-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
dziś wieczorem mam pierwszą godzinę jazdy z moim instruktorem. z racji tego, że jeszcze nigdy nie siedziałam za kierownicą to umówiłam sie z nim nie pod blokiem tylko na peryferiach Krapkowic by se wstydu nie robić jak będę musiałą w koncu ruszyć :p
-
śmisznie Buff wygląda z tymi "rulonami" przy pysku :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'] Żar poleje się z nieba :evil_lol: [/QUOTE] będzie porno i duszno :grins:
-
[quote name='Aga76'] Dzień dobry, Ależ rześki dziś poranek :megagrin: brr brr Słoneczko pięknie się uśmiecha, szkoda tylko, że to nie piątek :evil_lol:[/QUOTE] do piątku włącznie będą poranki takie rześkie, potem to już ino ukropy bedom :grins: dobry :loveu:
-
[quote name='Aga76'] Ale będą pikne fotki domowe :loveu: może w weekend? [/QUOTE] no ja mam taką nadzieję, że do weekendu sie to zrobi bo juz mnie wnerwiaja te wszystkie pudła i kartony walające się po chałupie, te wiertarki i inne chłopskie przyrządy które czekają aż je ktoś użyje :p
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
nie dałam rady wczoraj zrobić aukcji ale dzis wieczorem będzie juz na 100% ;) -
cze Aga i panny :loveu:
-
w końcu poznałam tego białego kudłacza :loveu: czy jakieś strzyżenie jest planowane? :lol:
-
cze Asikv :loveu: co u Twych chłopaków słychać? Arnold dalej na służbie u teściowej? :evil_lol:
-
Anusiak wrócisz tu kiedy na te stare śmieci??? :loveu:
-
piękna kobieta rośnie z Angeliny :loveu: no ale po takiej mamusi to niczego innego nie można było sie spodziewać :lol: Aniu najważniejsze, że jesteś pewna że domek dobry i że na tyle blisko by czasami tam zajrzeć lub choć zapytać jak księżniczka się chowa. A serce każdemu z nas by pękało w takiej sytuacji :placz: Jak sie miewa Fastusia?
-
dopiero teraz doczytałam, że CUDO juz na świecie jest :loveu: niech rośnie szybko i dużo, zdrowo i silnie :multi: i niecierpliwie czekamy na zdjecia!!! przykro z powodu tamtych 2 maluszków :-(
-
[quote name='tigrunia'] Daria poka no te swe salony :loveu: [/QUOTE] a pazury i klaputki pokazywała już czy przeoczyłam? :cool1: czołem Kobieto czynu :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Live View jest pomocny przy chęci zrobienia zdjęcia w niewygodnej pozycji- na przykład kiedy jest błoto, a ja chcę zrobić zdjęcie makro z poziomu obiektu- wtedy używam podglądu na żywo, żeby nigdzie nie uciąć. Ale ogólnie nic to ważnego :lol: [/QUOTE] Madźka nie pomyliły Ci się czasem wątki...? :diabloti: cze Wam :loveu: fotki pokoju będą jak tylko TZ wszystko zamontuje a coś opornie mu się do tego zabrać bo czasu brakuje :shake:
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4821-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4822.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4823.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4824.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4826.jpg[/IMG]
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dzis będzie wyróżnione allegro dla Gaji :lol: -
cze działkowe Gamonie :loveu:
-
witamy w pracusiowe :loveu:
-
[quote name='Karolina&Lucky'] [FONT=Century Gothic]Przyszłam się przywitać :multi: :loveu:[/FONT] [FONT=Century Gothic]Ja tu pierwszy raz, ale będę zaglądała częściej :loveu:[/FONT] [/QUOTE] witamy i oczywiście zapraszamy :loveu:
-
cze Wam :loveu: no zakupy udane, wszystko kupione prócz stolika nocnego ale to jeszcze poszukam na allegro :lol: oczywiście jechałam po rzeczy do sypialni a zaś przywiozłam 2 torby gratów do kuchni... zdjęcia pokoju będą jak tylko wszystko zostanie przymocowane, powieszone, ustawione i zamocowane, i jak naklejki będą na ścianie bo na razie to rozpierdółka jest mała :p ale jutro postaram sie o zdjęcia Fidlastego
-
weekend ma być ciepły i słoneczny :multi: my jutro do IKEI po meble i materac naginamy a miałam taką ochotę iść z rana na działkę i się cały dzień opalać :loveu:
-
Borys znikąd. Ma schronienie na parę dni. Co potem? ma dom
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
znów podniosę, przynajmniej tyle.... a ruch na tym wątku żaden, prócz 3 osób nikt tu nie zagląda :shake: a szkoda bo pies i piękny i dostojny!