-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Ale zazdrosny też potrafi być:evil_lol: Mały z jednej strony, Fidel z drugiej i oglądamy telewizję!!! Nigdy nie usiądzie gdzieś dalej tylko zawsze tam gdzie dzieciak!
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1060/1000080he5.jpg[/IMG][/URL] :sleep2::sleep2::sleep2: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/3933/1000086zv3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/372/1000089ce5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5102/1000077zd4.jpg[/IMG][/URL] i nawet przy kąpieli asystował:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4376/1000084jd2.jpg[/IMG][/URL]
-
Fidlaczek już dzisiaj czuje się dużo lepiej :multi: Mieszkanie po pracy zastałam czyściutkie a on czekał cierpliwie pod drzwiami aby od razu wyjść na spacerek!!! Nawet taki dość radosny jest i chętny do zabawy. I co najważniejsze apetyt wróci - wtrąbił dwa kurakowe udka na raz :-o [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2981/1000071ax0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3500/1000072ud6.jpg[/IMG][/URL] aż sie oblizywał :eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2274/1000075wr1.jpg[/IMG][/URL]
-
Podaję mu na razie tylko Lakcid, zobaczę co będzie jak wrócę z pracy i w jakim stanie zastanę mieszkanie. Jeżeli będzie tak jak wczoraj to od razu idziemy do weta.:shake:
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
Kasia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Malutka bądź dzielna :placz: Trzymamy kciuki z całych sił!!! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Hop hop Dimku :dog: -
[quote name='eria'] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9520/tnp1010065qt3.jpg[/IMG] Foksiaczek jak zwykle przecudny :loveu: :loveu: :loveu: A za Kreonkowe oczka kciuki oczywiście trzymamy :kciuki: z całych sił!
-
Cześć Alu :multi: Widzę, że Tuffcio lubi kąpiele tak samo jak Fidlaczek:p On też chowa sie w takie miejsca, że czasami mam wrażenie że już z tamtąd nie wylezie taki jest wciśnięty!!! Ale o dziwo reaguje tak tylko wtedy, gdy słyszy że woda jest napuszczana do wanny, bo jak przychodzi z dworu to sam wskakuje do wanny aby umyc łapiny. A często gęsto nawet w ciągu dnia jak siedzimy w domku potrafi wskoczyć do wanny i czekać aż odkręci mu się prysznic po to, aby napić się wody nie z miski tylko bierzącej spod prysznica:evil_lol: Czyżby ta mu lepiej smakowała???
-
[quote name='Alka'] i ja doczytałam u Monisi o niedyspozycji Fidelka :-( jakie wieści? :roll: [/quote] Wczoraj przez cały dzień było bez zmian, na przemian wymioty i biegunka nawet na spacer nie chciał wyjść:shake: Dzisiaj w nocy jakby lepiej a rano nawet na spacerek wyszedł z podniesionym ogonkiem:lol: no ale zobaczymy w jakim stanie zastanę mieszkanie jak wrócę z pracy!!! Wczoraj zrobiłam mu "głodówkę" ale dzisiaj już dostanie gotowanego kuraczka:p Jestem dobrej myśli. Może nawet pstryknę mu jakieś zdjęcia wieczorkiem:cool3:
-
[quote name='madziasto4'] Co za żarłok z tego mojego psa :mad: Siedzi małpa na środku pokoju i mruczy, i miauczy, i warczy......, żeby mu coś dobrego dać z jego szufladki :mad: [/quote] Masterku, ty nie jedz tyle bo jeszcze zrobisz sie wielki jak mój Fidlak:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
Kasia replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Żółty się przypomina...:roll: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimku, wskakuj na górę ktoś Cię musi w koncu wypatrzeć...:shake: -
:Cool!: :Cool!: :Cool!: Kędziorku Bursztynku, teraz to będzie już tylko lepiej!!! Trzymamy kciuki za stały domek, oby szybko sie znalazł!:lol:
-
[quote name='Moniś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/169/839c5c57664f1497.jpg[/IMG][/URL] Nodduś, jak Ty słodziutko śpikasz :loveu: :loveu: :loveu: Mój Fidelek dzisiaj znów jakiś osowiały, nie wiem czy czasem coś mu nie dolega. Całą noc wymiotował i dostał strasznej biegunki. Męczył się ogromnie, a my razem z nim:-( Spaliśmy może raptem ze 2 godzinki, a tak to cały czas pilnowanie go i sprzątanie po nim. A było co sprzątać, oj było!!! Biedactwo, jest strasznie wymęczony. Dałam mu rano Lakcid, ale w południe dalej było to samo - wymioty i biegunka :shake: Zobaczymy co będzie jak wrócę z pracy, jeśli nic się nie zmieni to czeka nas wizyta u weta.
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Hop hop Dimku - przyjacielu dzieciaków :multi: :multi: :multi: -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
Kasia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Podnosimy malutką i czekamy na dobre wiadomości :lol: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimuś wskakuje na 1!!!:multi: -
[quote name='Moniś'] A bannerek już jest :oops: proszę się nie śmiać :oops::oops: to mój pierwszy w życiu:eviltong::eviltong: [/quote] Gratuluję!!! Mnie się bardzo podoba.:lol:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimusiu nie chowaj się!!! Hop na 1!!!:multi: -
To ja pierwsza w kolejce się ustawiam :evil_lol: