-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
a tak potrafię prosić :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4493/13wv8.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6237/15ut3.jpg[/IMG][/URL][/U] prosiłem i dostałem :lol: [URL="http://imageshack.us"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9440/14ib9.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
:loveu::loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/847/12oa4.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/204/6gq7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/4547/7hz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8213/8eg0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3909/9eh6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6474/10ey6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/586/11tl6.jpg[/IMG][/URL]
-
Zabawy z piłką :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8004/1pr6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8325/2ce1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7876/3bj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/3832/4sg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9728/5ch4.jpg[/IMG][/URL]
-
Nodduś, chłopie straszysz nas tu wszystkich :mad: :lol: Na pewno wszystko będzie ok! Musi być!!!
-
[quote name='Moniś'] Cześć Kasiu;) Jak tam dzisiaj samopoczucie Fidlaczka? :loveu: [/quote] Cześć Moniczko :multi: Fidlak zdrów jak ryba w wodzie :lol: Po tych niestrawnościach zrobił się jakiś taki rozbrykany i bardziej szczekliwy. Szczeka dosłownie na wszystko i na każdego i to o każdej porze dnia i nocy:evil_lol: Nawet w środku nocy! Skubanemu chyba sie słuch coś wyostrzył:cool3: A apetyt jaki ma :crazyeye: Non stop jest głodny!!!
-
trzymać będziemy i nie puścimy!!!
-
[quote name='Moniś'] wlasnie zwymiotowal i ma biegunke :shake: dalam mu wegiel..:-( [/quote] :shake: Biedactwo, przechodzi to samo co Fidlak. Fidlaka tak męczyło cały dzień i całą nockę, dawałam mu wtedy Lacidofil. Podejrzewam, że Fidlak wtedy najadł się trawy, może Noddus też jej sobie trochę skubnął???
-
[quote name='Moniś'] cos chyba mu dolega :shake::shake: trzesie sie caly...:-(:-( ogon podkulony, nie mam pojecia co mu jest:-( [/quote] Może sie czegoś wystraszył skoro się trzęsie. Fidlak tak czasami ma, wystraszy się czegoś i potem przez jakiś czas trzęsie się i łazi z podkulonym ogonem.
-
A ja bym tak chciała jakieś nowe zdjątka Foksiaczka :oops: :oops: :oops: Ona jest prześliczna :loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Kasia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9770/p1010041ey4.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Świetna grzywka :biggrina: :biggrina: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Kasia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
:megagrin: :megagrin: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/8512/p1010045me6.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Uwielbiam te mokre nochalki :loveu: :loveu: :loveu: -
Cześć śliczny pycholku :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/181/6e5745dc66de9c7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] A gdzie to się Nodduś dzisiaj chowa, że nie mamy jeszcze zdjęć z porannego spacerku? :lol: :lol: :lol:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Do góry i nie spada!!! -
[quote name='Daga_i_Oskar'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Kasiu to pierwsze czyli Yorka chłopa mam, jeszcze tylko takiego dwunożnego trzeba gdzieś upolować, tylko nie wiem czy powinien być z rodowodem, czy raczej nie, zeby się Oskarek nie pogniewał, ze jest gorszy :evil_lol: A co do dzieci to ja wręcz za nimi przepadam, a i one mnie lubią. Nie zapomne jak 3letni chłopczyk na mój wyjazd przygotował śliczny bugiecik z polnych kwiatuszków i mi go wręczył :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=black][quote][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1]No to nie ma na co czekać, tylko ruszać jak najszybciej na łowy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1][quote][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Dzieci dadzą popalić, ale za to kiedy dorosną jak miło wspomina się czasy kiedy były bobaskami :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]pokaże Ci moje zdjęcie jak się kąpałam :loveu: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://img62.imageshack.us/my.php?image=foto15uk7.jpg"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3170/foto15uk7.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/my.php?image=foto17fc3.jpg"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6417/foto17fc3.th.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]i już gwizdac umiałam :razz: :lol: :cool3: :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://img62.imageshack.us/my.php?image=daga2xv7.jpg"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4525/daga2xv7.th.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Prześliczny maluszek! :loveu: :loveu: :loveu: Zresztą jak mogło być inaczej? Twoje teraźniejsze zdjęcia mówią same za siebie!!!:lol:
-
sznupałem, sznupałem i coś tam wysznupałem:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9932/1000094eu4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3844/1000093gf7.jpg[/IMG][/URL]
-
Czyli mam jej nie wystawiać bo Imanca już sie za to zabrała?:roll:
-
poproszę o ekstra tekścik i już wystawię :lol:
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
Kasia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Cały czas trzymamy kciuki za Maleńką :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimku, trzymamy kciukasy z całych sił :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
[quote name='Daga_i_Oskar'][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4376/1000084jd2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ojej rozmarzyłam się o takim szkrabie :oops: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Yorka już mam tylko takiego ślicznego bobaska mi brakuje - ma cudne oczka i w ogóle jest piekny :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A moze Rodzice tej dziecinki sie ujawnia ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Daguś, bo to jest tak: najpierw pies, potem chłop i dzieciaczek:evil_lol: Kolejność zachowana musi być:eviltong: Fajny jest taki mały bobas, ale popalić też daje. Nieprzespane noce, dużo wiecej obowiązków ale też dużo więcej radości! Zresztą do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić. Nie narzekamy!!!:lol:
-
[quote name='madziasto4'] O Fidelku nie wspomniałam, bo to przecież oczywiste, że jest śliczniutki :loveu: Ale dzieciaczek jest uroczy :loveu: Te oczka, buźka uśmiechnięta, chyba jest wesoły ;) Chłopczyk czy dziewczynka? ;) [/quote] Tak, to bardzo wesoły i radosny chłopczyk:lol: A właściwie dwa chłopaki:loveu: :loveu: :loveu: Zresztą same chłopy w tym moim domu, bo jeszcze jest przecież mąż:evil_lol:
-
:bigcool::bigcool::bigcool:Dziękujemy za odwiedzinki!