Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    tak wyglądałem jak przebarwiały mi się włoski :roll: [URL="http://imageshack.us"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9841/3ib6.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Od zawsze wieczny obserwator :cool1: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5058/2nh6.jpg[/IMG][/URL]
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Wysznupałam jeszcze kilka "starych" zdjęć Fidlaka :razz: zawsze w biegu... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img445.imageshack.us/img445/6489/3nm3.jpg[/IMG][/URL] taki byłem maciupki jak zawitałem do swojego nowego domku :loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3453/4js6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4820/5qk5.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4373/1kd0.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5366/6ms6.jpg[/IMG][/URL]
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Jeszcze dwa zdjęcia przed strzyżeniem :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img419.imageshack.us/img419/1117/1akt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7614/2vz6.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Moje kochane oczko :loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1413/1ia2.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Wczoraj bardzo późnym wieczorem (prawie w nocy :p) zrobiłam Fidlakowi zdjęcia w jakiej pozycji i gdzie śpi ;) Zobaczcie sami, samo centrum Pańciowej poduszki!!! Bo po co gdzieś tam w nogach, co nie??? :eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img351.imageshack.us/img351/1917/1020257uv7.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img438.imageshack.us/img438/3991/1020258dl7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img438.imageshack.us/img438/1701/1020259ob9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img417.imageshack.us/img417/9421/1020260dw8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2329/1020261no2.jpg[/IMG][/URL]
  7. Napisałam do Agnieszki nick "nietoper", znalazłam ją na Mapie Pomocy Dogo. Ona jest najbliżej Kalisza, może coś pomoże???
  8. czy tu chodzi o Kalisz Pomorski, czy może o Kalisz w woj. wielkopolskim???
  9. :-( :-( [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1575/o347wiadczenie166ao6.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1623/o347wiadczenie167gn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/8054/o347wiadczenie168jh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2482/o347wiadczenie169co0.jpg[/IMG] Boszsze, co za zwyrodnialec doprowadził ja do takiego stanu...??? :angryy: :angryy: [B]Kalisz PILNE!!! Czy jest ktoś z tamtych okolic???[/B]
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Moniś'] Cześć Kasiu! Jak Łukaszek się miewa? Mój Nodi też uwielbiam odkurzać, nie przepuści żadnej okazji- gania za rurą jak wariat :P [/quote] Zabrałam go już ze szpitala, bo kurcze poszedł tylko z biegunką a mógł wrócić z zapaleniem płuc. Tak to już bywa w szpitalach, że chore dzieci leżą ze zdrowymi :shake: Ale jesteśmy dobrej myśli i póki co to wszystko jest w porządku :lol: Jutro idziemy do kontroli ale mam nadzieję, że pani doktor powie że maluszek zdrów jak rybka w wodzie :lol::lol:
  11. Cześć Moniko ;) Jak napisałaś pogoda do bani, zimno i mokro, dogo też coś zkaszanione, mnie też już coś rozkłada - gardło tak boli że nawet śliny nie idzie przełknąć :shake::shake: Cholera, a dopiero co wróciliśmy z małym ze szpitala a tu ja już cosik chora!! Oby ino on nic nie załapał ode mnie. Moniś, wracaj szybciutko do zdrowia :lol:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/6943/1020253cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2205/1020254df9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3412/1020256ir2.jpg[/IMG][/URL] Moja kochana łapinka :loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7050/1020255qs7.jpg[/IMG][/URL]
  13. Cześć Alu ;) Ty czekasz na aparat :p a my czekamy na duuużo fotek!!! Alu, jak będziesz miałą kiedyś wolną chwilkę to możemy z Fidelekiem prosić o jakąś śliczną przeróbeczkę??? :oops::oops:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Witamy, pozdrawiamy i dziękujemy za odwiedzinki :multi::multi:
  15. [quote name='eria'] Dzisiaj po porannym spacerku :cool1: Kolejność zawsze ta sama : mokra trawa, potem sucha ziemia... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4164/tnp1010007xf2.jpg[/IMG] [/quote] Ona jest cudowna!!! :loveu::loveu: Nawet taka umazana :lol:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Zabawa z odkurzaczem :evil_lol: Fidel to uwielbia :p:p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8932/10fu8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/8360/11cm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/6206/12lv5.jpg[/IMG][/URL]
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7577/7ok0.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/8881/8sr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img445.imageshack.us/img445/5814/9yf4.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Gdy jemy śniadanie Fidlak zawsze je z nami, niby gdzieś tam wciśnięty z tajniaka ale nigdy sobie tego nie odżałuje :evil_lol::evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img436.imageshack.us/img436/2558/4xj5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/4101/5vn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6825/6hu6.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Fidlaczek ze swoim Panem :loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6937/1al9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7816/2uq7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6974/3pc0.jpg[/IMG][/URL]
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Zmykam Kochane dziewczynki i do niedzieli conajmniej nas nie będzie :shake: Synuś mi zachorował, a że jest jeszcze malutki to wiadomo - leczenie szpitalne :-( :-( Trzymajcie za nas kciuki!!!
  21. Śliczny bannerek, taki inny...:loveu: :loveu:
  22. To raczej na pewno nie ma robaków!!! Zrób mu taką małą głodówkę i może mu przejdzie :lol: Trzymamy kciuki za Nodulaka :kciuki:
  23. Cześć Moniko :lol: Oj, biedny Nodduś :shake: A może trza go poprostu odrobaczyć, co Moniko??? Mój Fidlak jak tak wymiotował pianą to się okazało że trzeba go odrobaczyć, zapodaliśmy mu tabletkę i skończyły się wymioty :lol:
  24. Cześć Alu :multi: No faktycznie, pogoda troszkę gorszejsza :p ale i tak jeszcze jest cieplutko. U nas w nocy była straszna burza, że Fidlak normalnie uciekł pod łóżko a z reguły to on burzy sie nie boi! Kurcze, zmienia mi się ten psiur!!! Burzy sie boi a do tego tak jak nigdy raczej nie szczekał tak teraz rozszczekał sie na całego :p Nawet do większych od siebie podskakuje :eviltong:
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Daga_i_Oskar'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]słodziaszek Kochany :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ksiu a dorzuciłabys jakąś fotkę Łukaszka :loveu: :loveu: :loveu: :oops:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Daga, wedle życzenia :lol: Proszę bardzo :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2862/1020212vv6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5051/1000020op0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1431/1010139zz4.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...