-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
u nas już odwilż, wszystko topnieje, wszędzie kałuże i mokro... w przyszłym tydniu ma być ponoć ponad 10 stopni na plusie :p
-
[quote name='Ajula'] podaj mi numer konta, zapłacę za allegro [/QUOTE] wysłałam PW.
-
[quote name='Pegaza'] ja juz mam na alegro obsztalowany chodnik bo nie lubie wycierac podlog wole odkurzac.. [/QUOTE] jaki kształt? ja sie zastanawiam na okrągłym bo mam przedpokój duży i kwadratowy...
-
[quote name='Charly'] [SIZE=3]Kasiu numer telefonu jest przekręcony. Kurcze nei wiem czemu, ale cały czas od początku akcji tak myślałam. NIe wiem czemu.Chcialam sprawdzic, ale cały czas wylatywalo mi to z głowy. [/SIZE] [SIZE=3]Dlatego nie było ani grama telefonu[/SIZE] [SIZE=3][B]785- [/B]132- 983[/SIZE] [/QUOTE] faktycznie, też dopiero teraz zauważyłam :oops: ale jeśli nawet ktoś nie dodzwoniłby się to zawsze mógł napisać - dla chcącego nic trudnego ;)
-
Ich aukcja juz się skończyła: [B][url=http://www.allegro.pl/item548340541_sara_i_oskar_rozdzielone_rodzenstwo_porzucone.html]Sara i Oskar - rozdzielone rodzeństwo, porzucone. (548340541) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Jeśli ktoś chce zasponsorować im kolejne wyróżnione allegro to wystawię je ale sama nie dam już pokryć kosztów - za m-c luty mam do zapłaty za same allegra 120 zeta...:shake: Czy robić im ponownie wspólną aukcje czy każdemu osobną? [B]Jedna wyróżniona to koszt 14,50 zł. [/B]
-
[quote name='Pegaza'] No bankowo Kasia ze od tego ja sama bym chyba nie wypila nic zimnego:roll: mialam jechac do mamy -mama przyjedzie do mnie..:p fajno nie musze z domu wychodzic:p [/QUOTE] do mnie zaraz babcia przyjeżdża...wykorzystam to i se pójdę na sklepy :p muszę jakiegoś dywanika do przedpokoju poszukać...
-
[quote name='Pegaza'] uu sie nabawil chyba na dworze co.. [/QUOTE] w niedzielę byliśmy na zakupach, potem w McDonald's gdzie wydoił całego zimnego shake'a...podejrzewał że od tego sobie załatwił gardło. [quote name='***Paulina***'] [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2963.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] hej Paulina :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] A co Lukaszkowi dolega? [/QUOTE] anginę ma.
-
cze Beatrycze :lol: pokaz swoje pazurki...mam właśnie przerwę od 2 miesięcy ale już mnie zaś korci aby iść i zrobić :p
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2962.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2963.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] Ogladasz dzien dobry tvn o diecie 30-latkow gadają:roll: aa wiec Fidel juz bedzie dlugowlosy:multi: [/QUOTE] no, se włączyłam teraz... no taki średniodługowłosy :cool1: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2961.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2965.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2966.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2958.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2959.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2960.jpg[/IMG]
-
się pokazała Aga....z tyłu zaś :cool1: albo w kawałku ino....
-
[quote name='Pegaza'] Kasia ale moze tez sie na nie skusisz..?:eviltong: [/QUOTE] ja szukam pościeli, najlepiej to chciałabym z frotki ale takie porządne to drogie są... kory już mam masę w domu a satyny nie zdzierżę niestety, bawełnę zaś trza prasować a to nie dla mnie :roll:
-
też mam smaka na pączka, tego z cukierni obok :loveu: ale nie mam jak iść - TZ w pracy a ja sama z Łukaszkiem chorym...muszę czekać aż ktoś wpadnie w odwiedziny by wykorzystać moment i wyjść do sklepu :lol:
-
no cze :loveu: troszku mu nogi skróciłam i firanki bo się potykał i plątały mu się już te włosy... ale do fryzjera nie idę, on jest za gruby aby go obcinać na krótko, wygląda wtedy jak beczka :shake: wolę go takiego, najwyżej częściej będę go kąpać :lol:
-
[quote name='Aga76'] Pudełeczko TK zrobił i sam papier wybrał :cool3: [COLOR=paleturquoise]Z frotki kupiłam poszewki na jaśki. [/COLOR] [/QUOTE] nieoceniony jest TK :cool3: [COLOR="PaleTurquoise"]a myślałam że pościel....[/COLOR]
-
[quote name='dysia-u'] moge prosić to z prawej? :crazyeye: na kawke zapraszam do mnie :lol: [/QUOTE] no jacha!!! ja biorę to z lewej więc jeszcze kawałek zostanie ...:cool3:
-
:cool3: [CENTER][IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/403.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='laurin'] Witam się po raz pierwszy :multi: Śliczny piesio i jeszcze śliczniejszy synuś :loveu::loveu::loveu: chyba jest w wieku mojego:lol: pozdrawiamy cieplutko [/QUOTE] witamy również :loveu: Łukaszek w maju skończy 3 latka :lol:
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2953.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2955.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2956.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2947.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2949.jpg[/IMG]
-
Mati i Gucio :loveu: cze Kasieńko! cieplutko pozdrawiamy :calus:
-
cze z rańca :loveu: nie dadzą mi pospać ani poligać....siedzę w domu a wstaję jakbym do roboty chodziła :shake:
-
dzień dobry :lol: [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz119-1.jpg[/url] jak fajnie pudełko oklejone misiami :loveu: [COLOR="PaleTurquoise"]Aga podasz linka (moze byc na PW) do pościeli z frotki? skoro mówicie że takie ładne i po atrakcyjnych cenach to looknełabym se bo sama szukam...:roll: [/COLOR]
-
cze odchudzacze :loveu: