
Fidel lubi tam chodzić, bo zawsze na tych działkach znajdzie "coś", w czym można się wytarzać!!! :evil_lol: Dzisiaj było tak samo, ledwo odpiełam mu smycz a On już myk i szczęśliwy na plecy i tarzanie jak się patrzy!!! Więc zaraz po przyjściu do domu był skok do wanny, bo smród niemiłosierny aż w oczy piekło. A teraz leży schowany wielce obrażony, bo Pańcia zmyła ten "przyjemny" zapach!:razz: