Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Ale zazdrosny też potrafi być:evil_lol: Mały z jednej strony, Fidel z drugiej i oglądamy telewizję!!! Nigdy nie usiądzie gdzieś dalej tylko zawsze tam gdzie dzieciak!
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1060/1000080he5.jpg[/IMG][/URL] :sleep2::sleep2::sleep2: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/3933/1000086zv3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/372/1000089ce5.jpg[/IMG][/URL]
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5102/1000077zd4.jpg[/IMG][/URL] i nawet przy kąpieli asystował:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4376/1000084jd2.jpg[/IMG][/URL]
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Fidlaczek już dzisiaj czuje się dużo lepiej :multi: Mieszkanie po pracy zastałam czyściutkie a on czekał cierpliwie pod drzwiami aby od razu wyjść na spacerek!!! Nawet taki dość radosny jest i chętny do zabawy. I co najważniejsze apetyt wróci - wtrąbił dwa kurakowe udka na raz :-o [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2981/1000071ax0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3500/1000072ud6.jpg[/IMG][/URL] aż sie oblizywał :eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2274/1000075wr1.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Podaję mu na razie tylko Lakcid, zobaczę co będzie jak wrócę z pracy i w jakim stanie zastanę mieszkanie. Jeżeli będzie tak jak wczoraj to od razu idziemy do weta.:shake:
  6. Malutka bądź dzielna :placz: Trzymamy kciuki z całych sił!!!
  7. [quote name='eria'] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9520/tnp1010065qt3.jpg[/IMG] Foksiaczek jak zwykle przecudny :loveu: :loveu: :loveu: A za Kreonkowe oczka kciuki oczywiście trzymamy :kciuki: z całych sił!
  8. Cześć Alu :multi: Widzę, że Tuffcio lubi kąpiele tak samo jak Fidlaczek:p On też chowa sie w takie miejsca, że czasami mam wrażenie że już z tamtąd nie wylezie taki jest wciśnięty!!! Ale o dziwo reaguje tak tylko wtedy, gdy słyszy że woda jest napuszczana do wanny, bo jak przychodzi z dworu to sam wskakuje do wanny aby umyc łapiny. A często gęsto nawet w ciągu dnia jak siedzimy w domku potrafi wskoczyć do wanny i czekać aż odkręci mu się prysznic po to, aby napić się wody nie z miski tylko bierzącej spod prysznica:evil_lol: Czyżby ta mu lepiej smakowała???
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Alka'] i ja doczytałam u Monisi o niedyspozycji Fidelka :-( jakie wieści? :roll: [/quote] Wczoraj przez cały dzień było bez zmian, na przemian wymioty i biegunka nawet na spacer nie chciał wyjść:shake: Dzisiaj w nocy jakby lepiej a rano nawet na spacerek wyszedł z podniesionym ogonkiem:lol: no ale zobaczymy w jakim stanie zastanę mieszkanie jak wrócę z pracy!!! Wczoraj zrobiłam mu "głodówkę" ale dzisiaj już dostanie gotowanego kuraczka:p Jestem dobrej myśli. Może nawet pstryknę mu jakieś zdjęcia wieczorkiem:cool3:
  10. [quote name='madziasto4'] Co za żarłok z tego mojego psa :mad: Siedzi małpa na środku pokoju i mruczy, i miauczy, i warczy......, żeby mu coś dobrego dać z jego szufladki :mad: [/quote] Masterku, ty nie jedz tyle bo jeszcze zrobisz sie wielki jak mój Fidlak:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. :shake: :shake: :shake: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7239/1009579fu4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  12. Żółty się przypomina...:roll:
  13. Dimku, wskakuj na górę ktoś Cię musi w koncu wypatrzeć...:shake:
  14. :Cool!: :Cool!: :Cool!: Kędziorku Bursztynku, teraz to będzie już tylko lepiej!!! Trzymamy kciuki za stały domek, oby szybko sie znalazł!:lol:
  15. A Ty gdzie się chowasz??? :razz: Migiem wskakuj na górę!!!
  16. [quote name='Moniś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/169/839c5c57664f1497.jpg[/IMG][/URL] Nodduś, jak Ty słodziutko śpikasz :loveu: :loveu: :loveu: Mój Fidelek dzisiaj znów jakiś osowiały, nie wiem czy czasem coś mu nie dolega. Całą noc wymiotował i dostał strasznej biegunki. Męczył się ogromnie, a my razem z nim:-( Spaliśmy może raptem ze 2 godzinki, a tak to cały czas pilnowanie go i sprzątanie po nim. A było co sprzątać, oj było!!! Biedactwo, jest strasznie wymęczony. Dałam mu rano Lakcid, ale w południe dalej było to samo - wymioty i biegunka :shake: Zobaczymy co będzie jak wrócę z pracy, jeśli nic się nie zmieni to czeka nas wizyta u weta.
  17. Hop hop Dimku - przyjacielu dzieciaków :multi: :multi: :multi:
  18. Podnosimy malutką i czekamy na dobre wiadomości :lol:
  19. [quote name='Moniś'] A bannerek już jest :oops: proszę się nie śmiać :oops::oops: to mój pierwszy w życiu:eviltong::eviltong: [/quote] Gratuluję!!! Mnie się bardzo podoba.:lol:
  20. Dimusiu nie chowaj się!!! Hop na 1!!!:multi:
  21. To ja pierwsza w kolejce się ustawiam :evil_lol:
×
×
  • Create New...