Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. materdyjo, ile zdjęć! :mdleje: nawet nie wiem które komentować bo wszystkie są fajne :loveu: a zwłaszcza Torcio kopacz i pływak i Master przy choinkowy :lol:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Jak już będzie wszystko zrobione to fotki na pewno będą :lol: [B] D-E,[/B] no sie wypróbuje a jak! :diabloti:
  3. Niewiele mogę pomóc ale deklaruję [B]na m-c 20 zł [/B]- nie wiem jak długo będę pomgła pomagać ponieważ mogę stracić pracę ale dopóki będę ja miała to będę przesyłać kasę. ;)
  4. podrzucę chociaż... jest piękny i duży! trzymam kciuki by znalazło się coś dla niego!
  5. z niecierpliwością czekamy, odliczania czas zacząć :loveu: czy będziesz nam tu relacjonowała to cudne zjawisko Jak Ania od Fastusi? :lol:
  6. ja też dzisiaj paczkę z jedwabiem dostałam, i odżywką/maską też :lol: Fidlka też nasmarowałaś tym? może spróbuje z Fidlastym...:roll:
  7. cze D-E Kobieto Odmieniona :loveu: zdjęcia pazurów pokaż, i klapków też :lol:
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze i czołem :loveu: [B] D-E[/B], diwan jest, łóżko tyż, rolety i zasłony tyż a w sobotę będzie materac i meble :multi: [B]Aga[/B], bo Fidlasty to taki z leksza romantyczny jest...:loveu:
  9. Madźka wejdź na gg :p
  10. Władka halllooooo? Już od dziś trzymamy kciuki za następne! ;)
  11. Madźka, Ty te zbliżenia robisz swoją Sigmą tele?
  12. Pietrucha możesz mi napisać na PW gdzie ten Pan mieszka? Jeśli uda Ci się zrobić ładne zdjęcia szczeniakom to zrobię im wyróżnioną aukcje na allegro.
  13. dziś pewnie D-E świętuje z M-A jego geburstag :razz: Dario złóż mężowi najlepsze życzenia :lol:
  14. [quote name='taks'] popieram - jest dostatecznie dużo mozliwości handlowania w internecie a dogo jest forum o określonym charakterze i oby takim pozostało jak najdłużej;)[/QUOTE] popieram również. jeśli masz coś do sprzedania bez zysku dla psów czy kotów- sprzedaj to gdzie indziej - nie na dogo. ;)
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    znajomy ma SONY alfa 300, też jest zadowolony. cze Asik :loveu:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no fakt, to będzie teraz najważniejsze wydarzenie :loveu: jeny, jak ja bym se takie kluski potarmosiła i poprzytulała :loveu:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4636.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4627.jpg[/IMG] i morda moja włochata :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4650.jpg[/IMG]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/1.jpg[/url] fajnie :loveu: :evil_lol: Najszybciej po wakacjach chyba kupię ale u mnie to się często zmienia :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: a o jakich obiektywach myślisz? jeszcze mam takie z zachodu słońca na jeziorem żywieckim :lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4622.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4661.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4670.jpg[/IMG]
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Ja siem chyba w końcu zdecydowałam na aparat .. póki co kupię sony alpha 200 :roll: Wyczytałam , naczytałam i stwierdziłam, że to idealny aparat dla mnie :razz: Piszą, że jest super do takich mało profesjonalnych zdjęć ale też niezłe efekty idzie z niego wyciągnąć .. taki do nauki zanim się coś lepszego kupi jest dobry :loveu: [/QUOTE] u nas wybierał aparat Tomek, ja jakoś nie miałam do tego nerwów, do tego czytania o tym wszystkim ;) no ale teraz więcej przebywa on w moich ryncach :p a na kiedy planujesz kupno? teraz na czasie jakoś?
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Jemu zawsze i wszędzie jest wygodnie, nawet z drzwiami między "nogami" :evil_lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4814.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4819.jpg[/IMG]
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Cze Kasia :multi: Super fotki :loveu: Jak zwykle :loveu: [/QUOTE] no dzienki, no nie :loveu:
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Feigned'] śliczne foty :loveu: ja nie mogę patrzeć na foty psów z takimi fajnymi kucorami, bo ja dla Axela też chcę robić a ta wredota ucieka ciągle :placz: i wygląda jak hipis jakiś bo oczu znowu nie widać :evil_lol: [/QUOTE] Fidlasty znowuż ściąga te gumki, czochra tym łbem o co popadnie aż mu gumka nie spadnie. Jak ryknę na niego to na chwile zapomina ale po chwili zaś zaczyna. Jedynie na dworze ma kucyka cały czas bo tam o nim nie pamięta :lol:
×
×
  • Create New...