Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. cze prawie ciepławo :loveu: wpadliśmy tak ino, pozdrowić :hand: i w ogóle ale bez nadrabiania bo nie mam czasu na to....wybaczysz? ;)
  2. [quote name='Kasia'] a co z tym drugim psem? pozostał u tych ludzi? [/QUOTE] zacytuje siebie bo chyba moje pytanie umknęło...
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    jest taki boski teraz, taki mientki i gładki :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3503.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3507.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3508.jpg[/IMG]
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Bidny 3 godziny bez swojej panci:evil_lol: [/QUOTE] 3,5 :cool1: a dla kobiety 3,5 godziny walki z gwałcącym psem...
  5. jakie to słodkie :loveu: Aniu gratulacje zdanego egzaminu :loveu: kiedy obrona?
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='AmiX'] ooo kurcze aż 3 godz:-o czekam na fotki:cool3::loveu: [/QUOTE] raz, że zarośnięty a dwa gabaryt większy, no nie? :p
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Fidlak zostawiony u fryzjerki - do odbioru za 3 godziny :lol:
  8. a co z tym drugim psem? pozostał u tych ludzi?
  9. [quote name='Renata5'] Dla potencjalnego domku to ważne-Tosia jest oceniona na około 4-5 lat[/QUOTE] poprawione ;)
  10. Tosia ponownie na allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/item594572084_tosia_mix_sznaucera_2_lata_lagodna_i_piekna.html]TOSIA, mix SZNAUCERA, 4 lata. Łagodna i piękna! (594572084) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  11. [quote name='laurin'] fajnie:evil_lol: taka napuszona:loveu: [/QUOTE] przypomniała mi tu troszku tego małego głoda z reklamy Danio :loveu: czołem Beatrycze!
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] jest dosc duze to i praktyczne :evil_lol:zamiast mycia szafy bedziesz sciagac do prania:evil_lol: [/QUOTE] w tym jednym pomieszczeniu nie chcę żadnych szał ani komód z drzwiczkami, chcę cos otwartego właśnie i takiego przejrzystego :lol:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ta komoda odpada, ja nawet nie wiem czy to łóżko wezmę bo ona chyba z plastiku jest bo takie tanie :roll: wolałabym z drewna jakąś ramę.... ale te regały na bank będą z ta gardinką, fajnie to wygląda :loveu:
  14. [url]http://images40.fotosik.pl/86/5adb73afaa55fd79.jpg[/url] jeny, jak ona śmisznie tu wygląda :evil_lol: :loveu:
  15. [quote name='Agata69'] W sparawie Fokusa ciiiisza..... [/QUOTE] Agatko tak jak prosiłam, wystawiłam ponownie Fokusa na allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=593156106]Młody 1,5 rocz FOKUS. Stróż i opiekun, łagodny (593156106) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  16. ależ on pojaśniał :-o jeszcze mam go przed oczami czornego a tu już taki siwiutki :loveu:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3451.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3455.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3475.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3477.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3478.jpg[/IMG]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Kasia Ty chcesz tez miec taką gardinke powieszoną jak tej fotce? i do tego lozka bierzesz tez komode czy juz nie? [/QUOTE] ta, gardinka będzie biała, jak na zdjeciu :lol: komody nie biorę bo juz miejsca na nią brak - będzie jakiś mały stolik z lampką. ten pokój jest bardzo mały, zmieszczę tam tylko łóżko 160x200, mały stoliczek i taki właśnie system meblowy z regałów - nic poza tym. nie wiem tylko jeszcze w jakim kolorze kupić wykładzinę do tych białych mebli i na jaki kolor pomalować ściany...myślałam o różu ale czy wtedy wykładzina w brązach będzie pasować? :roll:
  19. cze D-E :grins: taka pogoda paskudna, że człwoiek czuje sie źle i porządnie wyleczyc się nie umi...ale po niedzieli ma przyjść prawdziwa ciepła wiosna już :loveu:
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] A mi sie nie chce Pipi kapac chyba dzis sobie odpuszcze...:roll: [/QUOTE] a ja wyprałam skubańca ale co z tego jak dzis leje jak z cebra i zaś będzie capił :shake:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='laurin'] hihihihi:evil_lol: capi okrutnie :evil_lol: ale się uśmiałam... cześć Kasiu:loveu: [/QUOTE] już nie capi :loveu: cze Ania :lol: a wiecie jakie on ma fajne długie te włosy :loveu: najśmieszniejsze ma na ogonie bo tam tylko końcówkę ma długą na 20 cm a reszta krótsza, nie urosła mu czemuś... po kąpaniu to mu sie takie loczki porobiły ja po [I]mokrej włoszce[/I] :p
  22. [quote name='Kasia'] To jeśli [B]xmartix[/B] robi cegiełkowe allegro to ja zrobie ogłoszeniowe, ok? Czy na razie sie wstrzymać Agatko? [/QUOTE] zaś skaczą posty więc zacytuje siebie....
  23. To jeśli [B]xmartix[/B] robi cegiełkowe allegro to ja zrobie ogłoszeniowe, ok? Czy na razie sie wstrzymać Agatko?
  24. te uszy są rewelacyjne :loveu: :evil_lol: Agatko, na miejsce Mony dałam Psotę: [B][url=http://www.allegro.pl/item582977077_mloda_mala_jamnikowata_czarna_psota_szuka_domu.html]Młoda MAŁA JAMNIKOWATA czarna PSOTA szuka domu! (582977077) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
×
×
  • Create New...